Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je Soe brate nije ovo Berlin tri'es osme
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Eno ga Ozil i Lewa bojkotuje imaginarom povredom, hoce da ode iz Njemacke.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne, nego ga imaginarnom povredom odstranjuju iz kluba/reprezentacije. Jer je obicni maneken koji žonglira žvake na treninzima.

        Wenger i on ruku pod ruku, sto dalje od Arsenala.

        Comment


        • Ama ko su ovi ljudi sto se pojave sa 2 posta u zadnje vrijeme i konstantno pljuju i nista pametno da kazu?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sektaši neki, koji mrze Wengera..

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ama ko su ovi ljudi sto se pojave sa 2 posta u zadnje vrijeme i konstantno pljuju i nista pametno da kazu?
              Henryr
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ne bi me cudilo.

                Frajer je mjenjao misljenje kako vjetar puhne, gori je od fam blud Troopza.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sta mislite, da li bi moglo da se desi da Venger ostane jos sezonu ili dve, ali na leto da ozbiljno pojaca ekipu, otera sta ne valja i dovede zvucna imena? Kako bi se to vama svidelo? Plus, citam da bi mogla i Barsa da ide po Alegrija, nije uopste nerealno..

                  Comment


                  • Originally posted by Dimitrije View Post
                    Sta mislite, da li bi moglo da se desi da Venger ostane jos sezonu ili dve, ali na leto da ozbiljno pojaca ekipu, otera sta ne valja i dovede zvucna imena? Kako bi se to vama svidelo? Plus, citam da bi mogla i Barsa da ide po Alegrija, nije uopste nerealno..
                    Na twiteru se piše kako je već potpisao dvogodišnji ugovor i da samo čekaju pravi trenutak da objave .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ja mislim da on svoju ćud neće menjati pod stare dane. Možda grešim ali ne izgleda mi tako.

                      Arsenalu je sad najbitnije da zadrži Sančeza po meni. Prvo jer jer najbolji igrač, a drugo jer top igrači neće dolaziti u tim koji prodaje svoje najbolje igrače (u ovo ne računam plaćenike koji će doći na epizodnu ulogu).
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Po onome sto curi iz kluba, a curi kontrolisano. Wenger ce produziti, dovest ce se direktor fudbala, ja bi preferirao Monchia iz Sevilje, a Dick Law ce dobiti nogu.

                        Sto se tice dvojica izganika, Sancheza i Mesuta, traze 300k sedmicno, obojica, sto nece dobiti. Ako bude neko kao Monchi pregovarao, pristat ce i oni za manje para.


                        E sad da ja izbacim svoju teoriju.

                        Wenger je na nivou Trumpa, samo obrnuto. Ovaj voli da je u sjenama, mnogo vise introvertan, vjerovatno INTP ili ISTP tip, sa vrlo izrazenim Dark Triad karakteristikama, sto znaci mega manipulator.

                        Nije nemoguce da Wenger jaca svoju ruku u potencijalnim pregovorima sa nekim drugim timom, on jeste ovako fin cikica kad se gleda sa strane, ali mega premazan lik.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Dimitrije View Post
                          Sta mislite, da li bi moglo da se desi da Venger ostane jos sezonu ili dve, ali na leto da ozbiljno pojaca ekipu, otera sta ne valja i dovede zvucna imena? Kako bi se to vama svidelo? Plus, citam da bi mogla i Barsa da ide po Alegrija, nije uopste nerealno..
                          On je i prethodnog leta potrosio sto miliona, pa se to nije odrazilo na rezultate. I da potrosi i narednog leta isto toliko ili cak i duplo, opet ce biti isto jer je covek konstantan . A i realno sagledajmo situaciju, koje bi to zvucno ime doslo u trenutni Arsenal i zbog cega uopste kada ima toliko klubova koji bi bili bolji izbor...

                          Comment


                          • O vidi princare, jesi se potrudio da nema fam blud nakon svake trece rijeci, svaka cast.

                            Pozdravi mi Troopza i DT-a sljedeci put kad se cujes s njima, reci im da su dva morona, koji bi mogli malo da nadju neki posao, a da nije za minimalnu platu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Sta god Arsen uradi jedno je sigurno...

                              Unknown Foreigner -> Revolutionary Manager -> Arsenal Legend -> Former Top Manager
                              Svejedno ako ostane,vise cu biti besan i bice nezgodno da se naviknem na cetvr.vece fudb. jos ako kokoske budu ispred nas i Murinjovci da se roknes tacno
                              Novinari bi ga urnisali na svakoj press konf.
                              sigpic

                              Comment


                              • Gravitacija je cudo.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X