Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da DT-a na tekmi protiv Bajerna stavio frajer zastavu i neki likovi ga napali , za malo ga nisu prebili kažu ljudi da su ih jedva smirili da ga ne izgaze
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      Da DT-a na tekmi protiv Bajerna stavio frajer zastavu i neki likovi ga napali , za malo ga nisu prebili kažu ljudi da su ih jedva smirili da ga ne izgaze
      Trebali su ga zgazit, on je pizda, tako se kurci okolo, a kad treba da se pomarise, suti.

      Da mi ga je ovdje vidjet kod nas na balkanu, kako bi ga isutali, mater rodjena ga ne bi prepoznala
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Kako samo pristalice Vengerice zagovaraju nasilje, strasno . Tako je to kada nekims u nedostatku argumenata ostaje jedino nasilje kao opcija

        Comment


        • Originally posted by princara View Post
          Kako samo pristalice Vengerice zagovaraju nasilje, strasno . Tako je to kada nekims u nedostatku argumenata ostaje jedino nasilje kao opcija
          Nemoj mi advokatske spike, sam on poziva na nasilje, kao dodji, dje si, bla bla i onda kad mu neko izleti bum, pobjeze DT

          A kad je on zlostavljao onog ginger-a Chrisa sto voli Wengera, sto mu je javno jebavo majku, nista to, a?

          Njega ne treba prebit, njemu je najveca kazna da ga se ignorise, gladan paznje.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Gle ga Princoni brat podbada masu kao Harvi Spekter
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Nemoj mi advokatske spike, sam on poziva na nasilje, kao dodji, dje si, bla bla i onda kad mu neko izleti bum, pobjeze DT

              A kad je on zlostavljao onog ginger-a Chrisa sto voli Wengera, sto mu je javno jebavo majku, nista to, a?

              Njega ne treba prebit, njemu je najveca kazna da ga se ignorise, gladan paznje.
              Ne pratim arsenal tv, tako da ne znam da li je on pozivao na nasilje, ali vidim da Gang i ti to cinite . Mnogo me Gangarija razocarao, ja cenio da mu jednog dana dam neku ozbiljnu ministarsku fotelju, a on jedno od osnovnih ljudskih prava i sloboda definise kao fora .

              Ja podrzavam sve te hrabre i casne ljude koji javno iskazuju nezadovoljstvo rezultatima rada Arsena Vengera, jer da tih diskretnih heroja nije, Venger bi vec produzio svoj ugovor i klub bi nastavio da tapka u mestu kao i u proteklih 10+ godina
              Last edited by Lion; 10-03-17, 18:43.

              Comment


              • Dobro je Harvi, neka te.

                Ti o slobodi govora, a vamo mito i korupcija, hoces Gangaru da stavis za ministra alkohola i narkotika. ccc
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ja sam od tebe Princoni samo tražio da ukineš pdv na vinjak ništa više , nisam ja za te političke vode
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Prva politicka odluka ministra Gangare, subvencije na Vinjak.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Tako'e

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Dobro je Harvi, neka te.

                        Ti o slobodi govora, a vamo mito i korupcija, hoces Gangaru da stavis za ministra alkohola i narkotika. ccc
                        Nisam planirao da imam takvo ministarstvo, mada jesam pristalica ideje o legalizaciji narkotika .

                        Gangara ministar omladine i sporta, Aki finansije, Goran prosveta, Fiksni kultura i pravopis. Ozbiljna vlada u najavi

                        Comment


                        • Ne daj boze meni ministarstvo finansija, poceli bi ovi ostali krast jos vise kolko ce para bit.

                          Wenger style
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment




                          • Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Vengericini placenici

                                Comment

                                Working...
                                X