Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wenger i povratak 4-4-2
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Šta je bre ovo kakva je ovo postava pa dal je normalan čovek
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Rece Dimitrije 442
        Bice zabavno videti to,Welbek moze da resi mec
        sigpic

        Comment


        • Grob te jebo, 10 sati sam se ubio od nakog posla i dodjem ovo da gledam, ubi me glava ko da sam kopo 40 sati
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jbg brate , ali gledaj svetliju stranu sutra AFTV uz jutarnju kafu
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Jbg brate , ali gledaj svetliju stranu sutra AFTV uz jutarnju kafu
              Taman flasu vinjaka u kafu i laganice praznu flasu sebi od glavu dok gledas one retarde.


              Pogrijesio Wenger, jebiga, probao, al pogrijesio. Prodale individualne greske, drugi go, prolazi Lallana cini mi se pored Xhake ko da ne postoji, salje pas kroz kazneni, Mustafi, Kos i Coq gledaju izgubljeni u svemiru.

              Prvi go je posebna glupost, a treci je cini mi se bio ofsajd, al nebitno.

              Al glavno je da je Xhaka popio zuti za start koji je napravio Can
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ide sad klasika u sredu,vrh odigramo,dobijemo Bajern,zaboravi se brzo ove strasne odluke Wengera i parije ovih sisica na terenu..
                I treba da urlaju oni na AFTVu i ja bi.
                sigpic

                Comment


                • Meni je vala onaj Denilson za ovog Dzaku Pirlo licno

                  Comment


                  • Dodje Alegri iduce sezone, Xhaka ubjedljivo nabolji veznjak lige ima da bude.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Dođe Allegri i otera pola ovih pizdurina što dalje od kluba, nadam se...

                      Comment


                      • Pazi meni je Alegri dobar trener,mislim da bi vas unapredio,al ne znam odakle ste ubedjeni da bi napustio Juve gde je bog,u svojoj zemlji u najvecem klubu

                        Meni ta prica oko njega deluje nerealno,ja licno najvise mislim,da ce posle svega Wenger ostati,on da ne zeli dao bi otkaz,u penziju nece jos 4 god,vrv ima neku svoju viziju novog Arsenala ispocetka,ne znam,a sa druge strane ima upravu kojoj izgleda profit na prvom mestu pa ako dodju rezultati dodju ,a sa njim imaju profit,sto od prodaje najboljih igraca,sto od LS,dobro tu ce biti manje od sledece godine al nije puno...

                        Comment


                        • Gde si fiksni legendo Vidim ratuješ tamo u pričaonici , nemoj mnogo jako ljubi te brat opet će te deportovati Nego šta veliš na ovaj debakl juče ?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Moram dupli post , evo jutarnja kafa i AFTV. Au Aki al ti isprozivao Troopz Džakića

                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ma i ja bi ga isprozivao, juce nije igrao nista, al ne cudi, ne igra na svojoj poziciji.

                              Frajer u Gladbahu imao mobilnog B2B partnera u veznom redu i gazio, igrao tu DLP poziciju koju Alonso igra. Nama to juce igrao Coq.

                              Ja samo molim Boga, Allegri da dodje umjesto Wengera, jer ako bude neki Mojes tip, jadni mi.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Gde si fiksni legendo Vidim ratuješ tamo u pričaonici , nemoj mnogo jako ljubi te brat opet će te deportovati Nego šta veliš na ovaj debakl juče ?
                                Sta velim ,pa dosli smo do toga da Ajnstajn prica ono sto sam ja od starta sezone ,Wenger izlapeo,Sanzez na klupi i mene je inzenadio,jos samo da Ceha prebaci u napad,nema spasa dok je on na klupi,al mislim da ce ostati

                                Max ne verujem da dolazi,al i da dodje nista od titule nebi bilo, bilo bolje,al ne vrh,al ako dodje Simeone,mozda postanem vas saborac

                                Comment

                                Working...
                                X