Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki ne trazi nikakva opravdanja. Igrali ste protiv petoligasa. Da se skupilo sa foruma nas 11 koji igramo po terminima pobjedili bi ih vise od 2 gola razlike.

    Da mozda ovo nije slaba postava za jednog petoligasa?



    Brat.

    Spoiler
    Last edited by Rossonero; 21-02-17, 14:33.

    Comment


    • Mesut ima vise pretrcanih km jer celu tekmu trckara po terenu, dok se Sancezova km sastoji iz trcanja. Nisam promenio misljenje o Ozilu ali jasno je da na nekim stvarima mora da poradi.
      Last edited by Lion; 21-02-17, 14:35.

      Comment


      • Nije toliko trčanje problem kod Ozila, već njegov stav i mentalitet. Kad ga gledaš, ne vidiš želju, već odrađivanje posla. Ja se sećam Ozila iz Verdera i Reala koji je driblao protivnike, ne pamtim kad sam to video u Arsenalu. Deluje kao mrtav igrač. A najgore je što ga Venger toliko trpi. Pošalji ga malo na klupu, da se trgne. Ne možeš ga držati u timu ako ne igra ništa.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Vidjelo se da ne trce ovi nasi, svaki put malo kad se ubrzalo odma su dali go. Jebiga bio strah i od povreda. Nebitna tekma, isto neka tekma u predsezoni. Nidje veze.

          Ozil ima mana, ali reci da nema defanzivno nikakvog doprinosa je krajnje bezveze. Lik je imao vise startova i uzetih lopti od Coqelana protiv Bayerna.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Juce su pasovi bili katastrofalni jer je teren bila plastika.

            Jebiga nije lako treniras na jednoj podlozi stalno i dodjes na teren na kojem lopta ubrza nakon kontakta sa podlogom, umjesto da uspori. Bilo je smorno gledat kolko su se klizali, vise sam gledao u telefon nego tekmu, jer je tolko odvratno bilo.

            Meni je prejako da se kaze da Mesut nema nikakvog defanzivnog uticaja, a covjek konstantno u top 3 trkaca ekipe. Ispred Sancheza je inace po broju pretrcanih kilometara.

            Problem generalno je sto Sanchez cesto ne slusa instrukcije. Frajer ode sam da vrsi presing i onda se okrene i vidi nidje nikoga i ljuti se na saigrace. Realno, ako je trener rekao, nema visokog presinga, kud si ti buraz posao i jos tersas drugima sto slusaju trenera.

            Eto samo pogledajte snimke, Sanchez sam u presingu, svi ostali na svojim pozicijama i kako on krene da nepotrebno ganja loptu, tako ostavi prostor da se napadne taj prvi blok na sredini terena. Alonso je to nenormalno koristio, ubio nas covjek.
            A ti si inače igrao na plastici pa znaš kakva je podloga , ovo su dečiji izgovori u koje ni sam kontam da ne veruješ. Čak šta više plastične podloge su bolje za pas igru od travnatih zato što lopta ide brže ne usporava je inercija.


            Što se Ozila i njegove odbrane tiče ja ne znam dal ti nas malo zekiš il ćeš još da nam kažeš kako Ozil igra odbranu ?

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • 1. Inercija je prvi Njutnov zakon i on kaze: Svako tijelo ostaje u stanju mirovanja ili jednolikog gibanja po pravcu sve dok vanjske sile ne uzrokuju promjenu tog stanja.

              2. Sta ce Ozil da brani korner, nit zna skocit, a svi ce ga otrest jer su jaci od njega.

              3. Taj presing Ozila na Robbena je apsolutna glupost, on je markirao slobodan pas na Alonsa. To sto je veliki bog defanzivne igre pustio Robbena na njegovu ljevicu, nema nikakve veze sa Ozilom.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Jeste , Ozilovi odbrambeni zadaci su na mestu , najbolji defanzivac na terenu. Kriv je Coq.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Moram dupli post .

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ivobi mene podsjeca na Hleba. Karina igrac kad nije u formi, a u formi mu niko nista ne moze.

                    Mlad je Iwobi, ali pretjerano ga se forsira ove sezone. Lucas zasluzuje svoju sansu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ovaj lik mi lici na politicare koji nemaju drugu pricu osim jedne "Ozil megagigaultra car, Kokelan klovn iz cirkusa". Zezni se druze pa reci ono sto mislis a ne vrtis jednu te istu pricu mjesecima. Totalno nevazno da li smo dobili 2 ili 6 razlike, nece ta utakmica promijeniti nista vazno u sezoni(kup je kup pa makar i FA Kup). Dok je Ozil u ekipi nema rezervne varijante, imas jednu formaciju i to je to.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by seskfabregas View Post
                          Ovaj lik mi lici na politicare koji nemaju drugu pricu osim jedne "Ozil megagigaultra car, Kokelan klovn iz cirkusa". Zezni se druze pa reci ono sto mislis a ne vrtis jednu te istu pricu mjesecima. Totalno nevazno da li smo dobili 2 ili 6 razlike, nece ta utakmica promijeniti nista vazno u sezoni(kup je kup pa makar i FA Kup). Dok je Ozil u ekipi nema rezervne varijante, imas jednu formaciju i to je to.
                          Ja svoju pricu ne mjenjam. Moja prica je bazirana na cinjenicama. Politicari inace mjenjaju pricu kako njima odgovara.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ja svoju pricu ne mjenjam. Moja prica je bazirana na cinjenicama. Politicari inace mjenjaju pricu kako njima odgovara.
                            Bas me zanima koga ces kriviti kada Kokelan ne bude u timu. Meni je on ogranicen igrac ali daleko od toga da je jedini problem. Radije cu u ekipi vidjeti njega tako ogranicenog kako se bori nego Ozila sa svojim kvalitetom koji se setka po terenu

                            Comment


                            • Ozil je potez igrac koji jednim potezom rijesava utakmice. Coqelan je igrac koji jednim potezom sjebaje utakmice.

                              Nerealno mi je koliko su ljudi postali ziherasi.

                              'bem ti Murinja i Simeona.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Samo je greška što Ozila ne stavlja na klupu. Ne može nikakav igrač da ti igra iz utakmice u utakmicu. Ozil je potez igrač, slažem se...a sećaš li se Aki kad je poslednji put Ozil imao neki takav potez? Davno, zato što je očajan. Na klupu pa da se boriš za mesto.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X