Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rijetko kad sam vidio vise inteligentnog fudbalera od Xhake, a da zna onako zaboraviti mozak.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Rijetko kad sam vidio vise inteligentnog fudbalera od Xhake, a da zna onako zaboraviti mozak.
      hahahahahahahhahaha a jes inteligentan ljubim ga u glavu pametnu
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Bjezi branim ti moje brendiranje da mu dajes!

        Pogledaj ponovo tekmu, vidjet ces kako covjek instrukcije stoperima daje kuda da idu pasovi, ako njemu ne moze. Onda oni njegovi pasovi i dirigovanje tempom je nevjerovatno. Samo problem je da li ce rijesiti ovaj problem gluposti.

        Negdje sam na tw procitao sada je vrijeme da Xhaka odluci da li ce da bude novi Xabi Alonso ili Felipe Melo.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          hahahahahahahhahaha a jes inteligentan ljubim ga u glavu pametnu
          Koju buraz, kada ju je ostavio na jugu Evrope
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Solidan je brate onako iskreno , nije world class a nije ni patos ali nekad čovek ima tako glupe poteze da je ne mogu da ti objasnim Deluje mi kao jako glup čovek i iskreno gledao sam par klipova kad je tek došao što su radili momci iz Copa90 , toliko je nabeđen i nafuran da mi je došlo da mu zviznem šamarčinu i prosto imam tako neko mišljenje da je balvan i glup ovako van fudbala , ne znam zašto ali prosto tako mislim
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Solidan je brate onako iskreno , nije world class a nije ni patos ali nekad čovek ima tako glupe poteze da je ne mogu da ti objasnim Deluje mi kao jako glup čovek i iskreno gledao sam par klipova kad je tek došao što su radili momci iz Copa90 , toliko je nabeđen i nafuran da mi je došlo da mu zviznem šamarčinu i prosto imam tako neko mišljenje da je balvan i glup ovako van fudbala , ne znam zašto ali prosto tako mislim
              Gledao isto, previse prepotentan i gleda sa visine, dok Cazorla, koji je isto bio u tamo, se sprdao i pozitivan.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Ne bi rekao da je unexpected kad imas jednog Zirua i Koselnog u timu. A i Ozila i Kazorlu koji znaju izvesti prekid.
                  Ali ovo sa penalima ozbiljno pocinje da nervira.. sve neke glupe i nepromisljene situacije. A cech ce otici u penziju nece odbraniti penal...

                  Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                  Comment


                  • Utakmica solidna, Burnley je odlicno organizovan pozadi, a i Heaton odlican golman. Sto se nasih tice mene opasno pocinje da nervira moj miljenik, bas je nekako nesiguran i u par situacija se ponasa kao da je na terminu. Mustafi je odlican, cak cu reci da mi deluje mnogo sigurnije od Koscielnog. Sanchez najjaci igrac lige lagano.

                    Xhaka je debilan, kad ce nauciti? Napravio je ako se ne varam 3 penala ove sezone i dobio 2 crvena kartona i ne znam tacan broj zutih. A sto je najjace on je dodao onom liku loptu sa pola metra u noge i onda mu uklizao onako. Dobro, pomalo prestrogo, ali nepromisljen start definitivno. Sto kaze Aki mogao je i Rojo ona 2 puta komotno da pocrveni.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment




                    • Sljedeca tekma ce biti bez njega, zivotom garantujem da ce Coq i Remzi biti jedna preko druge tackica.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Otvorio kafić , skuvao kafu i prvi klip koji sam otvorio

                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Dzaka zaborabio lekiće da popije..

                          Remzi prilikom svakog pritiska na protivnicki gol maše rukama kao da je na livadi iza zgrade..

                          Comment


                          • Ramsey imao par smekerski poteza juce. Ona asistencija za Ziru da je prosla, vrtelo bi se po spicama naredni godina

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Dobar je bio Ramzika juce po meni. Polako podize formu i dobar je tandem sa Dzakom. Sad se javio problem jer Dzaka nece igrati zbog crvenog, a poznato je da Kokelan i Ramzi ne mogu zajedno.

                              Comment


                              • Da je ona rabona prošla, tj. da je Ziru uhvatio makazice, lagano gol sezone...iako će ga i ovako verovatno uzeti...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X