Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh idemo, sapunica zvana AFTV, zafalilo mi malo drame danas, ova sto me nervira na dnevnoj bazi sutila danas, pa moram one retarde malo da slusam
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Gledao sam ih jutros uz kafu, za divno čudo bili su smireni Onaj matori je bio pijan kao letva pa je bio malo depresivan samo, onaj mali crnac je tu nešto malo histerisao ali ga je matori iskulirao na finjaka Jedino je onaj mutavi nešto divljao a posle vidim na vlogu kako je umirao od sreće kad je maneken izjednačio

      Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Onaj DT frajer snimi vlog prica jednu pricu, uzme kod crnje dodje i dere se na njega, jebo li ga njegov baner.

        Svi su oni bili sretni sto smo izjednacili, samo seru da dramatizuju. Iako mi se svidja koncept onog debila sa vlogom tokom tekmi, nekako vidis da nisi lud kad se radujes golovima
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Da da baš to Mučenik kad nije umro od sreće kad je maneken izjednačio a ovamo je napljuvao sve živo , šatro nisam srećan ni malo bla bla , ma idi begaj
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Xhaka zna igrati i ima odlican dugi pas. Ne znam igraca koji moze onako dobro da salje duge lopte kao on. Problem mu je sto je dosta trom igrac.

            Perez treba da bude starter. Kvalitetniji je trenutno od Iwobia i ona dva brzonoga bezmozgasa.

            Comment


            • Ne vidim razloga ni za srecu, ni za radost. Jos jedna u nizu promasenih sezona

              Comment


              • Originally posted by Prince View Post
                Ne vidim razloga ni za srecu, ni za radost. Jos jedna u nizu promasenih sezona
                Ocekivana sezona. Da se ne lazemo, nije ovo tim za titulu. Ovo je tim koji kad je u top formi moze svakog da razbije (lise Barse zbog posjeda), i tim koji moze da razocara protiv bilo koga (pogotovo kada Sancez i Ozil odigraju lose). Mozemo mi da izbacimo Bajern ali se bih zacudio ako bi onda ispali npr od nekog losijeg tima (tipa Lester, Porto).

                Comment


                • Ne mozes ti osvojiti titulu sa igracima koji nemaju kontinuitet. Evo npr. Walcott odigra jednu utakmicu dobro i onda ga naredne 4 nema na terenu. Moj miljenik Ramsey takodje, mada ove sezone se i nije bas bas naigrao. Pa Chamberlain, Iwobi...Takvih igraca bez kontinuiteta imamo na izvoz. I onda misterija zasto svi brzi bezmozgasi igraju pre Lucasa Pereza...
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ne vidim ja problem u igracima koliki je problem u Vengeru. U poslednjih godina su svi veci timovi imali promene trenera i smenu generacije. U Arsenalu to nije bio slucaj. I umesto da se iskoristi takva komparativna prednost u odnosu na ostale vece timove u ligi, Venger je pokazao da ni sam ne zna sta radi i da zivi citavu deceniju od svoje stare slave. Na kraju umesto da se oprosti sa titulom, slavlje mu je preoteo Ranijeri sa Lesterom. Nema vise nikakvog opravdanja za neuspehe.

                    Vreme je za promene...

                    Comment


                    • Originally posted by Prince View Post
                      Ne vidim ja problem u igracima koliki je problem u Vengeru. U poslednjih godina su svi veci timovi imali promene trenera i smenu generacije. U Arsenalu to nije bio slucaj. I umesto da se iskoristi takva komparativna prednost u odnosu na ostale vece timove u ligi, Venger je pokazao da ni sam ne zna sta radi i da zivi citavu deceniju od svoje stare slave. Na kraju umesto da se oprosti sa titulom, slavlje mu je preoteo Ranijeri sa Lesterom. Nema vise nikakvog opravdanja za neuspehe.

                      Vreme je za promene...
                      Nema vise opravdanja vala vrijeme je da ide u penziju ili neki PSG tako nesto...

                      Vi se mozete smijati ovima sa AFTV,ali to su ljudi koji ostavljaju svoju lovu i to ne malu da bi bodrili Arsenal i ovaj DT covjek govori istinu kome god to smetalo
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Jedva cekam Akana u nekoj ozbiljnijoj trenerskoj ulozi da promjeni misljenje.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ma nema brate sta pravi gubitnik i nema s njim naprijed to svi vide
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Treba mijenjati mentalitet ekipe i pokazati ozbiljnu namjeru je Arsenal ozbiljan konkurent a ne samo neko ko bi mogao da iznenadi. Dobar posao je uradjen sa Sancezom i Ozilom, ali poslije toga se nije napredovalo, cak se nazadovalo. Moje misljenje je da treba iskesirati novac za igraca top klase. Cim se dovede klasa(napadac kao Iguain, Suarez) odmah se mijenja raspolozenje igraca, dobija se vjera u sebe. Naravno tu je i pritisak zbog takvog posla, ali ako hocemo da budemo favoriti i ravnopravni u borbi za tituli (a ne epizodisti kao proslih sezona) onda je pritisak sasvim normalna stvar.

                            Comment


                            • Ja ne znam kakva je ovo prica da je titula izgubljena.

                              United je imao 8b 5 kola prije kraja i opet su popusili, sa Fergusonom.

                              Sad ima jos 18 kola do kraja, ista je razlika i tim je odbio da izgubi tekmu od Bormuta, to sto je Sanchez neke svoje tantrume imao, neka je, to je sasvim normalno.


                              Ponovo se potcjenjuje cinjenica da timovi koji su najmanje utakmica odigrali su 1. i 2. tim na tabeli, a tek onda slijede ovi ostali.

                              Treba takodjer napomenuti da u ovom kolu su samo United i Swansea pobjedili u gostima, sve su uglavnom bile pobjede domacina.

                              Onaj DT je razmazeno deriste, gladno paznje. Pogledas mu vlog sa tekme, kad se u uzivo snima, a onda kad se sabere ode na AFTV i pocne da baca svoje tantrume. Njegovi intervijui su najgledaniji na kanalu zadnjih godinu dana iz jednog jedinog razloga, sto je covjek izbacio baner nakon 4-0 pobjede (Wenger OUT) i tad je dobio opcu paznju medija, a onda se narod nakacio na tu dramu koju on proizvodi. Nesto slicno Kardashianima. Dramatizuje previse.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by seskfabregas View Post
                                Treba mijenjati mentalitet ekipe i pokazati ozbiljnu namjeru je Arsenal ozbiljan konkurent a ne samo neko ko bi mogao da iznenadi. Dobar posao je uradjen sa Sancezom i Ozilom, ali poslije toga se nije napredovalo, cak se nazadovalo. Moje misljenje je da treba iskesirati novac za igraca top klase. Cim se dovede klasa(napadac kao Iguain, Suarez) odmah se mijenja raspolozenje igraca, dobija se vjera u sebe. Naravno tu je i pritisak zbog takvog posla, ali ako hocemo da budemo favoriti i ravnopravni u borbi za tituli (a ne epizodisti kao proslih sezona) onda je pritisak sasvim normalna stvar.
                                Mustafi je isto tako odlican posao. Vrhunski stoper. On i Koscielny izgledaju odlicno.

                                Sta je ovo Ox sa nekom pjevacicom? Prodat ga, vrijeme je.

                                Comment

                                Working...
                                X