Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by seskfabregas View Post
    Perez do 2 mjeseca aut? ������������������

    На прес Венгер рече 6-8 недели ,така што да,2 месеци аут.

    Comment


    • Danas bi sve osim pobede bio ogroman kiks, igramo protiv najlosijeg tima u ligi. Nadam se da cu uspeti da vidim nesto, posto radim.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Sanderlend 2 boda!? Tako danas ne dobijamo
        Isto ne mogu da gledam..bem ti ovaj rani terimin,jos po obicaju dolazi 3plus tad,,,dvojka i 3plus
        sigpic

        Comment


        • Oxara umesto Lolkota, ispostovao me Vengerica

          Comment


          • Nacho, Walcott i Santi se ne rizikuju. Male povrde.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • 0-1.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Mnogo dobra stvar je povratak Zirua, izgleda jos jace, jede sve u duelu.

                  Comment


                  • Maneken pokazao da je top napadac.

                    Comment


                    • 1 4 ,po rezultatu bih rekao laganica

                      Kakv je Gibs danas bio ? Naco se mnogo opustio,mogao bi Gibsara to iskoristiti

                      Originally posted by Samuraj View Post
                      Maneken pokazao da je top napadac.
                      I da imamo dobar plan B sto nam je falilo protiv Mildzobora
                      sigpic

                      Comment


                      • Inače Aleksis je danas postigao 50. gol za Arsenal, za to mu je trebalo 106 utakmica uz to je imao i 29 asistencija
                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • To je too kad imaš širok i raznovrstan tim i konkurencija je žestoka. Kad ne ide preko trke i malih driblera, ubaci Girouda..

                          Da je bio na raspolaganju i prošlu utakmicu protiv Boroa siguran sam da bi bolje prošli. Za ovakve situacije nam treba on ja bilo tko drugi, pogotovo ovako kad udje sa klupe odmoran ovako kad je gusto, uvijek je dobar, razgrće sve, tad mu pogotovo ne može nitko pera odbiti u 16-ercu.

                          Ali inače onaj trojac naprijed koji je igrao do sad ne treba dirati, kad su na raspolaganju svi naravno, pogotovo u jačim utakmicama treba nastaviti igrati sa bržim i mobilnijim igračima.

                          Dobra stvar je i povratak Ramseya, ali se nadam da ga neće Wenger bespotrebno forsirati i krivo koristiti.

                          Šta je sa Walcottom i Santijem? Mislim da nam oni trebaju protiv Spursa ja bilo tko drugi : )
                          Last edited by Mario14; 29-10-16, 23:43.

                          Comment


                          • Ne znam za vas ja bi Ivobija preselio na klupu, svaka njemu cast ali nekako mi i Ox bolje izgleda od njega. Ramsey cak moze na krilo u svakom slucaju ima puno opcija u igri. Wallcot desno kad se oporavi. Levo moze Ramsey ili tako neka egzibicija

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Iznenadjujuce je da se prosto nije ni osetio izostanak toliko hvaljene engleske haubice pod nazivom Teo Volkot . Citajuci komentare na ovoj temi mogao se olako steci utisak da ce bez njegove defanzive odbrana Arsenala ostati krhka, a napad sterilan. Ali njegov izostanak se nije ni primetio, a za neke to i nije iznenadjenje

                                Comment

                                Working...
                                X