Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Sinoc kad sam gledao mec, to sam shvatio i kao najveci problem Arsenala. Izgledalo je kao da Everton juri to prvo mesto, a ne Arsenal. Rekao bih da Venger mora nesto podhitno da menja ako zeli titulu, al ovako je vec godinama kod njih.
    Ja o tome govorim vec sezonama unazad, ali postaje sve ociglednije svake nove sezone, eto jucerasnji mec cist primer.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Dovedena im je svjetska klasa od psihologa da radi sa njima.

      Poslije meca, Wenger govori nismo se drzali dogovorenog plana. To je klasika prednja cetvorica se ufurali da daju golove kako im je kurcu cejf i lako ce oni Everton rijesit. Pa eto vidjeli smo sta bi.

      Coqelan je retard, al covjek umire svaku tekmu, bio to raspali Swindon ili Barcelona, svaka mu cast na tome, nek se ugledaju malo na njega u tom segmentu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Dovedena im je svjetska klasa od psihologa da radi sa njima.

        Poslije meca, Wenger govori nismo se drzali dogovorenog plana. To je klasika prednja cetvorica se ufurali da daju golove kako im je kurcu cejf i lako ce oni Everton rijesit. Pa eto vidjeli smo sta bi.

        Coqelan je retard, al covjek umire svaku tekmu, bio to raspali Swindon ili Barcelona, svaka mu cast na tome, nek se ugledaju malo na njega u tom segmentu.
        Trener koji 20 godina vodi jedan klub na tako visokom nivou, koji vec jedan duzi period upravlja tim igracima koji su bili na terenu, ne treba da se osloni na svetsku klasu psihologa, on tu treba da bude bolji psiholog od svih njih. Nejasna mi je ta anarhija na terenu koja se desila u poslednjih pola sata. Ono, odigrali ste 15-20 utakmica bez poraza, jasno je da trenerova ideja funkcionise, igraci bi trebali da joj veruju, pogotovo jer funkcionise. I odjednom puf-tras haos. Da je neka druga ekipa u pitanju, rekao bih: anomalija. Desilo se, jebi ga. Ali Arsenalu se te stvari desavaju godinama u nazad i ne nazire im se kraj. Ispravite me ako gresim, ali Konte i Klop nisu sa sobom doveli svetsku klasu psihologa. Medjutim u tim ekipama se vidi jasan napredak u duhu tima. Istina, Liverpul i dalje drmaju oscilacije, ali ne moze da se ne primeti napredak vec u samom govoru tela.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Svjetska klasa psiholog ce uvijek biti bolji od svjetske klase trenre.

          Napisao sam maloprije clanak o tome kako svi misle da znaju marketing, objavit cu ga u pricaonicu, pa ako nekoga interesuje nek cita.

          Nisam ja ljut zbog poraza, ja sam bijesan zbog stava koji je pokazan. Tek u nadoknadi su krenuli da kidisu na go, do tad, ljevo desno, nazad nista pametno.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ljudi moji, šta uopšte Ozil radi pored Williamsa na korneru? Gde bre stavljaš Ozila da čuva protivničke štopere!? Zna se da su štoperi najopasniji i staviš ofanzivnog vezistu, kome skok i nije najača strana da ga čuva...

            Ko je uopšte zadužen za postavku? Ozil je kriv 100%, ali isto tako je kriv onaj što ga stavi pored Williamsa..
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Dimitrije View Post
              Nadam se da nece produziti ugovor. On i Sanchez ne zasluzuju jednaku platu.

              A sto se poraza tice. Ovo je EPL i Everton ima dobru ekipu. Nismo u Spaniji ili Njemackoj gdje imas dvije ozbiljne ekipe u prvenstvu. Idemo dalje.

              Comment


              • Ozil je totalno beskorisan u defanzivnoj postavci, on trci da bi trcao a ne da izvrsi pritisak na igraca ili startuje. Pa taj u zivotu nije dobio žuti. Treba da stoji napred, Ziru je bio u srcu kao i oba stopera, klasicna zonska odbrana svi su bili zbijeni na jednom mestu i sigurno je propust ta losa postavka i ostavljanje Vilijamsa ali opet Ozil je mogao makar da mu zasmeta da ne bude bas tako neometan kad se vec nasao pored njega a ne da se pomeri od njega kao neka pp... Možemo mi sad trubiti koliko hocemo nista se od toga ne bi desilo da sudija nije pogresio i poklonio taj korner...

                Comment


                • Ma zasto samo da mu zasmeta? Ozil i Williams su jednake visine, 183cm. Nije u skoku bio Crouch protiv Cazorle pa da mu je jedino mogao zasmetati. A pogledaj ti njega on se jos saginje da ga ne pogodi lopta slucajno.

                  Comment


                  • Glavni problem je sto nema konkurencije ni na jednoj poziciji. Jedino se promene u sastavu desavaju usled povreda, da njih nije igrali bi jedni isti svako kolo i usled takvog stava dobijes nezainteresovane igrace za nova tri boda kojima se vise isplati da se sacuvaju povrede, nego li da izginu na terenu. Za razliku od proslih sezona, ove sezone je Venger i rotirao neke igrace u LS, ali sve to gubi na znacaju kada tim igracima koji su dobro iskoristili ukazanu priliku ne das da igraju i naredni mec u ligi.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Svjetska klasa psiholog ce uvijek biti bolji od svjetske klase trenre.
                      Ово је нетачно. Ово мислиш само ако ниси тренирао озбиљно неки спорт. Замисли да је тренер неспособан да те мотивише довољно па доводи неког са стране..

                      Comment


                      • Totalno je nebitno jesam li ja trenirao, psiholog nije tu da te motivise vec da ti skloni mentalne barjere koje imas.

                        Za mene je suludo da se igraci zale sto ne osvajaju trofeje, a izadju ko picke na teren kad treba da preuzmu prvo mjesto.

                        Kakva svjetska motivacija od nekog drugog ti tu treba? Nikakva, ako si nesposoban da budes motivisan za uspijeh, onda ne zasluzujes ni platu koju imas.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Totalno je nebitno jesam li ja trenirao, psiholog nije tu da te motivise vec da ti skloni mentalne barjere koje imas.

                          Za mene je suludo da se igraci zale sto ne osvajaju trofeje, a izadju ko picke na teren kad treba da preuzmu prvo mjesto.

                          Kakva svjetska motivacija od nekog drugog ti tu treba? Nikakva, ako si nesposoban da budes motivisan za uspijeh, onda ne zasluzujes ni platu koju imas.
                          Најбољи психолог је тренер. Ако он не може да ти отклони менталне баријере, не може ни професионални психолог.

                          За ово остало се слажем.

                          Comment


                          • A sta rade ti psiholozi? Je l' to na bazi neke seanse između treninga ili oni obave teamtalk?
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Psiholozi obicno rade na 1na1 seasnama sa igracima i u grupnim seansama.

                              To se radi u toku sedmice. On treba da rijesi probleme lutanja paznje fudbalera i da ubrza proces mentalnog oporavka nakon loseg momenta.

                              To trener ne moze nikad znat kako, jer svaciji mozak drugacije reaguje i potrebno je raditi pojedinacno.

                              Ja npr pobjesnim ako grijesim ili gubim u zivotu, dok neko uzme i padne u depresiju i posao psihologa je da ubrza proces vracanja u normalu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ma nema tu toliko do trenera koliko do samih igraca. Bio je Wenger trener i 2004. samo je mentalni sklop igraca Arsenala tada bio drugaciji.

                                Comment

                                Working...
                                X