Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao mec,samo sazetke,deluje mi da je Wengerica pogodio svima pozicije za pocetak
    Posle kilavog novembra mirise na sjajan decembar


    i da prvi u grupi.. moze da nas ne usere sreca,al makar drugi mec u Londonu
    sigpic

    Comment


    • Znaci ponovo da se ne ulazi na forum do marta!?

      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Kome smeta jak Arsenal

        Comment


        • Brate nama bi bilo bolje da smo bili drugi j**o mater Iskreno loš je Bazel dosta bio da se ne lažemo ali pobeda je pobeda tako da rokaj njakvi i ćuti
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Brate nama bi bilo bolje da smo bili drugi j**o mater Iskreno loš je Bazel dosta bio da se ne lažemo ali pobeda je pobeda tako da rokaj njakvi i ćuti
            Zasto? Ja racunam da ce Real pobediti danas BVB, tako da od ovih jacih rivala valjalo bi izbeci samo Bayern i eventualno Sevillu. Sa ostalima mozemo da se nosimo. Ja bih najradije zeleo Porto u osmini finala.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Izbjec Tuhela je najvaznije. Najopasnija ekipa u LP.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Malo da pisamo po kokoškama 😂

                Comment


                • Treba dati sansu Lukasu i u ligi, definitivno je to zasluzio. Ja sam vec ovde pisao da prizeljkujem ovaj napadacki trio koji je juce igrao, jos nakon prve utakmice protiv Ludogoreca, ali sam zato naisao na ostru osudu fanova Tia Lolkota

                  Comment


                  • Ovdje sam mozda samo ja fan Walcotta, hvala ti moj dobri kandidatu sto me persiras ali nema potrebe, osvajamo tu kampanju, rusimo politicki sistem i EU
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja sam uz Volkota samo kad je u formi. Na početku sezone je bio odlican sad je očigledno zapao u krizu a Perez koristi svaku sansu tako da bi ga koristio umesto Volkota. A levo isto tako Ox zasluzuje da igra pre Ivobija. Jer je poceo da koristi svoje sanse plus mu odgovara posto je desnjak da sece u desno sa leve stane i pokusava sa sutom kao sto je WH zabio. Ali ono sto je najbitnije od svega je Xhaka-Ramsey partnerstvo.
                      Last edited by krele90; 07-12-16, 12:06.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ovdje sam mozda samo ja fan Walcotta, hvala ti moj dobri kandidatu sto me persiras ali nema potrebe, osvajamo tu kampanju, rusimo politicki sistem i EU
                        Mislio sam i na Kreleta brata mog , ali cak i da sam samo na tebe mislio u tom postu, ne znam gde si video to persiranje .

                        Ne diraj mi EU . Ja sam istinski pristalica ideja o jedinstvenom trzistu i slobodnom kretanju ljudi, usluga, robe i kapitala, a na kojima se bazira EU, kao i vrednosti koje su taksativno navedene u Lisabonskom ugovoru

                        Comment


                        • Princara brate mozda se ne slazemo oko lolkota ali se slazemo oko EU

                          Comment


                          • Daj vise da to rijesimo i da se odigra taj famozni dvomec pa da Mesko moli za povratak

                            Lolkot cijeli zivot prevara nista manje
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • U finalu ove godine pada Barcelona, revans za ono od pre 10 godina.

                              Meni je neverovatno kako Ozil i Sanchez ucine prosecne igrace dobrima, pogledajte Gibbsa kako je sinoc odigrao u ofanzivi i kako se kretao.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Kakav HYPE covece, posle pobede nad Baselom ubedjeni ste da ste u finalu.

                                Comment

                                Working...
                                X