Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao sinoc mec, pogledao sam samo golove, sta reci za Alexisa, kakav majstor. Inace ocekivao sam neku tesnu pobedu, a ne ovako ubedljivu.

    Sad u utorak pustiti rezerviste, pa sta bude.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Wordclass

      Comment


      • Ni blizu, niti ce ikada biti velicina ove dvojice.

        Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Polako dajmo i njima dvojici vremena. Ja ih obozavam, stavise volim ih vise nego Holandjanina (pogotovo) i Francuza.
          Ali naravno da jos mnogo moraju da postignu da bi mogli u istu recenicu sa njima (barem kada je Arsenal u pitanju).
          Na reprezentativnom planu mogu komotno, pa cak i generalno kada im se kompletne klupske karijere uporede. Ali sto se tice samog Arsenala, dugacak put je pred Nemcem i Cileancem.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • A niko da spomene tandem Koks , Džaka ne zna se dal su bolji oni il Aki i ja
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              A niko da spomene tandem Koks , Džaka ne zna se dal su bolji oni il Aki i ja
              Pomirit ce nase ne slaganje oko njih dvojice, njih dvojica zajedno

              Al fakat su odlicno izgledali, iako sam jebo mater Coqu kad je dobio retardiran zuti i onda u drugomsjebo strasnu kontru, al generalno vrhunski su odigrali.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ramzika mora da igra. Samo mu treba vremena da nadje formu nakon povrede. Covjek je kidao za Vels na prvenstvu.

                Comment


                • Ramsey očigledno pao u drugi plan. Venger ne moze da mu nadje odgovarajuće mesto u ekipi. Tako ti je to kad se povredis taman na startu sezone. Svi cekamo taj tandem Xhaka-Ramsey nadam se da cemo ih uskoro videti od prve minute.

                  Comment


                  • Coq nije u ekipi za sutra.

                    Vrlo moguce Xhaka-Remzika sutra da se proba.

                    Giroud ce vjerovatno u spic, Perez bi isto tako trebao neke minute da dobije, pa cemo vidjeti kako ce to izgledati.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Санчез

                      Comment


                      • Sta mislite hoce li Wenger danas izmixovati ekipu ili ce pustiti prvotimce?
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Tobdzija View Post
                          Sta mislite hoce li Wenger danas izmixovati ekipu ili ce pustiti prvotimce?

                          Се надевам дека ќе направи некои ротации.Тешко ПСЖ да киксне дома со мрсниците,така да одмарање на Санчез,Озил и штоперите би дошло добро.

                          Comment


                          • Koliko mi drago da nismo na kraju uzeli Vardy. One season player. Sancez rastura na spicu ima prostora i da kreaira i da zabija.

                            Comment




                            • Kada se pitate zašto ovaj ne igra ili zašto je ovaj u timu , vežbe kao ova i utisci na treningu odlučuju u 50% slučajeva , osim naravno ako ste Mesut Ozil pa vas zabole packa za trening
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Kad si genije moze ti se
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X