Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Zato sam i napisao drugi pasos ispod, koji nisi citirao
    Da, zato sto mislim da antifudbal postoji, i igra ga npr. Mojes s Sanderlendom.

    Igra bez ikakve koncepcije, kao da su se skupili 11 razlicitih ljudi i prvi put igraju u zivotu.

    Comment


    • sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Zna on dobro Goxe šta znači belokapić nego vidiš da dečko hoće da me navuče na finjaka kako bi fasovao ban.

        Belokapić nije nikakva uvreda niti ima ikakve veze sa boldovanim primerima i ne treba ići u krajnost samo da bi zadovoljio svoju netrpeljivost prema meni i želju da se banujem.
        Jeste, tebra, eto ja prema tebi gajim netrpeljivost. Ja tebe gotivim, ti mene izvrijeđaš i ja sam taj koji gaji netrpeljivost? Ako ništa, do sad si mogao ukapirati da me nije briga ko je pisao, već šta je napisano! A " belokapić " je bez pogovora etiketiranje. Ono je etiketiranje i kad Žervinja nazivaš "frizurica", al ajde de, ovo je ipak mnogo ozbiljnije. Naročito jer taj termin forsiraš. I ne kaki. Nije baš da ja ignorišem sve tvoje postove dok ne napišeš nešto što mi ne odgovara. To ne radim ČAK ni Akiju.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Jel moguce da neko neko prema gangari gaji netrpeljivost,jedan pozitivnijih likova na forumu ono sto sam ja video za ovo kratko vreme.

          Nego ja ocekivao ovde slavlje ,tortu ,svecice...ono nista

          Comment


          • Fixni u svakoj corbi mirodjija Svuda mora neki koment da baci

            Danas ce buti zanimljivo videti ko ce igrati u sredini ali pretpostavljam da ce Elneny zauzeti mesto od Cazorle. Da nece jos ubaciti Ramsey-ja tek sto se oporavio

            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
            Last edited by krele90; 22-10-16, 12:06.

            Comment


            • Remzika se nije jos oporavio.

              Tek iduci vikend, mozda odigra pola sata. Giroud u srijedu u kupu isto tako nekih pola sata.

              Sto se tice danas, bit ce guravo, al mora pobjeda. Trebao bi Santi da igra danas.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Za sefa danas
                sigpic

                Comment


                • Dajte neki link za utakmicu, a da ne koči. Po mogućnosti naravno, da je kvalitet slike bolji.

                  Comment


                  • Originally posted by Arsenije Vengeric View Post
                    Dajte neki link za utakmicu, a da ne koči. Po mogućnosti naravno, da je kvalitet slike bolji.
                    http://www.streamhd.eu/
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Eto bez Kazorle ostalo ocekivano.

                      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                      Comment


                      • Santi ni na klupi Očekivana postava samo ovo sa Santijem me muči , ako se povredio tačno ću da eksiram jednu flašicu danas
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Laksa povreda pete u pitanju, izasao ranije u ligi sampiona i bio je pod znakom pitanja pred ovu.

                          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                          Comment


                          • Slavilo se crveni Xhake, evo vam Coqelan i genijalnost kada treba napasti.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Samo je Kokelan kriv sto niste pobjedili jebeni Midlsbro?

                              Comment


                              • Nemoj samo da podjem da pljujem Sancheza i njegovo izmisljanje tople vode.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X