Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi sto lazu te novine pa on je vec potpisao

    Spoiler
    Ma kakvo vracanje u Real,cuj Florentino da vrati igraca to se nikad desiti nece i pored velike zelje Mesutare
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ogromna mu je zelja da se vrati u Real, kupio nedavno kucetinu u Londonu. I pored toga trazi da mu se obeca da nas dobri domar iz Strazbura bude trener. Dobar taj neki domar.


      Ja sam govorio da je to gotovo, kad je on u pitanju, sve je manje vise verbalno bilo dogovoreno ima bar 2 mjeseca, al eto nek se novine malo zabave.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sinoć sam gledao Siti Barselonu ali sam zato jutros na poslu pustio Arsenal . Šta da kažem brate ono je stvarno bilo dokazivanje sile Inače sinoć je brat Kokelan defanzivno magistrirao igru , jeste da je u pitanju jedan Ludogorec ali opet pokazao je baja neke stvari što se odbrane tiče (a ne tamo kao neki belokapić što ubija tu ljude i što daje sam sebi dva gola )

        Perez me je takođe oduševio čovek , stvarno bi trebalo malo više da se forsira ali kad gledamo realno stvarno je greota da zamenimo jednog Sančeza , eventualna opcija bi bila Sančez na krilo ali i to ne miriše vodu zbog dobrih partija Ivobija a i Ox se tu gura za poziciju tako da guramo u stranu dva igrača. Ospina standardno na nivou , spasao nam je jedan siguran gol kad je Koščelni promašio loptu i ovo mu je već treća utakmice gde pokazuje neke ludačke odbrane .
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Mustafi je promasio loptu nije Kos. Kos je doktorski odigrao.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Gang, sta ti je to " belokapić " ?
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Beli moćni rendžer
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Tako oslovljava Xhaku. Neka interna fora izmedju Akija i njega koliko sam ja pohvatao
                Moj utisak veceri je Mesutara poluspic, polako oslobadja u sebi golgetersko umece, nije on nikad vazio za igraca koji postize golove ali izgleda da mu ova nova pozicija odlicno lezi. Mozda nema ubitacan sut kao Sanzes ali zato ove Voleje hvata samo tako. Negde na tviteru sam procitao: "Ozil has invented a new type of shot hasn't he?! Love those hit-into-the-ground-first shots". 😁

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • Covjek je ovako igrao u Werderu. Puno blize golu nego sto ga je kasnije cika translejtor edukovao da mora da glumi Coqelana. Pogledaj slobodu koju ima i odmah se to isplacuje.

                  Prosle sezone 20 asistencija, ove sezone vec 5-6 golova. Samo nek nastavi.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Perez je zaista pokazao da zasluzuje da igra u prvoj postavi i za mene nema dileme da bi on zajedno sa Sancezom i Ivobijem cinio najbolji napadacki trio

                    Comment


                    • Princara bi izbacio najboljeg strijelca ekipe za fudbalera koji je tek dosao
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Princara bi izbacio najboljeg strijelca ekipe za fudbalera koji je tek dosao
                        Perez ima bolji ucinak s obzirom na broj minuta provedenih na terenu. Koliko bi tek imao golova i asistencija da igra svaku tekmu

                        Comment


                        • Princara ne blamiraj se Walcott je 10 god u klubu nas najverniji igrac koji igra u zivotnoj formi i sad treba da bude na klupi?!

                          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Princara ne blamiraj se Walcott je 10 god u klubu nas najverniji igrac koji igra u zivotnoj formi i sad treba da bude na klupi?!

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                            Pa ko kaze da je Volkot za klupu?

                            Comment


                            • Kad smo vec kod Walcotta primetio sam da mu je ojacao sut.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ajnstajne je li ti ovo AKI sluzbeno ime? Vidim da te svi tako zovu. O utakmici se nema sta reci. Ocekivano lagano rijeseno. A stvarno kako si sada uspio naci zensku sa manjim sisama i od mene. Nikako da ubodes.

                                Comment

                                Working...
                                X