Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora prvih 11, jel idemo po kvadruplu ili ne?

    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Navijaci Arsenala nikad zadovoljni, kako cudno.

      Covjek tu nije ni 15 dana a vec ga je se otpisalo.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sad kad mune tri komada najvecem golmanu planete, Stojketu, pevace se druga pesma..

        Comment


        • Sad kad zapocne Sanogo u startnoj pre Pereza

          Comment


          • AHahah Sanogo, jel taj jos kod nas?
            sigpic

            Comment


            • Šta hoćete u FM-u 2012 Sanogo bio najbolji Wonderkid u igrici
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Šta hoćete u FM-u 2012 Sanogo bio najbolji Wonderkid u igrici
                To zavisi koji će mu PA sejv dodeliti, za njega je bio raspon od 150-180, a to je velika razlika.

                Nešto mislim da Arsenal uzima Prem ove sezone, povrede im ne mogu ništa, Venger je nagomilao masu igrača približnog kvaliteta i to je taj šraf koji je falio godinama.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  To zavisi koji će mu PA sejv dodeliti, za njega je bio raspon od 150-180, a to je velika razlika.

                  Nešto mislim da Arsenal uzima Prem ove sezone, povrede im ne mogu ništa, Venger je nagomilao masu igrača približnog kvaliteta i to je taj šraf koji je falio godinama.
                  On i Carlos Fierro su imali najveći PA bio je više od 180 siguran sam .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Moralo je ovo u potpis, moralo

                    Comment


                    • Gokara the prophet
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        On i Carlos Fierro su imali najveći PA bio je više od 180 siguran sam .
                        E moj Lorde učiš tatu kako se prave deca . FM 12 je poslednji menadžer koji sam igrao, a ponekad ga i danas odigram kad mi naiđe kriza.

                        Igrači sa PA -9 dobijaju PA 150-180 kad se učita igra, a Jaja i Fiero su među njima, nemaju fiksni PA, tako da su nekad wonderkidovi, a nekad krševi, zavisi koji će im PA kompjuter dati. Milion posto sam siguran da ne mogu imati PA preko 180, to mogu imati oni sa PA -10, inače sve to znam jer se služim prevarom poput Genie Scouta.

                        Izvinjavam se na ofu, na tt sam pa ne znam kako da ovo napišem u temi FM.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Gokara the prophet
                          Mali broj ljudi zna, ali Goran je prvi covek koji je
                          Spoiler
                          nekoliko kola pre kraja lige
                          predvideo da ce Lester uzeti titulu. Tako da ova njegova nova prognoza svakako ima veliku tezinu, mada mene cudi sto je ovoliko poranio sa prognozama jer obicno marljivo prati 30-35 kola, da bi tek nakon toga izneo svoju prognozu

                          Comment


                          • Gojko

                            Dodji nam gojko da zajedno navijamo za Arsenal i smijemo se prevodiocu. Ti si nas brat
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Prince View Post
                                Mali broj ljudi zna, ali Goran je prvi covek koji je
                                Spoiler
                                nekoliko kola pre kraja lige
                                predvideo da ce Lester uzeti titulu. Tako da ova njegova nova prognoza svakako ima veliku tezinu, mada mene cudi sto je ovoliko poranio sa prognozama jer obicno marljivo prati 30-35 kola, da bi tek nakon toga izneo svoju prognozu
                                Jbt. kako možeš ovako nešto da kažeš, ako te ne mrzi idi na prošlosezonsku temu i vidi da sam još u januaru rekao da će uzeti titulu.

                                Kad su bili u mini krizi i dobili pevce u gostima golom Huta iz prekida znao sam da je ta priča završena. Imali su mnogo stabilnu igru, bili psihološki jaki, imali dva igrača koji su mogli da izmisle gol i jednog na sredini koji je zatvarao sve živo i mrtvo. Da je taj ostao bili bi gadni i ove sezone i ne bih se kladio protiv njih.

                                Sve ostale ekipe su se raspadale i nije mnogo teško bilo predvideti ishod, ali su ljudi bili skeptični zbog imena kluba. Ali ja nikad nisam nikome priznavao reputaciju, mene samo zanima šta možeš u sadašnjem vremenu. Opet of, ali mesutara me neopravdano isprozivao i to ne prvi put i morao sam da se branim.
                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Gojko

                                Dodji nam gojko da zajedno navijamo za Arsenal i smijemo se prevodiocu. Ti si nas brat
                                Naravno da se ove sezone opet navija za luzere, nema tu neke velike razlike, Lester, Arsenal, Bornmut... sve je to isto. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X