Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dobro treba Wengeru dati jos jednu sezonu da uprska pa onda jos jednu jasno je svima da dok je on ziv (pretpostavljam da ga samo smrt moze odvojiti od klupe Arsenala)Arsenal nece osvojiti titulu.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Comment


      • Kao i prije dvije godine kada smo propustili prvo kolo zbog ovog druženja i kada nas je Benteke potukao za 3-2 poraz od Aston Ville na otvaranju prvenstva, i danas smo učinili istu stvar. Mogu vam samo reći da je lijep osjećaj družiti se na onakav način a istovremeno ne gledati i ne nervirati se kako West Ham trese Arsenal.
        sigpic

        Comment


        • Bas sam flegmaticno primio ovaj poraz. Suvisno je nervirati se dok Venger gura trojku Kazorla, Ozil, Ramzi u 4231 formaciji i dok Per igra ispred Gabriela. Ceh ako se ne uozbilji, oterace ga Ospinica iz kluba kao i Vojceka.

          Comment






          • Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.
            sigpic

            Comment


            • Kakve veze imaju ove slike sa temom?

              Grupa ljudi udaljena hiljade kilometara od Londona glumi neke navijace Arsenala.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Kakve veze imaju ove slike sa temom?

                Grupa ljudi udaljena hiljade kilometara od Londona glumi neke navijace Arsenala.
                Objasnit ću ti nekom drugom prilikom, sada malo žurim. Uglavnom, vjerovatno ima više smisla od toga da grupa ljudi udaljena hiljade kilometara od Torina i stotine kilometara međusobno glume po forumima neke individualne fudbalske stručnjake.

                Izvini što sam ovako pogrubo odgovorio, ali morao sam. Kao što rekoh, detalji poslije. Žurim.
                sigpic

                Comment


                • Kad smo primili drugi go, ja se odvalio smijat, kontam se jebote pljujem 10 godina po golmanima, sa izuzetkom od pola godine za Woju, i onda ovaj as ove pizdarije napravi.

                  A onda pocelo je ozbiljno nerviranje, jer se nisu mogli sastaviti.

                  U prvom poluvremenu sam se derao na TV, jer debili ne mogu sastaviti 3 pasa, a to me najvise nervira, kad ode lopta bezveze u aut ili duga lopta ode u picku materinu gol auta.

                  Bilic fantasticno procitao Wengera i eksplatisao ono sto se naravno moze eksplatisati. Stavio fino 2 igraca da pritisnu Cazorlu i Ozila, a treci im odma iza ledja. Konstantan presing. Skoro je igrao sa 3 stopera i 2 beka, plus Kujate i Noble, a ispred ima trkace Sakhoa i Payeta kreativca, plus Zarate koji je pristojno odigrao. Konstantno pritisak na Cazorlu, nema kome dati pas, ovi se ne krecu. Ozil se vrti, nema kome dat pas, gube se lopte, padaju kontre. 2-0 bum zatvaranje tekme i cao zdravo. Jedino sto je bitno spomenuti jest da su Remziku pustili da budalese, na njega nije bilo presinga, naravno nije on igrac koji ce predriblati dvojicu i dati ubojit pas, kao sto to rade Ozil i Kazorla. Ozil kad je otjeran na krilo tu je bio kraj, jer je onda sredina ostala prazna i nemas meda na nadjes neki prostor ili nesto. Fulio i takticki Wenger, a i igraci se nisu pojavili na normalnom nivou.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • Da se prisjetimo sta je bilo prije 2 godine, nakon poraza od Ville.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment




                    • Evo bas gledam sad MOTD. Ne treba nista posebno pricat, dovoljna je slika. Krila prazna, svi nagruvani u sredinu. Ozil, Cazorla i Ramsey dva metra jedan od drugog. Ne znam fakat sto Wengeru ovo treba kraj sve silne brzine u klubu koju moze eksploatirat na krilima...
                      Ramsey isto nema sta tu radit na rubu kaznenog. Gore desno brod parkirat mozes kolko je prostora, ali ne jebiga kad si natrpas tim igracima koji se najbolje osjecaju na sredini terena, onda ces dobit ovo.
                      Valjda ce nabolje kad se Sanchez vrati pa ce igrat s dva postena krila.

                      Comment


                      • Bas nas jebe taktita..

                        Comment


                        • Nas jebe to što svi idu kroz sredinu, na krilima jako slabo delamo a imamo igrače koji mogu odlično tamo da odigraju... juče očajna utakmica, odavno nisam gledao da je Arsenal ovako ponižen na domaćem na terenu ali to nam može biti opomena jer momci su se zaista previše opustili, čak mislim da su u glavama već osvojili PL... Juče gledam npr Ozil se poigrava na 30 m od gola... Potcenili smo ih previše, i dobili bruku i sramotu.... Verujem u ove momke i Arsena da je ovo samo prolazna faza i da će već protiv Palasa biti bolje...

                          Comment


                          • Ox jeste zivotinja, ali se ovdje vidi njegova nedisciplina takticki i slabo razvijen logicki mozak. Vjerujem da je ovdje on dovukao loptu do Kazorle sa desne strane, a onda je krenuo u 16 onako bez glave i naravno uci ce u ofsajd i od njega hljeba nema, a ako radi taj dummy move, da odvuce 2 igraca da bi oslobodio prostor za pas Monrealu, prvo Ozil smeta da Cazorla ima ugao za taj pas, a onda ce on vjerovatno baciti centarsut na drugu stativu, a Giroud ce biti na prvoj, jer twmo ide vazdan, a od toga hajra nema.

                            Kada igra Bellerin, obicno je on taj koji je tamo gdje je kilometar prostora, Debuchya ni na mapi.

                            Ako je vec Ox otisao ljevo, onda je Remzika morao da ide desno i da siri ovu odbranu.

                            U ovoj situaciji Cazorla ima jednu opciju, a to je Ox koji mora bukvalno savrseno da primi loptu, predribla beka, da udje u sredinu i ima otvoren put na go.

                            Evo recimo ja koji sam lajik zesci po pitanju neke taktike razumijem ovakve situacije, a ljudi koji se godinama bave ovim ne mogu da promjene ovo.

                            Mozda cak i nije do Wengera ovdje iako cisto sumnjam, ali recimo da su igraci ti koji po rezonu ulaze u sredini u tu nastaje konfuzija. Ali opet, on ih bira i on im govori sta da rade i gdje da idu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Opet kazem, taktika je problem.. Lepo je Henri, brat, postavio gore sliku na kojoj se vidi postavka u napadu. Naleteo sam negde i na ,,stvarnu'' formaciju na terenu tokom utakmice, koja valjda pravi neki prosek ili racuna provedeno vreme na odredjenom delu terena. Na njoj Santi, Rambo i Ozil stoje jedan do drugoga. Da je takticki postavljeno da imamo krila to se ne bi desavalo. Bilo da je nekome od njih stavljeno do znanja da napada desnog beka ili da je ubaceno pravo krilo, druga bi se pesma pevala. Takticka je greska kada se igra na ovakav nacin, nista drugo. Iskreno se nadam da ce protiv Palasa izaci Sancez, Volkot i Ox. Kad vec imamo tolika krila, daj bar da ih razvucemo po terenu.

                              Comment


                              • AKo ne dodje Benzema...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X