Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prije samo godinu dana ste haos pravili Novakovicu sto je rekao da ekipa koja zeli da osvoji titulu ne moze i ne smije da ima Kokelana u prvom timu. Kokelan je bio spasilac, najbolji zadnji vezni lige. Nisu ni tri mjeseca prosla Kokelan je navijacima Arsenala bio najveca rupa, drvo, ne umije da da pas. Dvije strane medalje, uvijek.
    sigpic

    Comment


    • Ima nekih koji su to govorili i dizali Kokelana u nebesa.

      Neko citav zivot govori da on nije kapacitet da odradi tu poziciju na konstantnom nivou protiv bunkera. Ok protiv jacih klubva sa dominantnim igracem sa vjestinom za jednostavne i vrhunske pasove, kao sto je to Kazorla radio. Kada se Santi povrijedio, Coq je otisao u kurac.

      Jos uvijek je on odlican fudbaler, destruktivac, ali mu je pas igra katastrofalna. U nekim kominacijama moze vrh odigrati, ali standardno posebno sada kada imas i Xhaku i Elnenya, jok.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ako neko omalovažava to je anjstanj. Rekao je da je Vilser bolji igrac trenutno sa jednom negom nego Rashford. To je omalovazavanje. Ja sam samo rekao da je Rashford sada veci talenat, zato sto ima 18 godina i vec igra vrhunski. A Wilshere ce uskoro u 26-toj, a 5 sezone se nije pomakao.

        Comment


        • Kako se nije pomakao, prešao je u Borm.

          Ruku na srce Vilšerica je jedan od retkih pegavih koje ja gotivim, fudbaler, a ne atletičar.....dovoljno sam ovim rekao kako gledam na njega, možda meni jedan od gotivnijih pegavaca još od Faulera, Bekama i Mekmanamana.

          Comment


          • Wilshere još ni 25 nema , a što se talenta tiče ni ja se ne slažem sa Akijem da će biti nešto od njega , nije loš igrač ima taj neki fudbalski mozak ali on ne može da poveže sezonu bez povrede. On je mlađa verzija Rosickog za koga tvrdim da bi bio među najboljim veznim igračima Evrope da nije onoliko staklen.

            A ova priča za Kokelana , "navijači rekli" brate mili reč navijači je širok pojam , neki od navijača Mančestera su fašisti da li to znači da su svi ? To da je Kokelan rupa mogu da kažu samo fudbalski neobrazovani ljudi koji ne znaju koji je njegov zadatak na terenu , šta radi u kojoj formaciji itd. Isto su ovde na forumu pojedinci pisali za Kazorlu pa sam ih ja demantovao i kad se Kazorla povredio videli su da sam bio u pravu . Fudbal nije jednostavan pojam , bolji je nije bolji . Danas si kralj sutra si prosjak , retki su oni koji mogu da povežu duži niz sezona u jednoj te istoj formi ali pričati i uzdizati tako neke fudbalere samo zato što igraju u klubu za koga vi navijate je potpuna glupost , i kad kažem ovo mislim i na Akija i na vas ostale koji ste došli ovde kao besni psi da ujedate i širite mračninu.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Evo Remzika igra za nas, a ja se ubih od pljuvanja.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Wilshere još ni 25 nema , a što se talenta tiče ni ja se ne slažem sa Akijem da će biti nešto od njega , nije loš igrač ima taj neki fudbalski mozak ali on ne može da poveže sezonu bez povrede. On je mlađa verzija Rosickog za koga tvrdim da bi bio među najboljim veznim igračima Evrope da nije onoliko staklen.
                Evo normalnog posta. Jos nema ni 25, u Januaru puni, i tad ulazi u 26

                Comment


                • Remziku smo svi pljuvali one sezone kad se oporavio od povrede čak sam ja možda najviše ali dečko nas je sve demantovao . Evo dve , tri godine svojim fizikalijama pokriva barem tri igrača na terenu. Belerina je celu prošlu sezonu on lično pokrivao. A Remzike niko da se seti kada ste pričali u igračima kojima je Wenger dao šansu al ajde neću i ja da mračim više idem da roknem vinjak
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nije Rosicky bio staklen. Doziveo je covek strasnu povredu kolena, jedva zaigrao nakon nje. Svaku tekmu sto je odigrao nakon te povrede je bonus za njega. Pre te povrede nije imao problema sa povredama.

                    Sto se tice Wilshera, bas gotivan igrac sa dobrom tehnikom i kontrolom lopte, neatipicno za Engleskog veznjaka. Ali povrede ga ubise nacisto, nerealno koliko se lik povredjuje.

                    Comment


                    • On je odlican fudbaler, al jebiga kad frajer pola karijere ganja svoj prvi dodir i razmislja po 30 sekundi koji ce pas da posalje, opasno mi ide na zivce.

                      A i previse je orjentisan na svoju licnu karijeru i mislim da je jako slab timski igrac, van repke. Ja ga ocekujem iduce ljeto da ode vjerovatno kod Pepa.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Evo normalnog posta. Jos nema ni 25, u Januaru puni, i tad ulazi u 26
                        Druže po toj logici je i moja žena pred porođajem , mislim nije još al će u maju da zatrudni pa tamo u februaru da se porodi al tu je to ...
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Jeste blizu si

                          Comment


                          • Evo ga epizoda, Gangara pravi dinastiju.

                            Ispricavam se,

                            Gangarina Dinastija.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Kako se nije pomakao, prešao je u Borm.

                              Ruku na srce Vilšerica je jedan od retkih pegavih koje ja gotivim, fudbaler, a ne atletičar.....dovoljno sam ovim rekao kako gledam na njega, možda meni jedan od gotivnijih pegavaca još od Faulera, Bekama i Mekmanamana.
                              Vidi se koga Brajko potajno gotivi od Engleza, zna čovek šta je klasa, samo je hteo da napiše Stivi umesto Bekama, pogrešio čovek
                              Last edited by mark !t zer0; 01-09-16, 16:24.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Samo Stiv, Lamps, Beks, Fauler i Skols.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X