Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije isto poubacivati 10 mladih igraca cisto da imas alibi i razviti 10 mladih igraca.
    sigpic

    Comment


    • Wenger je sve u zivotu napravio da ima alibi.

      Rodio se da ima alibi..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sto ne argumentujes razvoj ove cetvorice igraca

        Ox i Wilshere milion nastupa za Arsenal,a dali 10-15 golova skupa...ofanzivno orjentisani igraci
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Cime da argumentujem?

          Nema potrebe za argumentovanjem. Jedan je nindza kornjaca, drugi je bio pola karijere u bolnici i nije igrac koji daje golove. Ox me ne zanima, imao je prilika da napreduje bruku, ali sekunde nije napredovao. Jedna je stvar kad ti trener pomaze da napredujes, a druga je stvar kad igrac ne zeli da napreduje. Uostalom ne moram ti ja govoriti ovo, znas i sam kako se drugaciji tipovi licnosti ponasaju.

          Wilshere ima zelju da napreduje, ali ima sjebane kosti, a ako promjeni nacin igre, izgubit ce neke stvari koje su ga cinile specijalnim.


          Eto Baloteli, vrhunski talenat, radio i sa Murinjom i sa Manciniem, onda sa Brendanom i na kraju Klopp ga otjerao jer ne vidi priliku za napredak, jer covjek jednostavno nece i kraj.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nindza kornjacu platio 12 miliona treceligasu i nista nije napredovao 5 godina. Veliki trener i ekonomista.
            sigpic

            Comment


            • Kao sto sam i ocekivao argumenata nema

              4 igraca nazadovala zadnjih par godina...Balotelli je jedan,a ovdje pricamo o 4 igraca
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ja predlazem da se otvori podtema za goste Arsenalove teme, nesto kao prijemna soba! Onda lijepo kafa i slatko, pa izvolite, psujte, lajte, ogovarajte, tracajte, provocirajte, omalovazavajte, kritikujte volja osnovano volja neosnovano, i bahatite se na sve moguce nacine. Isto napravite i za temu Jedinstva, jer je tamo nepisano pravilo da gostima nije dozvoljeno kritikovanje kluba! Oni tu imaju i mehanizam sankcije, kojekakve moderatore, administratore, koji li su vec faktor, a mi jadni naseg brata Wilshere_10. Eto, samo ime kaze koliko je prisutan. I miljenik po kojem je uzeo pseudonim igra za drugi tim.

                Dajte meni alatku banovanja bezobraznih kriticara omiljenog kluba, ja bih bio pravi ekvivalent Vladanu !
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  S druge strane Wilshere,Gibbs,Lolkot,Ox fenomelani s Wengerom
                  Sjetite se samo kako su hvalili Gibsa prije par sezona...isto tako ce da prodje i Beljerin. Vecina navijaca Arsenala zivi od price o stednji i sezoni bez poraza, mi ostali zelimo nesto bolje sada i u buducnosti

                  Comment


                  • Ves,ovo nije vrijedjanje uopste

                    Lijepo pitam,odnosno pokusavam da diskutujem kao i uvijek sto radim argumentovano bez ikakve suplje price.Sve sto sam iznio su cinjenice i evo ti prvi ukljuci se,objasni kako nisam u pravu i zasto nisam
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ne znam sto se cudis Veseli, Akan je oduvek bio istinski mrzitelj Arsenala i osporitelj rada nastavnika

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ves,ovo nije vrijedjanje uopste

                        Lijepo pitam,odnosno pokusavam da diskutujem kao i uvijek sto radim argumentovano bez ikakve suplje price.Sve sto sam iznio su cinjenice i evo ti prvi ukljuci se,objasni kako nisam u pravu i zasto nisam
                        Jack W. je igrac kojeg su "unazadile" povrede. Dakle, ne radi se o supertalentu, vec o vec ostvarenom vrhunskom igracu kojeg je, btw, stvorio Wenger! On je to u nekoliko navrata i dokazao. Ona na noukampu mozda jeste njegova najbolja, ali svakako nije jedina. Problem za koji se svi vezu je konstantnost, ali to ne stavlja upitnik na njegov kvalitet, lik se precesto povredjivao. Elem, mlad je i jos cemo mi mnogo od njega vidjeti.U svakom slucaju, Wengeru se za njega nema sta zamjeriti.

                        Volkot je takodje igrac koji se dokazao nekad ranije, kako u Arsenalu tako i u reprezentaciji. Cak je imao i onu odlicnu sezonu koju su on i Rvp pokojni sami iznjeli. Venger je stvorio odlicnog krilnog napadaca, ali je isti htio da postane Anri i potrosio najbolje godine trudeci se da bude nesto sto nije. Opet Profesor nije krivac.

                        Oxa nije stvorio Arsenal, nego Sautemtonova skola. I Oxa cemo gledati. Ispisao sam se o njemu, da se ne ponavljam. Ox nadolazi i napravice veliku karijeru, makar i da to ne bude u Arsenalu.

                        Za Gibsa si u pravu. Venger je bio toliko nestrpljiv sa njim i uvijek davao prednost konkurentima. Pocev od Klisija, Traorea, Santosa, pa evo sad i Monreala. A realno, svi redom su imali katastrofalne utakmice i svi su, osim Klisija, realno losiji igraci od Gibsa. A imao covjek potencijal da nadjebe i Kola. Doduse i povrde su ucinile svoje, ali prvenstveno tretman od strane Vengera koji mu nikad nije dao dovoljno prostora.
                        Last edited by Ves; 01-09-16, 13:57.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Vidi kako je ova 4 igraca razvio

                          Ne znas ko je gori od njih cetvorice
                          A kojeg je igrača razvio Murinjo? Pa da onda uporedimo, jer maliajnstajn je samo rekao da ne možete porediti Vengera i Murinja po pitanju razvoja mladih igrača, a vi ste fino spinovali priču na ovu četvoricu.
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Pa Akisa postuje onako "Wilshere najtalentovaniji Engleski fudbaler", a svi znamo da nije, i on zna Pa i ovo da je Bornmut Arsenal B ne znam samo za to sto je mislio Inace AKan objasnio

                            Comment


                            • Originally posted by Dejan78 View Post
                              A kojeg je igrača razvio Murinjo? Pa da onda uporedimo, jer maliajnstajn je samo rekao da ne možete porediti Vengera i Murinja po pitanju razvoja mladih igrača, a vi ste fino spinovali priču na ovu četvoricu.
                              U svom mandatu na klupi Reala je dao sansu Morati, Heseu, Fabinju koji sad kida u Monaku, Varana je razvio dajuci mu sansu... U drugom mandatu u Celsiju Loftus Cik recimo...
                              Ne moze da se poredi jer to nije njegova filozofija, on zna svoj posao i nema potrebu da razvija mlade ne bi li ih prodao i pravio pare, on je tu da sastavi najbolji moguci tim i osvaja trofeje sto i radi i sto je smisao fudbala na tom nivou...
                              Nije niko spinovao nego je ajnstajn sa sigurnoscu izjavio kako ce Rashford propasti pod Murinjom na sta mu je ukazano da ima propaliteta itekako i pod nastavnikom.

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Ma Rasford je najtalentovaniji igrac na svetu, novi Ronaldo debeli.

                                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X