Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najveća glupost ce biti ako pustimo Vilsera na pozajmicu. Dovoljno je da je jedan veznjak povredjen i za njega ima mesta.

    Comment


    • Ne znam zašto je toliki hajp oko čoveka koji nema jednu celu sezonu da se nije povredio barem 4 meseca ..
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ja se nadam da ce Jack u Bormut kod Howa koji ima mozga za razliku od Pardiole.

        Inace ja sam protiv toga, jer Elneny ode u januaru u Afriku da se ganja s lavovima i malarijom
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kaze da je napadac, ali cisto sumnjam..

            Comment


            • Mozda i Calum Wilson, ali nesto sumnjam da je bas Calum. Vrlo vjerovatno Staridz. Nema spica u ligi koji bi gurao za prvog spica kod nas, a da je bio predmet neke spekulacije ove sezone osim Staridza.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nema šanse Aki, ali nimalo. Pa zar misliš da je Klopp budala jbte?
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ali kako AKi nalazi ove prevare, ajde Kike je barem novinar, ovaj Pablo je taman neki Indi nivo
                    sigpic

                    Comment


                    • Sad kad plati Lukakua

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ali kako AKi nalazi ove prevare, ajde Kike je barem novinar, ovaj Pablo je taman neki Indi nivo
                        Ne znam brate kakav je nivo, ali Pablo je covjek koji otkako ja imam tw poslije Geoffa najbolji izvor po pitanju Arsenala. Geoff ne daje vise info, ima jos onaj Eliott i to su oni koji rijetko grijese.

                        Ovaj kaze sve sto sazna, a Arsenal jebiga cesto zajebe stvar. Ja ne znam kad je pogrijesio, eto prosle godine kad je bio poprilicno siguran za Benzemu da bi mogao da se zavrsi, al osim toga nikad.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Haha, ti stvarno misliš da dovodite našeg najboljeg špica poslednjeg dana prelaznog roka? Pa ovo ti prelazi rang Lewe, veruj mi...

                          Neće Arsenal ovde ništa zeznuti, nego jednostavno se neće desiti. Ovo čisto govorim da ne nadaš previše...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ne nadam se ja.

                            Prakticno me zaboli.

                            Sanse da se ovo desi su 1%, ako se desi super, ako se ne desi, jaka stvar, koga briga dobri smo.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • E ne znam Aki, ali citavo ljeto ti provjereni pricaju madness, madness is coming ovo ono, kao sto su onomad u Milanu najavljivali Mister X-a, pa na kraju zavrsili sa Nocerinom. Tako i ovaj madness zavrsi sa Perezom.

                              Ovo za Staridza tek nema trika da se desi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mahrez

                                Navodno Lester zainteresovan za Kataija, taman zamena za Mahreza.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X