Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by princoni. View Post
      Pa i jeste kvalitet za Bundeslige. Nek se dokaze tamo pa se moze vratiti u Premiership.

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Zamisli predje u United i Wilsherica počne da navija za nas. Bio bi red već jednom.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • I Pep i prevodilac su zestoko zainteresovani, ali njih dvojica su odmah odbijeni.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Jašta, Murinjo samo sanja Vilšira, čim je došao u Junajted poslao ponudu za njega, Pogba došao kao alternativa.

              Comment


              • Jack W je igrac kojeg ne treba dati na posudbu. Mozda zbog nekog nazovi boosta da ode u Spaniju ( Valensija se spominje ) gdje ce igrati iz utakmice u utakmicu, da mu se karijera vec jednom pokrene. Ali i tu ja njega ne bih dao drugacije nego do januara, bez obzira u kakvom stanju roster Arsenala bude u trenutku njegovog povratka. Za mene je on bio i ostace vrhunski fudbaler, ma kakvi da su rezultati, jer, ko moze osporiti da je Dijabi jedan od najboljih veznjaka koji je ikada igrao u premier ligi, a kad mu pogledas statistiku, Henri Lansburi izgleda kao za klasu bolji igrac. Elem, Jack u formi ide, sto bi rekao Aki, pjeske u prvi tim Arsenala, ispred sjajnog Santija, svestranog Remzike, velikog potencijala Elnenija i ostalih...
                Last edited by Ves; 30-08-16, 17:07.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Jašta, Murinjo samo sanja Vilšira, čim je došao u Junajted poslao ponudu za njega, Pogba došao kao alternativa.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Da, vjerovaću nekom Pablu sa twittera da Murinjo želi da uzme na pozajmicu nekoga iz rivalskog kluba. Ako je iko zainteresovan za rivalske igrače, to je Venger koji je želio Džonsa (ej Džonsa) ali ga Murinjo isfurao

                    Comment


                    • Ovaj Pablo se zna se ko je po pitanju transfera u Arsenalu i sta je covjek prvi javio.

                      Arsenal je bio zainteresovan za Dzonija Evansa, za tu sirovinu od Dzonsa nikad.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Arsenal je toliko moćan da United i City moraju posuđivati igrače koji nemaju mjesta kod njih. Ne znam šta treba da se desi pa da Wenger sa takvim timom ne uzme titulu.

                        Comment


                        • Originally posted by Momir Peh View Post
                          Arsenal je toliko moćan da United i City moraju posuđivati igrače koji nemaju mjesta kod njih. Ne znam šta treba da se desi pa da Wenger sa takvim timom ne uzme titulu.
                          Nije ovdje prica o timu ili ekipi, ovdje se govori o kvalitetu Jacka Wilsherea kojeg mnogi osporavaju, a 95% Evrope bi ga uzelo na pozajmicu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Aj Aki, posto mi ovaj ne izgleda kao da mu se ista moze reci a uzasno mi ide na zivce, zamolio bih te da ga ignorises da prestane pisati, dobicu ban ako mu se obratim.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Jack je vrhunska klasa. Kad je 100% spreman. Normalno da ga svaki tim zeli. A Unitedov vezni red nije na levelu Arsenalovog.

                              Comment


                              • Originally posted by Momir Peh View Post
                                Arsenal je toliko moćan da United i City moraju posuđivati igrače koji nemaju mjesta kod njih. Ne znam šta treba da se desi pa da Wenger sa takvim timom ne uzme titulu.
                                Ne znam sta se cudis kada Arsenal ima najjaci vezni red u ligi

                                Comment

                                Working...
                                X