Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by princoni. View Post
    Ne znam sta se cudis kada Arsenal ima najjaci vezni red u ligi
    Meni se cini da su se simpatizeri kluba sa periferije Manchestera i treceg kluba Londona umislili nakon dobrog starta zahvaljujuci tome sto su igrali protiv najlosijih timova lige.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ovaj Pablo se zna se ko je po pitanju transfera u Arsenalu i sta je covjek prvi javio.

      Arsenal je bio zainteresovan za Dzonija Evansa, za tu sirovinu od Dzonsa nikad.
      Jeste zna se ko je, prođoh mu malo po twitteru, nekad u junu napisao između ostalog:
      Confirmed that deal agreed between Vardy & Arsenal, just paperwork & medical to complete. Should be done today & tomorrow. #afc #lcfc
      Vidjesmo kako se to završilo. Za Džonsa su bar novinari (od njih bilo je pouzdanih koliko se sjećam) javili, ovo za Vilšira priča neki lik po tviteru. Ne mogu da vjerujem koliko lako prihvatite priču koja vam odgovara, a što vam ne odgovara ignorišete. Vilšir je mašina i svi ga žele, ali zato kod vas na klupi. Gdje je tu logika..
      I ovo pišem ne da provociram po forumu, već ste mi nejasni, priča vam je toliko nelogična, ja se osjećam kao u nekom paralelnom univerzumu kad čitam šta pišete.

      Comment


      • Sta je pogrijesio za Vardya?

        Sve je bilo spremno, samo papirologija da se potpise, sto je ovaj na kraju odbio i sam priznao da je sjedio u hotelu sam u sobi i razmisljao i odlucio da ostane.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Comment


          • Debilko izgleda da nece da potpise novi ugovor.

            Picka, kad ga je Pjulis otjerao, vratili su ga. Dobio je priliku u Arsenalu.

            Samo nek ubace buy back klauzulu za 20m i ok je.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Poenta je da ti uzimaš sve kao 100% tačno kad je priča koja ti odgovara. Očekuješ da vjerujem liku sa tvitera, a kad za Džonsa javi neki novinar Skaj Sportsa ili Telegrafa to su gluposti.
              Nije Murinjo debil da s Vengerom nešto pokušava, e da uzima igrača koji je u Arsenalu rezerva, na pozajmicu, da ga uigrava Vengeru. Ja ne kažem, možda postoji onaj interes, u smislu da ga kupi, ali i tu bi se odma, ako niko drugi, oglasio Dankan i rekao, šta god da je bilo u vezi s Murinjovim Junajtedom on je javljao, tako da su to sve špekulacije i neprovjerene priče.
              Kad prođeš kroz tviter ovog Pabla vidiš da je neki arogantan lik (posebno naložen na upravo Vilšira) i ne čudi da će spomenuti Murinja i Gvardiolu u tom kontekstu.
              Last edited by BorisUnited99; 30-08-16, 18:43.

              Comment


              • Majstor se vratio kuci. I kao da mu je dvadesetak godina...

                Jos jedan mag fudbalske igre koji je igrao u veznom redu Arsenala.

                Comment


                • Gk: Cech,Ospina,Martinez
                  RB: Bellerin, Jenkinsson ,Debuchy(out ?)
                  LB: Monreal, Gibbs
                  CB:Koschielny,Mustafi,Mertesacker,Gabriel,Holding
                  CDM: Xhaka, Coquelin
                  CM: Ramsey,Cazorla,Eneny,
                  CAM: Özil,
                  LW Alexis, Iwobi
                  RW Walcott, OX
                  ST:Giroud, Perez, Welbek(posle januara)

                  To bi bilo to ,verovatno...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Nije ovdje prica o timu ili ekipi, ovdje se govori o kvalitetu Jacka Wilsherea kojeg mnogi osporavaju, a 95% Evrope bi ga uzelo na pozajmicu.
                    Pa sto ga ne bi uzeli,dzabe talentovan igrac koji moze,a ne mora uspjeti...nikakav rizik
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Zvanicno part2
                      http://www.arsenal.com/news/news-arc...ns-for-arsenal
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Pa sto ga ne bi uzeli,dzabe talentovan igrac koji moze,a ne mora uspjeti...nikakav rizik
                        Jos sto si mi logican. Lijepo ti tu svoju logiku mozes primjeniti i na ove ignorantski nastrojene goste nam u temi pa reci: " Pa sto ga ne bi uzeli,dzabe talentovan igrac koji moze,a ne mora uspjeti...nikakav rizik ".

                        Poenta je da ga hoce cijela evropa, i to isti dan kad se otvorio prostor za njegovu posudbu. Mnogo to govori o Jacku W. , jasno je to i tebi, a Gvardiola moze svojoj babi da prica price kako oni ovakvih poput Jacka imaju gomilu u Spaniji. Imaju moj q!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Ja sam uvijek imao rijeci hvale za JW-a da se razumijemo.Njegove fudbalske sposobnosti i sam afinitet za igru nije sporan,ali fizicka sprema,odluke na terenu i njegova sposobnost prilagodbe na odredjene okolnosti je s godinama sve losija.Cak je kao mladji bio malo divlji sto je cinilo njegovu igru jos boljom,a sada je ta ostrina nestala...

                          Dalje,u svijetu gdje prosjecni igraci vrijede 40 miliona eura zasto sve ekipe ne bi preuzele na sebe minimum rizika i dovela kvalitetnog veznjaka za 0 parica
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Sutra 99% nece nista pametno da se desava po pitanju Arsenala.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Dje mi je Gojko da prokomentarise transfere.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Došao mi Griezmann na san sav uplakan. Kaze ima ponudu Arsenala, Atletico pristao, on bi rado prešao, medjutim kuburi neku tajnu ozlijedu zbog koje bi mogao prekinuti i karijeru, te neće da bude bezobrazan i pristane na transfer, da se Arsenal dzaba ne troši.

                                Sent from my HUAWEI G510-0100 using Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X