Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • https://streamable.com/ovhr
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Jack View Post
      Postavljeno vec danas.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Ni ja nisam video da je postavljeno, jer sam taj post pročitao pre editovanja.
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • ...
          http://www.arsenal.com/news/news-arc...ransfer-market

          Comment


          • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
            Vidis, sad je pozajmica Cembersa puno izglednija dolaskom Holdinga. Stvar je prosta. Cembers mora igrati! On je predugo bio na klupi i to ce se odraziti na njegovo samopouzdanje, na raspolozenje a samim tim i na kvalitet igre. Dakle, on ili je u paru sa Kosom sto bih ja volio ili ide na pozajmicu, to je sasvim jasno. Mislim, u suprotnom mu se ozbiljno narusava karijera. S druge strane, Holding ce biti bacen u vatru bas kao sto je i Cembers bio kad je dosao, pa kako se pokaze. Nije velika steta i ako ne odigra veliki broj utakmica ove sezone, prva mu je u PLu i klubu. Dakle, on moze cekati.
            Jos ce neko da pomisli da je ovo zaista Wengerov profil.

            http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...te-career.html
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pominje se Miguel Almiron, paragvajac iz Lanusa. Ako dođe navodno bi odmah išao na pozajmicu.

                Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Mislim da, ako uopste neko i dodje, to moze biti samo Grizman! Nema smisla dovoditi nekog neprovjerenog, a od ovih superzajebanih jedino njegov transfer ima smisla. Em sto je veliki postovalac Wengera, em je raja sa Kosom i Ziruom. I ovi neki zadnji momenti ukazuju na to. Prilicno sam uvjeren da bi on htio u Arsenal. Pitanje je samo hoce li Arsenal iskesirati klauzulu!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Pa ako je Griezman u pitanju, a ne mislim da je on, onda bi puma trebala fino da iskesira odredjeni dio transfera da bi pojacala svoju poziciju u obnovi sponzorstva. Ulazimo u zadnju godinu ugovora sa njima.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Wenger je direktno u prvi tim doveo dva kapitena, Xhaka je bio kapiten Monchengladbacha, a Mustafi Valensije. To je mimo svega velika stvar za Arsenal.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Kako nije. Eno nek dovede i kapitena Zvezde.

                        Comment


                        • Nemoj, molim te, Zvezdu i fudbal u istu recenicu.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • A da li je nekom palo na pamet da je Kembel otisao na posudbu u Sporting kao dio usmenog dogovora oko transfera Slimanija u Arsenal? Jer, sve mi se vise cini da je Perez doveden da pokriva vise pozicija, ali ni jednu primarno, bar dok se ne dokaze. Statistike govore tako. Mogli bi on i Sancez igrati po krilima, a Ziru i Slimani da se bore za poziciju napadaca? Meni ima logike.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Ima Arsenal first refusal na igrace Sportinga, al nece Silmania dovesti.

                              Inace Lakazet 3 mjeseca povreda. Kako izbjegnut metak, fala Bogu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • A sto ne bi? Pred nosom ga uzeti Lesteru, ne bi se ovaj vise od pola sekunde premisljao.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X