Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vise verujem da ce Zvezda da osvoji Evroligu nego da Venger moze do ligaske titule.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Vidjeli smo tog Pogbu kako je odigrao, a Gindu ja nisam vidio jos da je travu dotakao, vjerovatno kad je dotakne odmah ce da je zaboravi kakav je staklen.

      Nije Xhaka bolji ni od jednog ni od drugog, jos uvijek, ali mi ovdje pricamo o sistemima.

      Pep ima sistem, a double decker prevodioca ce da bude razbijen sistemom iduce kolo. Al svejedno opet jebes sistem Pep kad ce mu i Aguero u po frke da se polomi, a cim ga malo procitaju, odma ce se naprimati golova, posebno protiv ekipa sa brzim krilima.
      Nisam ga gledao prošlu, ali na debiju je prekucao igru. Mislim na Pogbu.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Vise verujem da ce Zvezda da osvoji Evroligu nego da Venger moze do ligaske titule.
        Vjeruje i 5.5 milijardi ljudi u Boga, a niko ne zna da li postoji.
        Last edited by maliajnstajn; 29-08-16, 19:08.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja se izvinjavam sto nisam preciznije objasnio sta podrazumijeva liderstvo i karakter igraca. Vidim da je to napravilo polemiku. U svakom slucaju, mislim da te osobine ne zavise od kvaliteta koliko od samopouzdanja igraca, a svakako ne zavise od kvaliteta kluba. Naravno, ne moze doci neki ego manijak iz Laktasa ( svaka slicnost sa stvarnim likovima je slucajna ) i igrati u Arsenalu. Kvalitet se podrazumijeva. Ali nije nuzno da bude najbolji igrac u timu.

          A sto se tice ove rasprave oko kvaliteta pojacanja i rostera najbolje cetvroke - ili najboljih sest ako vam je draze, nije u redu da se o Arsenalu svaki put iznova prica iz perspektive dugogodisnjeg posta sa titulama. Valjda se, bar u ovom slucaju sagledavaju rezultati iz predhodne sezone, posao u prelaznom roku i na osnovu toga iznose predvidjanja. Ako cemo biti toliko objektivni, onda su Jedinstvo i Arsenal glavni kandidati za titulu. Arsenal nesto manje zbog sporosti u dovodjenju igraca koji su planirani za prvi tim.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Vjeruje i 5.5 milijardi ljudi u Boga, a niko ne zna da li postoji.
            Verovanje u Boga je ekvivalent verovanju u Vengera.

            Comment


            • Kako preterujete to nisu istine. Mozete vi sad do sutra se raspravljati ko je bolji od pomenute trojice. A istina je da su tu negde sva 3 i da su nijanse u pitanju. A mi koji pratimo arsenal vrlo dobro znamo da se od pomenute 3 Dzaka najbolje uklapa u nas sistem i tim. I ocekujemo od njega da nam donese to malo sto nam je falilo da uklopimo najbolji vezni red lige. Ako nista drugo najkreativniji i najraznovrsniji. Xhaka-Cazorla-Ozil+Ramsay i Vilser. Sanse ima da se redjaju kao na pokretnoj traci. Jedino je pitanje da li cemo uspeti realizovati sve to. Nama jos fali taj Grizman ili Leva da bi stali na crtu sa bilo kojim timom na svetu.
              Last edited by krele90; 29-08-16, 19:17.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Verovanje u Boga je ekvivalent verovanju u Vengera.
                Za Wengera bar znamo da postoji.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ove sezone po prvi put mislim da Arsenal nece biti u top 4, a ovde se prica o tituli.

                  Koliko sam ja zaludjen. :/

                  Comment


                  • Originally posted by Avramovic View Post
                    Ove sezone po prvi put mislim da Arsenal nece biti u top 4, a ovde se prica o tituli.

                    Koliko sam ja zaludjen. :/
                    Nista se ti ne brini, Konte doveo pola pojacanja na ekipu koja je na aparatima.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Nista se ti ne brini, Konte doveo pola pojacanja na ekipu koja je na aparatima.
                      Nisam siguran da te razumem, ali nemojmo o Celsiju ovde.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Vjeruje i 5.5 milijardi ljudi u Boga, a niko ne zna da li postoji.
                        Otkud ti ovaj podatak?

                        Chelsea ima sastav za sredinu tabele. To smo vidjeli prosle sezone. A koga su doveli? Samo Kantea?

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Za Wengera bar znamo da postoji.
                          Njegova sposobnost da usadi u igrace pobednicki mentalitet vec vise od decenije ne postoji.

                          Comment


                          • Za promjenu se slažem sa ovom, inače deluded, ekipicom arsenalovaca ovdje. Arsenal je prvi favorit za titulu i ukoliko ne dođu do iste, biće to još jedan epski fail Wengera.

                            Comment


                            • Originally posted by Samuraj View Post
                              Otkud ti ovaj podatak?

                              Chelsea ima sastav za sredinu tabele. To smo vidjeli prosle sezone. A koga su doveli? Samo Kantea?


                              Mene sramota.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Hteo sam cak i da odgovorim ali ipak ne. On nije ovde radi ozbiljne diskusije o fudbalu, mozda i jeste sto je jos tuznije onda.

                                Comment

                                Working...
                                X