Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Da su dobri igrači jesu, nisu klase, ali su dobri, ali da neke veze ima to što su oni u svojim prethodnim klubovima bili kapiteni i nema u smilsu da se to neće odraziti preterano na samu igru Arsenala i da ta činjenica pojačanjima predstavlja sad nešto "extra".
    .
    Arsenal vec duzi niz godina nema lidere na terenu, pa je zbog toga vazno da su dovedeni igraci koji su vec bili lideri u svojim klubovima.

    Comment


    • sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Vrhunska su ovo pojacanja za Arsenal da se ne zajebajemo.

        Poboljsat ce igru, a i popunjene su rupe.

        Sada s mirom lijepo pratiti ostatak prelaznog. Potencijalno jos jedan i nama i Unitedu, kao bonus na ovo sto imamo do sad. Svi ostali moraju da krpe rupe.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Vrhunska pojacanja su RL i AG. Daleko od toga da su losi igraci sto je Wenger doveo, ali vrhunska pojacanja nisu. To je moje misljenje. United je doveo vrhunska pojacanja, ali to je neka druga prica...

          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

          Comment


          • RL i AG su pojacanja svjetske klase za bilo koji klub na planeti.

            United se isto tako dobro pojacao i popunio manje vise rupe, ali ja licno njihov vezni red sa Rooneyem ne cijenim sekunde, a vala i Fella je drvo jebiga, tako je.

            Sto se tice nasih pojacanja, vrhunski vezni red. Dovedena drugaciji tip napadaca od Girouda. Walcott valjda proigra, a i da ne proigra ima ko ce uletiti na to mjesto. A Mustafi je pojacanje koje godinama cekamo.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Junajted pokusava novcem da kupi trofeje, ali to je neka druga prica .
              Dzaka i Mustafi su top potencijali, za Pereza ne mogu nista da kazem jer ga nisam gledao.

              Comment


              • Znaci napadate titulu sa ovim rosterom, mislim to je tvoje ocekivanje i nista manje ?

                Comment


                • Ma kakav United. Borba za cetvrto mjesto im je maksimum. Totalno limitiran roster.

                  Arsenal sa ovom dvojicom prvi favorit.

                  Comment


                  • Svake sezone se vrti ista prica za Lolkota. Mozda proigra kada bude u Zlatanovim godinama.

                    Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                    Comment


                    • Naravno da napadmo titulu. Napadali bi mi titulu i bez ove dovijice, ali je ne bi osvojili. Sada imamo mnogo vece sanse.

                      Matematicki je bazirano da ce Giroud uvaliti svojih standardnih 20 golova, ali ce u po sezone stati 5-6 tekmi. Tada treba da Perez da svoj doprinos i da se pobjede te tekme. Do tad se i Welbek vraca kao opcija na krilu ili napadu. Rotacija je vrhunska i ako cudom nekim legne jos jedan spic, vrh.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Samo se nadam da Coquelin nece vise dobijati minutazu. Momak je mnogo ogranicen kao igrac.
                        Xhaka-Cazorla je dobro izgledalo a mislim da ce jos bolji svicarac da bude u paru sa Ramizom.

                        Comment


                        • Ne znam sto se i Ox ne posalje na pozajmicu zajedno sa Cembersom . Ovde samo stagnira od kako je dosao

                          Comment


                          • Zato sto je poslije Alexisa najbolje krilo u klubu.

                            Comment




                            • Malo je ocvrsnuo..

                              Comment


                              • Originally posted by Samuraj View Post
                                Zato sto je poslije Alexisa najbolje krilo u klubu.
                                Jel to na igrici koju igras?

                                Comment

                                Working...
                                X