Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
    Nemoj, molim te, Zvezdu i fudbal u istu recenicu.
    Pa ne znam da li jedan od dva prvaka Evrope iz istočnog dela tog kontinenta svakako ne sme u istu rečenicu sa fudbalom, no ajde.

    U ostalom Arsenal taj trofej verovatno neće videti ni na filmu.

    Pa ti sad vidi ko trese šljive, a ko čeka u potoku.

    Comment


    • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
      A sto ne bi? Pred nosom ga uzeti Lesteru, ne bi se ovaj vise od pola sekunde premisljao.
      Recimo da se ni Vardy nije premisljao,a vjerovatno ni Mahrez
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ima Arsenal first refusal na igrace Sportinga, al nece Silmania dovesti.

        Inace Lakazet 3 mjeseca povreda. Kako izbjegnut metak, fala Bogu.
        Pa eee, bas bi se povrijedio u istom duelu sa istim igracem. Da dovedemo Mesija opet bi isto lupao.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Pa ne znam da li jedan od dva prvaka Evrope iz istočnog dela tog kontinenta svakako ne sme u istu rečenicu sa fudbalom, no ajde.

          U ostalom Arsenal taj trofej verovatno neće videti ni na filmu.

          Pa ti sad vidi ko trese šljive, a ko čeka u potoku.
          Mozemo mi od kulina bana, al kontam nidje poente.
          Jedini klub sa prostora bivse Juge koji ucestvuje u modernom evropskom fudbalu je Dinamo. Svim ostalim sistem je baziran na kulturi Roma " od danas do sutra " i nemoj mi, opet te molim, kvariti temu sa spominjanjem fudbala na balkanu.
          Ja sam sebe uspjesno operisao od "naseg" fudbala, bilo da se radi o klubovima ili reprezentacijama, jednom za svagda, i ne zelim uopste povezivati ih sa Arsenalom, jer je, realno, neuporedivo. Hvala.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Recimo da se ni Vardy nije premisljao,a vjerovatno ni Mahrez
            Ma Vardiju svaka cast za ono sto je uradio! Ja tu svoju pristrasnost ostavljam po strani, to sto drugi ne mogu, jbg. Vardi je ispao velika ljudina sa tom odlukom, i cijela ta prica sa Lesterom i njim je pobjeda fudbala nad biznisom, bas kad se cinilo da fudbal vise nema nikakve sanse.

            Za Mahreza nikad nije poslata zvanicna ponuda, a sam Rijad, siguran sam, rado bi presao u redove Arsenala. Ali hajde da njega ne spominjemo u tom kontekstu, jer se komunikacija nije ni desila.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
              A da li je nekom palo na pamet da je Kembel otisao na posudbu u Sporting kao dio usmenog dogovora oko transfera Slimanija u Arsenal? Jer, sve mi se vise cini da je Perez doveden da pokriva vise pozicija, ali ni jednu primarno, bar dok se ne dokaze. Statistike govore tako. Mogli bi on i Sancez igrati po krilima, a Ziru i Slimani da se bore za poziciju napadaca? Meni ima logike.
              Isti su profil napadaca i Ziru i Slimani, ne bi nista novo doneo.

              Comment


              • Izgleda Chambers ode u Boro kod Karanke...fin izbor

                Robert Lewandowski
                We will have an opportunity for revenge Atlético de Madrid It will be hard with the other two teams. #UCLdraw
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by princoni. View Post
                  Isti su profil napadaca i Ziru i Slimani, ne bi nista novo doneo.
                  Slimani zna da trci s loptom za razliku od Girouda.

                  Comment


                  • Samo mi odgovori na jedno pitanje, koje pak daje odgovor na sva ostala : " Da li bi voleo da Arsenal osvoji Ligu Šampiona" ?

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Slimani zna da trci s loptom za razliku od Girouda.
                      Dzaba, nema brzinu. Tuga je da imas Mesuta, a nemas napadaca da te Mesutove lopte isprati.
                      Last edited by Lion; 29-08-16, 13:02.

                      Comment


                      • Sto se tice brzine tu mogu da se slozim s tobom.

                        Comment


                        • Cuj, da li bih volio? Pa naravno. Da li bih volio to vise od toga da osvoje PL? Slabije.

                          Ali ja sam samo konstatovao cinjenicu da Musa i Xhaka Arsenalu donose prijeko potrebni karakter, jer su obojica bili kapiteni u predhodnim klubovima, reprezentativci su, a na sve to nisu igraci kojima se kvalitet moze osporavati prije nego su i poceli igrati za Arsenal. Ti se na tu konstataciju sprdas spominjuci neku tamo Zvezdu iz dimenzije X.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • CHAMBERS SET FOR BORO

                            Sky sources: Middlesbrough and Arsenal agree season long-loan deal for Calum Chambers.

                            To bi trebalo da bude to. Pametno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                              Cuj, da li bih volio? Pa naravno. Da li bih volio to vise od toga da osvoje PL? Slabije.

                              Ali ja sam samo konstatovao cinjenicu da Musa i Xhaka Arsenalu donose prijeko potrebni karakter, jer su obojica bili kapiteni u predhodnim klubovima, reprezentativci su, a na sve to nisu igraci kojima se kvalitet moze osporavati prije nego su i poceli igrati za Arsenal. Ti se na tu konstataciju sprdas spominjuci neku tamo Zvezdu iz dimenzije X.
                              Da su dobri igrači jesu, nisu klase, ali su dobri, ali da neke veze ima to što su oni u svojim prethodnim klubovima bili kapiteni i nema u smilsu da se to neće odraziti preterano na samu igru Arsenala i da ta činjenica pojačanjima predstavlja sad nešto "extra".

                              To je bio smisao, a uopšte nije bila poenta da se Arsenal poredi sa Zvezdom, Zvezda mi je prva pala na pamet pri pisanju posta, mogao sam da napišem i kapitena Đenove.

                              Comment


                              • Ja nesto bas ne verujem u jos jedno pojacnje,bilo krilo ili CF,da ide u paketu sa Cembersom OX pa i da se stvori prostor,ovako sa Perezom je Wenger ubio dve muve..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X