Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mozes porediti Lucasa Pereza i Girouda, 2 potpuno razlicita napadaca, kazes Lucas dao 5 golova u drugoj polusezoni, u redu, ali Giroud iza sebe ima Mesuta Ozila, Alexisa Sancheza, Ramseya, a koga je imao Lucas Perez? Itekako je veliki uspeh postici 18 golova u sezoni za ekipu poput Deportiva i njihovo kotiranje na tabeli spanske lige.

    Nisam ga nikada gledao, samo sam pogledao par klipova otkad je poceo da se povezuje sa Arsenalom, mene malo podseca na Sancheza borbenoscu, to je ono sto nam treba. Ne mora da bude neka klasa, samo da vidimo trud i zelju sa igrom, a golovi i rezultati ce doci.

    A i kad smo vec kod Primere, Wenger je imao uspeha sa transferima iz Primere, pogodio je Cesca, Bellerina, Monreala, Cazorlu itd.
    Last edited by Tobdzija; 26-08-16, 19:36.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Ne mozes porediti Lucasa Pereza i Girouda, 2 potpuno razlicita napadaca, kazes Lucas dao 5 golova u drugoj polusezoni, u redu, ali Giroud iza sebe ima Mesuta Ozila, Alexisa Sancheza, Ramseya, a koga je imao Lucas Perez? Itekako je veliki uspeh postici 18 golova u sezoni za ekipu poput Deportiva i njihovo kotiranje na tabeli spanske lige.

      Nisam ga nikada gledao, samo sam pogledao par klipova otkad je poceo da se povezuje sa Arsenalom, mene malo podseca na Sancheza borbenoscu, to je ono sto nam treba. Ne mora da bude neka klasa, samo da vidimo trud i zelju sa igrom, a golovi i rezultati ce doci.

      A i kad smo vec kod Primere, Wenger je imao uspeha sa transferima iz Primere, pogodio je Cesca, Bellerina, Monreala, Cazorlu itd.
      Sanchez i Ozil su isto Primera ...pa logicno kad se tamo igraci najbolje razvijaju
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Može on igrati i u prvoj zajedno sa Giroudom i Alexisom ;)

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Sanchez i Ozil su isto Primera ...pa logicno kad se tamo igraci najbolje razvijaju
          Sanchez i Ozil su i tada bili klasa i provereni igraci, pa nije bilo smisla da ih navodim.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Evo Aki dade Levandovski jedan od poslednjih golova u dresu Bajerna, mozda i poslednji, mada ima jos 75 minuta
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Late bloomer.

              Ala Jamie Vardy. A i podsjeca na njega kretnjom.
              Vardy bi doneo ono sto Arsenal nema poslednjih 10godina, a to je mentalitet, previse je tu dobrih fudbalera nema vodje na terenu, pritom imas Wengera na klupi koji ne moze nikoga da motivise. Arsenal kada igra dobro sve izgleda super, ali Arsenal mora da pobedjuje i kada igra lose da bi razmisljao uopste o titulu, a realno se to nece desiti dok je Wenger tu. Ja bih bio srecan kada bi Wenger sad uzeo pored Pepa i Moua.

              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Samo da je dosao CF dal je bolji od Zirua,vreme ce pokazati,bitno je da se ima konkurencije konacno,postaje da mi bude muka od onih povratnih pasova Zirua kod svake akcije,uspeju neke naravno,al zajebi,daj malo direktnog fudbala,da se salece sa svih strana,a ne da igramo pogodi Olivija ,pa gde se odbije...A Mustafi pun pogodan,odlicno gradjen za PL,taman godinica,daj sad da prodje ta ebena reprez.pauza pa da se igramo

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Jednu, protiv Barselone i da me pitas prekuce ko je Lucas Perez ne bih ti znao reci.

                  Ali, ovdje pricamo o tome da nama treba ekstra golova i spic koji nije Giroud plus stoper koji je bolji od Pere.

                  Sve je to napravljeno i sada se opusteno moze pratiti ostatak prelaznog, jer nema rupa u ekipi.
                  Jarane ofiran si vise pogledam Arsenal fan tv i onda dodem na forum i ti samo prepricas sta prica onaj Robi.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • hahahaha vidi mog Juniora zvanog majstor spina

                    Last edited by AK47; 26-08-16, 21:26.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Jarane ofiran si vise pogledam Arsenal fan tv i onda dodem na forum i ti samo prepricas sta prica onaj Robi.
                      Zasto gledas Arsenal fan tv kada ovde imas sve na jednom mestu?

                      Comment


                      • Da nije i ovaj Robi iz Sarajeva

                        Comment


                        • Originally posted by princoni. View Post
                          Da nije i ovaj Robi iz Sarajeva
                          Jebo Nadala kakva je skola spina u Sarajevu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by princoni. View Post
                            Da nije i ovaj Robi iz Sarajeva
                            Mozda je on ustvari maliajnstajn u tom slucaju mu se izvinjavam.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Koji vam je. Ja ovaj klip nisam pogledao. Gledam inace AFTV one poneke intervijue poslije tekme, al ovo ostalo nidje veze.

                              Gledao sam tekmu Barcelone kada su igrali protiv Deportiva, al veze nisam imo da je to taj lik dok nisam vidio klip kad je unistio Mathiua.

                              Manite me se ljudi, opet ce Ves doci i rec da preimenujete temu u maliajnstajn.. Boze boze.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Topdzije stizem!

                                Last edited by Rossonero; 26-08-16, 22:28.

                                Comment

                                Working...
                                X