Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam vam rekao, zvanicno Arsenal moze priustiti svakog igraca planete osim Mesija i Ronalda. Cak su i Pogbu mogli finasirati bez problema. Trik u Arsenalu su plate uglavnom. Nijedan igrac nema preko 150k. Uskro ce Mesut biti na 200k, a Alexis na 190k sa ovim novim ugovorima.

    Kes rezerve od preko cetvrtine milijardi funti ti osiguravaju mogucnost da puknes 150m funti bez problema. Ja sam ubijedjen u Mahreza. U ovog 'madness' napadaca nisam, iako bi ga volio vidjeti vise nego se hljeba najesti.

    Ali generalno. Iwobi nece biti u startnih 11. Kupovi su za njega i to je to. Nije spreman jos uvijek. Kembl je nesposoban i treba ga nekako prodati. Walcott ostaje 100% ovu sezonu jos najmanje.

    Za Chamberlaina se nadam napokon da mu je mozak narastao i da ce ostat van bolnice, iako cisto sumnjam. Mislim da ce se opet povrijediti i ode opet sve u kurac.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Na Dzenkinsona sam skroz zaboravio. On je valjda povredjen, ali kada se oporavi moze biti ok druga opcija za desnog beka. Problem su ove povrede stopera, kapiram da njih nije, verovatno bi sada Cembers bio na nekoj pozajmici, sto bi bilo i najbolje za njega.

      Aki, na kojem si to alkoholu kada ti je Ivobi za kupove, Kembel nesposoban, a resenje je Lolkot

      Comment


      • Ok, razumijes se u finansije. Al cemu to kad je politika kluba takva kakva jeste. Arsenal ima. Ali Arsenal ne stavlja na raspolaganje toliki novac. I smijesno je sto ljudi kontaju da ce se to promijeniti odlaskom Vengera. Ne da se nece promijeniti, nego ne postoji niti jedan strucnjak koji je sposoban praviti ovakve rezultate sa ovakvom politikom kluba kada su transferi i plate koje evenutalno mozes ponuditi igracu u pitanju. To treba da je svima jasno. Al ne moze Wenger izaci i javno reci da je to tako. Covjek je diplomata, govori sta treba da kaze i to vrlo vjesto.

        I ko je taj superzajebani? Grizman ili Levandovski? Prvog se moze dovesti ako se pljune kes koji se zbog gorenavedenog nece dati. Drugog jbg ne moze ni pod kojim uslovima.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Leva ja u pitanju.

          Ja licno u ovom momentu, cisto sumnjam.

          Ja realno mislim da ce dovesti Mustafija i Mahreza i zavrsiti prelazni. Alexisa ce prebaciti na spica i Iwobia gurnut u rotaciju.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Bufasi

            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Leva ja u pitanju.

              Ja licno u ovom momentu, cisto sumnjam.

              Ja realno mislim da ce dovesti Mustafija i Mahreza i zavrsiti prelazni. Alexisa ce prebaciti na spica i Iwobia gurnut u rotaciju.
              Ja bi bio presretan da se to desi. Caka, Musa i Mahro, bolji prelazni tesko da se mogao predvidjeti! Al ne vjerujem da hoce, a i da se desi, ne vjerujem da bi bilo bas tako. Ziru je prvi napadac, a za eventualnu alternativu bi se mjerili mnogi, pa ko se pokaze. Probavalo bi se sa raznim potencijalnim koje imamo u kupovima, u minutama kad smo rijesili utakmicu itd. Cuba, Teo, Kembel, Aleksis. Al prije svih ja msm da bi u mogao Ivobi igrati. Zivi bili ...


              .........Iwobi ...........
              Alexis..Ozil...Mahrez
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Zvanicno ono sto ja mislim da ce biti formacijski jeste

                Ceh, Hektor-Mustafi-Kos-Nacho, Xhaka-Remzika, Mahrez-Ozil-Alexis, Giorud
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Cim Mohamed javlja Arsenal ozbiljno pokusava, sad je sve na Lesteru i Marezu. Bez Kantea i Mareza nece se u LS dobro provesti najvjerovatnije. Ali Arsen ce zbog Mareza ili da mijenja formaciju ili da proda par igraca koje voli.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Vidi ti Akija sto je prosirio mrezu izvora i na Alzir

                      Comment


                      • Originally posted by princoni. View Post
                        Vidi ti Akija sto je prosirio mrezu izvora i na Alzir
                        Za ovaj transfer se moralo.

                        #akisources
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • E ja ne mogu da prezivim jos jedno napusavanje od kluba ili igraca lestera,u ovom slucaju jedino kluba,ovo mora do kraja da se tera,inace ispascemo smesni
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ne-future.html

                            Hajde Arsene, zvekni 200m, i napadni tripletu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja sam digao ruke od bilo kakvog transfera tako da se ne nadam , najbitnije je da se ekipa sada uigra i fizički spremi za početak sezone koji je jedan od težih u zadnjih 10 godina .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X