Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Sarmira je Wengerica.
    Nadam se da ume da sarmira,necemo se leba najesti ako juri lovu od njega
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Jack View Post
      Nadam se da ume da sarmira,necemo se leba najesti ako juri lovu od njega
      Spoiler


      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Jesu li to ta Vandina djeca?
        sigpic

        Comment


        • Zar Venger nije homo?

          Iskreno pitanje, nije provokacija.
          sigpic

          Comment


          • Covjek koji je ostavio zenu radi mladje ljubavnice
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Covjek koji je ostavio zenu radi mladje ljubavnice
              Dezinformacija mog izvora .

              Mada,na stranu Venger, to sto si ozenjen uopste ne znaci da si strejt. Msm kada bi znao ko je sve gej od poznatih na Balkanu... Zena, deca, brak od mil godina... Zid samo. Fasada.
              sigpic

              Comment


              • Čitajte komentare haha

                http://www.mozzartsport.com/vesti/va...1239/komentari

                Comment


                • Sas procitah da je tu lokaciju moguce namestiti na tw.a Ikardi otputovao u USA sa interom,to Wandica juri malo bolji ugovor od intera za njenog muzuca..Vec vidim scenario kao kad je Vardijeva zenica kukala nesto u vezi Londona itd.:
                  sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • Suludo je davati velike pare za Highuaina. Za te novce koliko traži Napoli bolje iskeširati Griezmanna.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by legolas View Post
                        Suludo je davati velike pare za Highuaina. Za te novce koliko traži Napoli bolje iskeširati Griezmanna.
                        A Grizman jedva ceka ponudu Arsenala. Ako idemo tom logikom, dodaj jos 50m i eto Mesija.

                        Comment


                        • Originally posted by ZekZek View Post
                          A Grizman jedva ceka ponudu Arsenala. Ako idemo tom logikom, dodaj jos 50m i eto Mesija.
                          Grizman, i Francuzi uopsteno, imaju ogromno postovanje prema Wengeru, i, ako izuzmemo Barsu i Real kao ono poslednju instancu u karijeri fudbalera, velika vecina njih ce doci u Arsenal prije nego li u bilo koji drugi klub ako im ovi ponude jednaku lovu, al to se ne desava, pa se stvara atmosfera da igraci odbijaju Arsenal da bi otisli u Boro, Everton, Sparse ili koga vec.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Arsenal ako ce kesirat Pipitu onda ce ga kesirat u 3 rate po 30m eura, na tri godine njegovog ugovora.

                            Jedina realna solucija, ako ikako dodje do nje.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Grizman je navijac Mancestera, brat mu je lud za Mancesterom pritom, ali taj ne ide nidje ovog ljeta to je 100%.

                              S Iguainom Arsen napada titulu, mora da dovede top napadaca i stopera za prvi tim. Kazem opet nema sad potrebe za izgradnjom i duze staze, on je tu jos dvije sezone najvjerovatnije, pare ima, mora da reaguje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni bi Higuain bio ok, samo skup je. Da se razumijemo, boli me briga hoće li ga platiti i 200 miliona. Svejedno mi koliko je plaćen on ili bilo koji drugi igrač, nikada neću reći za nekoga ko valja ne bih ja njega, skup je, bolje ne dovoditi nikoga.. Neka i Higuaina i svih ostalih, meni ni u džep a ni iz džepa, međutim za mene ne vrijedi te pare i volio bih da se za cifru od 80-90 miliona dovede neko drugi.

                                U svakom slučaju, da Arsenal plati više od 50 miliona funti mi je nezamislivo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X