Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...ze-na-Stamford Sramota ! Naša ! Tamo će mu konkurencija biti Džon Teri, David Luiz i Ivanović, a kod nas bi to bili Pera, Vermalen, Kosilni i Djura. Znam ja da je teško u timu imati 3 kvalitetna štopera, a Vermalenu i Kosilnom nemam šta zamjeriti. Međutim, oni će sad imati 4 !
    Strašno brate ajde da su neke pare bile u pitanju ...Nego Frimpong izgleda ide u Wolvse na pozajmicu
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja sam citao da ga hoce Aston Vila na pozajmicu...

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Frimpong izgleda ide u Wolvse na pozajmicu
        Koliko je to dobro ? Za njega svakako jeste. Nema šanse da ne igra, a dobro će mu doći još malo čeličenja i da ohladi glavu. Ipak, Kokelan mi nije pouzdana zamjena Songu. Ok da uskoči s vremena na vrijeme, ali da se ovaj, recimo, povrijedi na duže, ne bi Kokelan to mogao da iznese.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Bas mi je drago sto Anri dolazi. Samo jos da mu Wallcott prepusti broj 14...

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Bas mi je drago sto Anri dolazi. Samo jos da mu Wallcott prepusti broj 14...
            i ranije sam pricao da henry dolazi u arsenal na pozajmicu,al izgleda niko me nije ranije svatao za ozbiljno ma uzece on broj 12 kao sto je nosio taj broj u reprezentaciji
            p.s sinoc sam gledao bzvz na sport prime o Arsenalu i nekih sjajnih igraca koje smo imali i naravno onu godinu kad smo imali skor od 38 utakmica,a ni jedan poraz sto ce retko ko od timova u premier ligi da uradi

            Comment


            • Danas obavezno treba dobiti QPR, jer je sada Liverpool otisao na 4. mesto, a Arsenal je pao na 6-o mesto.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Pa i ne morate :P
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Danas obavezno treba dobiti QPR, jer je sada Liverpool otisao na 4. mesto, a Arsenal je pao na 6-o mesto.
                  samo je steta sto henry nece igrati danas al za fulam ce biti spreman

                  Comment


                  • Ledeni ajmo prognozu za danas prošle nedelje te nije bilo pa smo ga ispušili
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Ledeni ajmo prognozu za danas prošle nedelje te nije bilo pa smo ga ispušili
                      hahaha ako si siguran u mene neka bude 2:0 za tobdzije a u ponedeljak 1:2 opet za nas

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        hahaha ako si siguran u mene neka bude 2:0 za tobdzije a u ponedeljak 1:2 opet za nas
                        Tako je bre
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ma kakav crni QPR. Njih cete rutinski dobiti.

                          Nego, ledeni kako cemo mi proci?
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Bilo bi lijepo docekati Henrya na 4. poziciji. Dakle, Vila da uzme bod Plavima i da mi pocastimo QPR .
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Theo Walcott has warned Thierry Henry that he won't be getting his hands on the No14 shirt he made famous during his time at Arsenal.
                                http://www1.skysports.com/football/n...medium=twitter

                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X