Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Totalno znam kako vam je... Protiv koga igrate narednu?
    QPR kući ...
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Golman brani ko da nije normalan...
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Znate zbog cega se ja najvise iznerviram ? Kada vode kao i danas 1-0 i onda se sprdaju, pokusavaju atraktivno da daju gol(to su RVP i Arteta danas uradili par puta). Onaj golman Wolvesa vise nikada nece braniti kao danas.
        Igrom tima sam zadovoljan, nemam zamerku osim ove koju sam naveo.
        Zasto Walcott nije danas igrao ?
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Valjda je bolestan bio zakačio neki grip čini mi se nego jeste videli Rosickog juče onaj njegov spoljni felš uposlio je Persija 2 puta za 1 na 1
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Valjda je bolestan bio zakačio neki grip čini mi se nego jeste videli Rosickog juče onaj njegov spoljni felš uposlio je Persija 2 puta za 1 na 1
            Meni se jako svidelo kako je juce Rosicky odigrao. A sa Robinom i prijemom ne znam sta se desilo.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Prije pet dana je objavljena vijest da skauti Arsenala prate mladog reprezentativca BiH Edina Viscu, koji trenutno igra za Istanbul BB u koji je dosao na pocetku sezone iz sarajevskog Zeljeznicara. Eyefootball navodi da ga Arsenal prati odavno samo problem je radna dozvola jer Edin ima samo jedan nastup za A tim, a treba imati 15 za redom odigrani utakmica u A-timu.

              Malo o njemu. Igra lijevo krilo, omalen, brz sa izuzetno jakim sutem. Igrac koji je pravi borac. On je igrao za tim koji bas ne volim, ali je igracina. Vise o njemu moze napisati AK47 jer ga je on vise gledao od mene u dresu Zeljeznicara.

              http://www.eyefootball.com/news/1178...din-Visca.html
              Last edited by danijelkr; 28-12-11, 19:13.

              Comment


              • Ajmo AK47 hoću detaljan izveštaj valja li ovaj šta
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ako sam dobro video Sanja se vraca uskoro i mogao bi da bude spreman za mec FA Kupa, a sto se Gibsa tice njega nece biti do kraja januara.
                  Gangrena, jel to istina?

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Ako sam dobro video Sanja se vraca uskoro i mogao bi da bude spreman za mec FA Kupa, a sto se Gibsa tice njega nece biti do kraja januara.
                    Gangrena, jel to istina?
                    Sanja bi trebao da se vrati krajem Januara za Gibbsa se još ne zna treba da ide na operaciju dok Santos neće do Marta
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Sinoc sam procitao na par sajtova da je Arsenal zainteresovan za Pata(da ce pokusati da ga dovedu vec sada u Januaru).
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Sinoc sam procitao na par sajtova da je Arsenal zainteresovan za Pata(da ce pokusati da ga dovedu vec sada u Januaru).
                        Koliko para ?
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • pato ide u psg
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Koliko para ?
                            25 miliona. Valjda se Pato zakacio sa trenerom Milana pa sada slabo igra.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              25 miliona. Valjda se Pato zakacio sa trenerom Milana pa sada slabo igra.
                              Pa jbg mislim da možemo toliko izdvojiti samo da se ovi tajkunu ne uključe u trku ...
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Danas zvanicno ponudjen ugovor Anriju,nadam se da ce sto pre da potpise da sa jos vise uzivanja pratim Arsenal.Ako dodje bice nas i za prvu utakmicu protiv Milana,a to bi nam mnogo znacilo,da postigne jedna het trik u Milanu do dosta
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X