Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Uklet klub.
    Puce mi stream, sta bi, jel se netko povrijedio haha

    Comment


    • Voli vas pa to je cudo jedno.

      Comment


      • Hahaha nevjerovatno nesto, mora ga dati Arsenalu pa makar na silu
        sigpic

        Comment


        • A sto zeza Ceha

          Comment


          • Ox opet briljira, izgleda impresivno. Šteta što će to opet vjerovatno trajati samo dok traju pripreme.

            Comment


            • Jedina pozitivna stvar od veceras je da je Holding fakat impresivan.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Puno pozitivnih stvari veceras, puno. Ali isto tako ima i nekih loših.

                Drugo poluvrijeme smo odigrali stvarno dobro, uzivao sam, kakva kontrola igre, leprsavost, jos kad se uzme u obzir velik broj izmjena. Od pocetka drugog poluvremena, ulaska Xhake i ovih smo dominirali, a to se nastavilo i nakon ulaska ovih malaca u 70im Zelalema, Jeffa, Wilocka, stvarno sam iznenadjen, nismo ni svjesni kakav potencijal i koliko mogucnosti imamo u veznom redu, ovo malo tko ima.

                Jedino di smo bas podbacivali cijelu utakmicu je u zavrsnici, dosta losih odluka i kretnje napadaca, Walcott je nula, Akpom zelen, a i ne ocekujem nesto posebno od njega koliko recimo ocekujem od Jeffa, Iwobia, Zelalema. I bilo je 2-3 skroz lose reakcije stopera zbog koji smo mogli izravno nastradati, neiskustvo, ali moram priznati da mi se Holding strašno svidja.

                Xhaka zvijer, sa kakvom lakocom momak igra i razigrava i kakav pregled igre ima, top! Uklopiti ce se samo tako.

                Čitam da je Valencia zainteresovana za Campbella, ako bi ga dali u deal za Mustafia bilo bi vrh. Nezz ne vjerujem da on moze nesto vise napredovati, radije sam za to da se otvori više prostora ovim omladincima. Walcotta se riješiti što prije.
                Last edited by Mario14; 29-07-16, 03:36.

                Comment


                • Daj nam poštenog napadača i štopera pa da urinišemo!

                  Last edited by Mario14; 29-07-16, 03:34.

                  Comment


                  • Ovaj Ben Yedder izgleda fenomenalno s loptom, u duelu, u zavrsnici. Ja sam vec godinama pristalica Lakazetea, ali recimo, prije bih uzeo njega i Mahreza ili njega i Mustafija, nego li samo Lakazetea, ako bi to bile opcije. Jako dobro izgleda, kretanjem me asocira na trojicu, Aguera, Suareza i Nasrija. Mislim da bi, iako ne stoji da pokriva tu poziciju, mogao igrati i krilnog napadaca.

                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Comment


                      • Skoro je pa zvanicno, ZekZek nece gledati Arsenal ove sezone
                        Arsenal contact Mustafi agent in the last few hours, Wenger working to bring player in
                        http://sportwitness.co.uk/arsenal-co...-bring-player/
                        sigpic

                        Comment


                        • Btw jesu ljudi primjetili koliko je jednostavnije isla igra iz veznog reda kada je Xhaka usao?

                          Jak je ko bik, a ima viziju skoro kao i Mesut.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Jedina pozitivna stvar od veceras je da je Holding fakat impresivan.
                            Prvi put sam ga gledao sinoc (bar mislim), moram priznati da bas fino djuska. Igra kao mator.

                            Comment






                            • Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Btw jesu ljudi primjetili koliko je jednostavnije isla igra iz veznog reda kada je Xhaka usao?

                                Jak je ko bik, a ima viziju skoro kao i Mesut.
                                Pa drugo poluvrijeme se vrtilo skoro sve oko njega, zato smo i odigrali onako dobro drugo poluvrijeme.
                                Nevjerovatno je smiren, brzo donosi odluke, i ono što mi se posebno sviđa, što sam i prije govorio za njega, je to što prvo gleda postoji li mogućnost da lopta ide prema naprijed da nekog uposli, a ne da se drka sa loptom. Šalje konkretne lopte naprijed između linija, često i riskantne, nevjerovatno brza tranzicija lopte je sa njim, brzo razigrava, zna dati vrhunske lopte i u prostor, a često mijenja i strane dugim dijagonalama. Ne sumnjam u njega ni trenutka. Ozil i ekipa će biti puno rasterećeniji sad.

                                Holding mi se isto čini odličan u pas igri, smiren je sa loptom, zanimljive lopte šalje prema naprijed.
                                Last edited by Mario14; 29-07-16, 12:36.

                                Comment

                                Working...
                                X