Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Sad ce moj Veseli opet da se ponada kako je konacno ovo sezona njegovog Ox-a
    Dakako da hocu! Ti imas neke druge informacije?
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Last edited by ExEric; 23-07-16, 09:29.
      sigpic

      Comment


      • Ne znam za vas ali Aleksis-Ozil-Mahrez je najjaca trojka iza spica u ligi.

        Reported cena 50 mil eura
        Last edited by ExEric; 23-07-16, 09:45.
        sigpic

        Comment


        • Njhova efikasnost uveliko zavisi bas od tog spica. Mahreza bih docekao rasirenih ruku, prije Mikija, Drakslera, Gecea ili ko je vec bio u igri. Ako se desi Mahrez desio se najbolji moguci upgrade na toj poziciji koji ovaj prelazni rok nudi!
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Upravo tako. On je taj deo slagalice koji nam fali uz nekog štopera. Ali ajde sad to da se pomirimo da necemo dobiti. Marez i Dzaka bi bili odlično odredjen prelazni rok za mene.

            Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

            Comment


            • Bas se pise ovog jutra o Mahrezu, mada sumnjam da je Venger lud da toliko plati igraca koji nije spic. Ali, pu, pu, da ne ureknem

              Comment


              • Pa platio je Ozila i više

                Comment


                • Bolje reći lud je ako ne plati.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Pogresno sam se izrazio. U ovom roku mu ocajnicki treba vrhunski spic pa mi je zato sumnjivo da daje tolike pare na igraca koji to nije. Da li ce Venger stvarno ostaviti rupu u napadu nepopunjenu, a dovesti tako skupog igraca na mesto gde konkurisu bar trojica?

                    Comment


                    • ES FR je sala, Venger svakako treba da plati 50 miliona funti za Mareza, ali je izvor bas los

                      Riyad Mahrez's agent has denied there is any interest from Arsenal in player despite reports in France today #lcfc
                      RMC kad objavi onda je zavrseno
                      sigpic

                      Comment


                      • Iguain na kraju u Juveu, ostaje izgleda samo Lakazet kao opcija u napadu.

                        Comment


                        • Obamejang bi bio jeftiniji od Iguaina vjerovatno, ima jos opcija itekako, Baka i Gameiro npr.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mislio sam na ove sa kojima povezuju Arsenal. Sumnjam da bi Borusija pustila Obamejanga, sad su napucali ekipu, imaju najvise ciljeve

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Obamejang bi bio jeftiniji od Iguaina vjerovatno, ima jos opcija itekako, Baka i Gameiro npr.
                              Problem je u tome sto navijaci Arsenala (vecina) smatraju da Bacca i Gameiro nisu dovoljno dobri za njihov tim.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Problem je u tome sto navijaci Arsenala (vecina) smatraju da Bacca i Gameiro nisu dovoljno dobri za njihov tim.
                                Da su bolji od vecine koje imamo, jesu! Da nisu dovoljno dobri za Arsenal, nisu! Mislim da sam tim sve rekao...
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X