Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas doktor Xhaka odigrao vrhunski. 102 pasa na tekmi i MOTM. Dovedi mu Arsene Kantea jos i imas najjaci vezni red na planeti zemlji.

    Dovedi spica i nauci dvomec igrat(zna se zbog koga je ovo za dvomec ) i osvajas sve sto se moze osvojiti
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Belerin danas na klupi , Rosicki i Čehara u prvoj . Inače niko da spomene manekena i njegovu partiju na otvaranju
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Dobar je Oliver, ali brate, sta Granit radi, placemo za ovakvim igracem godinama ! Stoper i Napadac neminovnost, krilo ako se bude moglo, i ajmo vise igrati fudbal !
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Dovedes Granitu Kantea i imat ces nesto najbolje sto ti kombinacija dva igraca moze dati.

          Trebalo bi se znati za Mikia iduce sedmice.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Hajmo probat bit realni i racionalni prije svega. Sta ce nama Kante? Sta ce nama bilo ko vise na toj poziciji? Santi, Jack, Rambo, Elneny, Le Coq i Granit! Realno, ako igrac nije sam Pogba, koji ce nam? Nismo mi sampionski sastav pa da provjerene pozicije dizemo na visi nivo. Mi imamo RUPE u ekipi! Rupe! Stopera nemamo. Pero ne moze, na Gabriela i Cembersa se oslanjati ne smijemo. Msm, usudili smo se mi i manje provjerene gurati u vatru, ali govorimo o Arsenalu koji je zreo, ozbiljan tim, napokon spreman da ga drugi smatraju konkurentom na svim frontovima. Ne da sami sebe smatramo takvima. Tu mora neko poput Howedesa da dodje! I napadac naravno, koji bi bio neminovnost i sa zdravim Velbekom, a ovako je prosto moranje i, kako sam rekao, nesto sto, ako se ne desi, natjerace me da ne gledam fudbal sledece sezone. Super bi bilo dovesti Mikija ili Mahreza, Rodrigesa da zamijeni Gibsa i vjerovatno izbaci Monreala iz prvog tima, ali to su transferi koji bi bilo pozeljno da se dese samo i jedino ukoliko mi rijesimo problem pomenutih kriticnih pozicija.
            Last edited by Ves; 13-06-16, 14:04.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Vardy je napadac.

              Daj jos Rodrigeza jer ima klauzulu.

              Stoperi bi mogao biti Kulibali ili Benatia.

              I sad imas opciju da dovedes zvjer od veznjaka za 20 m kada se Pogba prodaje za 120m. DVADESET MILIONA FUNTI za jednog od najboljih na svojoj poziciji. Nece Santi nista mladji biti, on vjerovatno i ide nazad u Viljareal ili Oviedo sljedece sezone da zavrsi karijeru. Izgubio si Flaminia, Artetu i Rosickog. Doveo si samo Xhaku i Elnenya. Ima tu prostora za jos jednog vrhunskog veznjaka. Ako cemo iskreno, ja bih ga uvijek doveo kod sebe za 20 m, nego ga pustio da ide u neki drugi klub u PL za te iste pare i da bukvalno on bude razlika izmedju prvog i drugog.

              Plus naravno Miki kojeg ocekujem da predje.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Meni nije logično da se dovede Rodrigez da zameni Monreala koji čovek igra na svom vrhuncu dok na drugoj strani imamo Mertezakera kao štopera koji je toliko puta prodao utakmicu da je to nenormalno. Isto mi nije logično da se dovede još jedan CM a u ekipi imamo 10 igrača koji igraju tu poziciju dok na desnom krilu imamo polu igrače koji ne mogu 5 utakmica da odigraju bez povrede.

                Realno gledajući štoper,desno krilo i napadač su jedine pozicije koje nam trebaju sa tim što nam je CB najslabija pozicija u ekipi i bukvalno nemamo igrače koji mogu da kvalitetno izguraju ovu poziciju. Svaka Mertezakeru čast ali on nije igrač za top4 ekipe pogotovo ne ofanzivne sa visokom zadnjom linijom. Gabriel još uvek nije spreman za celu sezonu , dečko obećava ali trenutno nije to to .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nemojte mi molim vas Remzija racunat u ozbiljne fudbalere na CM poziciji.

                  Slazem se ja sve da je potrebno te pozicije dovesti, ali prepustiti Kantea Murinju ili Conteu ili Pepu bi bilo kriminalno.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Kakav god da je Remzi čovek igra na nivou već pet sezona , svi smo ga pljuvali ali kad je izvlačio ekipu svojim fizikalijama i kad je trčao za 2 kilometra više od ostalih igrača tad je bio dobar . Lepo bi bilo imati Kantea ali ostaviti tri pozicije bušne samo da bi se uzeo igrač Murinju ili Pepu je totalna glupost , plus on nas pre Murinja i Pepa neće nikad izabrati tako da je on samo tvoja pusta želja
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Sredina nam je trenutno najjača, ne treba gomilati tu igrače, a rupe na ostalim pozicijama. Popunimo sve ostalo, pa onda gomilajmo igrače.


                      Sent from my HUAWEI G510-0100 using Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Joj opet ovo potcjenjivanje Wengera i njegove mogucnosti da uzme igraca.

                        Remzika je uradio manje nego sto je odnio. Nije fudbal maraton da trckara. Frajer posvadjan s prijemom lopte. Neki dan ona asistencija bila nakon sto je ganjao svoj prvi dodir i iz pokusaja driblinga lik asistira.

                        Jedino on kad je izvlacio bilo je to prije 3 godine kad je zavalio 16 komada, a poslije toga ocaj.

                        Ako hoce Wenger bez problema moze dovesti Kantea, Mikia, Rodrigerza, Vardya, Xhaku i stopera. Plus jos jednog igraca od 30m bez problema, a jos ce prodati Oxa vrlo vjerovatno kao i Debuchya, Gibbsa i Ospinu.

                        Ima Arsenal oko 200m kesa, ali ce potrositi maksimalno 100m. Ali kazem uvijek moze dovesti ovu kolicinu igraca bez problema.

                        Ja o Kanteu pricam kao osobi koja bi drzala vezu 7 godina narednih, posebno jer Santi 99% ide iduce sezone.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ja Aki tebe stvarno ne razumem ali jedino sto sam siguran je to da nisi trol,ne ne,nikako ti stvarno volis Vengera
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Aki stvarno te gotivim al kad kreneš ovako da šamaraš gluposti dođe mi u zemlju da propadnem
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Volim ja Wengera, ali isto tako mislim da je vrijeme da ide u penziju.

                              Ono sto govorim jest jebiga daj da popunimo ovo sa ovim stoperom i Mikiem i dovedi Kantea da ga imas za narednih 10 godina. Ovo naravno govorim jer sam poprilicno siguran da je Vardy zavrsen.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Svi bi mi da dođe Kante ali realno preči nam je štoper i Miktarijan
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X