Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakav Giroud, kakav Welbz, daj ti nama nekog mocnijeg.

    Theo moj brat mora da pocne tekmu sa West Hamom za vikend, jednostavno mora ili ce napustiti klub, ugovor mu za 18 mjeseci istice. On je jedini igrac za kojeg bi mi bilo bas bas krivo da ode
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ti bi Cavani da dodje vidim ja
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ti bi Cavani da dodje vidim ja
        Aki brat jos ceka Suljkana.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Casiraghi View Post
          Aki brat jos ceka Suljkana.
          Eo pogodio je, brat

          Jadan nacekat cu se
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ma taj Cavani nije nista bolji od Girouda, cak mislim da je Giroud korisniji, previse bi bilo spucati 50 miliona na Matadora. Citao sam danas da bismo da dovedemo Subotica i onog napadaca Palerma na leto Dyabala ili sta je vec.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ono sto Giroud fula, Cavani ce zabijati sa zavezanim ocima.. Svasta, cuj Cavani nije bolji od Girouda hahah
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Ono sto Giroud fula, Cavani ce zabijati sa zavezanim ocima.. Svasta, cuj Cavani nije bolji od Girouda hahah
                Bolji jeste, al Giroud moze biti korisniji sigurno u nekim situacijama. A vredi li Cavani tih 50 miliona, iskreno?


                EDIT-Chamberlain OUT mesec dana.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Na krilu sto igra u Parizu ne vrijedi ni 20, stavi ga na pravu poziciju vrijedi i vise
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Na krilu sto igra u Parizu ne vrijedi ni 20, stavi ga na pravu poziciju vrijedi i vise
                    Prvo da on odigra par utakmica na toj poziciji pa cemo mi da vidimo, ne treba odmah pljunuti 50 miliona. Ali dobro pored umisljenog Ibrahimovica ni ne mozes igrati slobodno i pokazati maximum. Ako se ne varam Cavani i za Urugvaj igra na krilu, a Suarez kao napadac.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Bolji jeste, al Giroud moze biti korisniji sigurno u nekim situacijama. A vredi li Cavani tih 50 miliona, iskreno?


                      EDIT-Chamberlain OUT mesec dana.
                      Iskreno, koga boli k. da li vredi 20, 50 ili 100 milki, nećeš ga ti platiti. Bitno je da je on upgrade u odnosu na Žira.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Prvo da on odigra par utakmica na toj poziciji pa cemo mi da vidimo, ne treba odmah pljunuti 50 miliona. Ali dobro pored umisljenog Ibrahimovica ni ne mozes igrati slobodno i pokazati maximum. Ako se ne varam Cavani i za Urugvaj igra na krilu, a Suarez kao napadac.
                        Iskreno mi reci, bi li ti kesirao 50 da se pitas za onog Edija sto je u Napoliju igrao ?

                        Ovo u PSG-u, kazem sam ne vrijedi ni 20, ali klasa je tu neminovna
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Ma ja bi sad pljuno 40 m na onog Dyablu, iako veze nemam kako igra, gledao nesto na yt, nije lose, al kako bi se snasao pitanje je.

                          Za Cavania plafon 40 m sada, plafon.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pise se da Wenger sprema transfer Mandzukica u Arsenal

                            Comment


                            • Ako planiramo da dovedemo napadaca jedan ce morati da ode a mislim da svi znamo koji ( sorry Aki)

                              Btw citam sada onu pricu za Sanceza kako je sakrio drugare da snimaju dok trsi ribu i razmisljam kakva je to budala
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ajnstajn ga snimao iz ormara,on i Wenger zvani voajer
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X