Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto ti koristis argument euro trofeja kao odlucujuc tko je, a tko nije najveci klub svijeta necu se trudit dalje komentirat. Arsenal je u top 10 trenutno najvecih klubova svijeta.

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Henryj View Post
        Posto ti koristis argument euro trofeja kao odlucujuc tko je, a tko nije najveci klub svijeta necu se trudit dalje komentirat. Arsenal je u top 10 trenutno najvecih klubova svijeta.
        A sta je argument ako nisu trofeji?

        Arsenal je u TOP10 najpopularnijih, ne i najvecih. Twitter debili vole Arsenal jer igra ofanzivno. Nikad neces cuti nekoga da kaze da se boji dolaska na Emirate, da Arsenal uliva bilo kakav strah.

        Bob Pejsli je vise postigao za 9 godina nego Arsenal za citav vek a da ne pricam o Fergusonu. Neke licnosti su vece od citavog Arsenala a kamoli klubovi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Henryj View Post
          Posto ti koristis argument euro trofeja kao odlucujuc tko je, a tko nije najveci klub svijeta necu se trudit dalje komentirat. Arsenal je u top 10 trenutno najvecih klubova svijeta.
          Ušli smo u TOP 5 što se tiče i popularnosti i vrijednosti kluba, što dovoljno govori o snazi i veličini. Vrhunski smo se probili zadnjih 10ak godina, odličan posao je urađen i sad imamo daleko bolju podlogu za budućnost od mnogih nabrojanih timova.
          Last edited by Mario14; 06-06-16, 12:21.

          Comment


          • Ne vidim poentu ovoga,vise je to receno u kontekstu da je Arsenal veci klub od Lestera i strogo vezano za slucaj Vardija i njegovog transfera

            Bar sam ja tako razumeo Akija i to mislim na onaj prvi post,ne kasnije,kad ste vec rasirili pricu
            Last edited by saburo sakai; 06-06-16, 12:23.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Ne vidim poentu ovoga,vise je to receno u kontekstu da je Arsenal veci klub od Lestera i strogo vezano za slucaj Vardija i njegovog transfera

              Bar sam ja tako razumeo Akija
              Pa vidis da se ja ne raspravljam vise. Pricam vise o mojim preferencijama o zenama, nego o velicin nekog kluba. To je meni isto ko prepucavanje ciji je veci, kad znamo svi ako nema posla, dzaba ti sve.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                Ne vidim poentu ovoga,vise je to receno u kontekstu da je Arsenal veci klub od Lestera i strogo vezano za slucaj Vardija i njegovog transfera

                Bar sam ja tako razumeo Akija i to mislim na onaj prvi post,ne kasnije,kad ste vec rasirili pricu
                5. Da li cu sa nepunom 31 godinom dobiti priliku da zaigram za jedan od najvecih fudbalskih klubova?
                Saburo samo bold je u pitanju. Nema razloga da lazemo i izvrcemo fudbal 100 godina unazad da bi nesto bilo kako nam odgovara.
                sigpic

                Comment


                • Mogao bih ja spinovat ovu pricu do kraja vremena, al jebiga moram neki beskorisni ispit da rijesim danas. Poceo fakultet da me edukuje da u marketingu ima zadataka.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi View Post
                    A sta je argument ako nisu trofeji?

                    Arsenal je u TOP10 najpopularnijih, ne i najvecih. Twitter debili vole Arsenal jer igra ofanzivno. Nikad neces cuti nekoga da kaze da se boji dolaska na Emirate, da Arsenal uliva bilo kakav strah.

                    Bob Pejsli je vise postigao za 9 godina nego Arsenal za citav vek a da ne pricam o Fergusonu. Neke licnosti su vece od citavog Arsenala a kamoli klubovi.

                    Comment


                    • Casiraghi gledaj svoja posla covece,dolazis i provociras,koliko ti je godina pobogu .

                      Comment


                      • Originally posted by Henryj View Post
                        Tako je majstore, samo slike, gifovi i klipovi do sledeceg bana.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Saburo samo bold je u pitanju. Nema razloga da lazemo i izvrcemo fudbal 100 godina unazad da bi nesto bilo kako nam odgovara.
                          Ma meni je to sve jasno al nemoj da se opterecujes zbog brata Akija

                          Cak sta vise,mislim da ovde nije imao nameru ali eto ahahha
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Dje ce on da se opterecuje radi mene.

                            Ovdje se koljemo, a na pp najbolji drugovi
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post
                              Ma meni je to sve jasno al nemoj da se opterecujes zbog brata Akija

                              Cak sta vise,mislim da ovde nije imao nameru ali eto ahahha
                              Ja se ne opterecujem sekunde, Gooneri su paljevine uvek bili, jedan post je dovoljan.

                              Al generalno ljudi ne kapiraju razliku izmedju velicine i popularnosti. Veci im PSZ od Milana.

                              Aki i ja inace pricamo jedno ovako a drugo na privatnim i razumemo se odlicno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jedna stvar je imati svoje mišljenje a druga stvar je dolaziti ovde i vređati klub . Poštovanje je jedna stvar koju bi ti trebao da "ukapiraš".
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X