Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Lester bude bio u top 7 iduce sezone evo ja ne znam, izvest cu kakvu debelu zensku na kafu kao dobrotovorna svrha.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Aku pusti tu pricu sada. Oni su upisani zlatnim slovima u istoriju PL kao prvaci sezone 2015/2016. To kako ce biti plasirani sljedece sezone je nebitno.

      Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Aku pusti tu pricu sada. Oni su upisani zlatnim slovima u istoriju PL kao prvaci sezone 2015/2016. To kako ce biti plasirani sljedece sezone je nebitno.

        Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
        To ja zbog Gojka mog entuzijasticnog da je Lester nova svjetska sila. Jaci od Amerike, sutra lanisraju nuklearke na Kim Jong Una, a prekosutra ce da rijese Putina i Trumpa prije rucka.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          To ja zbog Gojka mog entuzijasticnog da je Lester nova svjetska sila. Jaci od Amerike, sutra lanisraju nuklearke na Kim Jong Una, a prekosutra ce da rijese Putina i Trumpa prije rucka.
          Ako sačuvaju ključne igrače: Kante, Drink, Marez i Vardi, uz par pojačanja, na prvom mestu, jedan CM za rotaciju, zatim levo krilo i jedan špic, a pare imaju za to, ja ne vidim kako opet neće uzeti titulu.

          Ako odu ovi igrači onda jbg. i Arsenal će biti ispred njih.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Aku pusti tu pricu sada. Oni su upisani zlatnim slovima u istoriju PL kao prvaci sezone 2015/2016. To kako ce biti plasirani sljedece sezone je nebitno.

            Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
            Tako je i Ranieri sam rekao, da je ovo ravno čudu em što su prvaci, em što će sljedeće sezone igrati i u ligi prvaka, i kroz smijeh je rekao " primarni cilj je da ostanemo u ligi"

            Comment


            • Inace su vece sanse u dvomecu da Ranijeri dodje do polufinala/finala nego Venger.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Ako sačuvaju ključne igrače: Kante, Drink, Marez i Vardi, uz par pojačanja, na prvom mestu, jedan CM za rotaciju, zatim levo krilo i jedan špic, a pare imaju za to, ja ne vidim kako opet neće uzeti titulu.
                Dobro sad već preteruješ,sad se sve poklopilo i to je to,oni ako izvuku od ovoga status stabilnog premierligaša da budu srećni
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Ako sačuvaju ključne igrače: Kante, Drink, Marez i Vardi, uz par pojačanja, na prvom mestu, jedan CM za rotaciju, zatim levo krilo i jedan špic, a pare imaju za to, ja ne vidim kako opet neće uzeti titulu.

                  Ako odu ovi igrači onda jbg. i Arsenal će biti ispred njih.
                  Ovo je vec klasicno pretjerivanje sa tvoje strane. Zaboravio si kakva trenerska imena su tu sljedece sezone?

                  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                  Comment


                  • Izgorit ce oni u prvom djelu sezone.

                    Ustvari izgorit ce oni i prije pocetka prelaznog kad im zli Wenger odradi pola ekipe, a i ne mora. Nek odradi Vardya. PSG ce Kantea, a Mahrez siromah ostane zadnji i postane Hatem Ben Arfa verzija 2. I onda se preporodi u nekom klubu kad napokon ode.

                    Jeboga Lester. Evo zato ne volim ova cuda i ova sranja, onda pocnu ljudi vjerovat da su kojekavi BigFuti i ostali vanzemaljci stvarni i moguci.

                    Sutra ce i Zubic Vila i Deda Mraz da fino blagoslove Lester, malo naki budisticki celavci, mora bradonja i mitsko bice to da podeblja.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Does Arsenal's interest in Jamie Vardy suggest a change of approach by Arsene Wenger? It’s a signing that has echoes of Sir Alex Ferguson’s decision to sign Robin van Persie ahead of his final season as Manchester United manager, writes Adam Bate.


                      Zanimljiv tekst , vredi da se pročita.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ne može takav mali klub kao Lester da opstane u vrhu, nemoguće, teško još jednu sezonu, a kamo li na duže staze, ne znam tko može vjerovati u to,...
                        I puno veći klubovi tipa Borusia i Atletico su na svoj način bajke. Borusija je bila bajka prije par godina, svi se naložili bili da će nastaviti tako, ovo ono, da imaju sjajnu budućnost, da će dugo dominirati, a ja sam bio uvjeren da nema šanse i kada sam tvrdio pojedincima da će pasti kao i svaki klub nakoj jedne-dvije sezone pored Bayerna, i da je Arsenal daleko bolji i stabilniji klub, sa boljom budućnosti, svi su mi se smijali, a eto kakva je situacija sad?!
                        A kako je bilo sa Borusiom tako će nažalost da bude i sa Atletikom, vjerujem čak i dosta gore, čim Cholo ode! Ne kažem da je B.Dortmund sad u nekoj pretjerano lošoj situaciji nešto, ali ni blizu onome, raspadaju se skroz igrački i kao tim, mentalitet strašno opada i teško da će se oporaviti brzo i biti onakvi još dugo vremena.
                        Last edited by Mario14; 06-06-16, 01:08.

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Inace su vece sanse u dvomecu da Ranijeri dodje do polufinala/finala nego Venger.
                          Poanta tvojih upisa je koja? Zanimljiva stvar, da ja ovako odem sipat zuc i offtopicarit npr. u Unitedov topic, pobrao bi ban od mjesec dana.

                          Uletit u topic i lamentirat da je Arsenal mali klub i nema euro trofeje itd. zbog cega? Neka tradicija po godisnjim dobima da nam netko uleti malo nas podsjecat na neke neuspjehe?

                          Kad uljece slijedeci? Da nas malo podsjeti kako nemamo naslov 12 godina itd. Cekam.
                          Last edited by Henryj; 06-06-16, 10:39.

                          Comment


                          • Imate dva FA kupa u zadnje tri godine. 😁

                            Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

                            Comment


                            • Ukrcao se na avion Jamie, kao i ostatak reprezentacije.

                              Mogle bi ozbiljne vijesti da izadju cim avion izadje iz britanskog zracnog prostora.

                              Mora da bude daleko, da ga ne mogu nalemati


                              Al ne znam kako ce ako ko fol odbije Arsenal. Prebit ce ga Jack u avionu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Henryj View Post
                                Poanta tvojih upisa je koja? Zanimljiva stvar, da ja ovako odem sipat zuc i offtopicarit npr. u Unitedov topic, pobrao bi ban od mjesec dana.

                                Uletit u topic i lamentirat da je Arsenal mali klub i nema euro trofeje itd. zbog cega? Neka tradicija po godisnjim dobima da nam netko uleti malo nas podsjecat na neke neuspjehe?

                                Kad uljece slijedeci? Da nas malo podsjeti kako nemamo naslov 12 godina itd. Cekam.
                                Poenta je Akijev spin da je Arsenal jedan od najvecih klubova sveta i da ima vece sanse da prodje dvomec od bilo koga dok je Venger na klupi. To su nebuloze i ja samo na njih reagujem. Mozda za 50 godina, sad ne i kraj price.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X