Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Freško i Stojke je pričao kako mrzi Partizan i kako nikad ne bi igrao tamo pa svi znamo kako se završilo. Čudna stvar te pare
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Para vrti gdje burgija nece.

      Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

      Comment


      • Ne verujem da je zbog para konkretno,pa nije da sad nije stigo do pristojnog ugovora,verujem da on sad ima 80,pa i manje da ima,zaradjuje više nego neko u lupam Romi

        Ovo je njegova prilika da ode u veći klub,ako sad ne ode,kad će,da je mladji pa može i da iskulira malo u Lesteru,ovako ovo je "once in a lifetime opportunity"

        Nije da Lester ne može da izdoji 120k nedeljno,pa sad svaki klub u premu može bar za najboljeg igrača tolko da izdvoji
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • 60k, 80k, 120k, nije bas mala razlika. Ja i dalje stojim pri svom misljenju.

          Da se ne lazemo danas velika vecina igraca leti za novcem. Ispravi me ako ovo nije istina.

          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
          Last edited by Rossonero; 05-06-16, 23:36.

          Comment


          • Iskreno ja da sam na njegovom mestu ja bih ostao u Lesteru prosto da odigram jednu LŠ sezonu . Na jednoj strani je klub koji mu je dao šansu i sa kojim je osvojio neosvojivo a na drugoj pare , zavisi sve od čoveka i njegovog mentalnog sklopa
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Da ste vi Vardy da li bi ste postavili sebi sljedeca pitanja?

              1. S kim imam vece sanse da osvojim PL sljedece sezone?
              2. S kim imam vece sanse da osvojim LP sljedece sezone?
              3. S kim cu vise para zaraditi?
              4. Da li je Lester bolji grad od Londona?
              5. Da li cu sa nepunom 31 godinom dobiti priliku da zaigram za jedan od najvecih fudbalskih klubova?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Meni je jasno da on napusta Lester. Skidam kapu za titulu i za njegovu nestvarnu sezonu. U ovom trenutku ponuda Arsenala se ne odbija.

                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                Comment


                • Sto se tice lige prvaka nema sanse da je osvoji ni sa Arsenalom ni sa Lesterom .
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Originally posted by soe View Post
                    Sto se tice lige prvaka nema sanse da je osvoji ni sa Arsenalom ni sa Lesterom .
                    To je manje bitno. Bitno je vjerovatnoca da je osvoji sa Lesterom i vjerovatnoca da je osvoji sa Arsenalom.

                    Mnogo mnogo veca vjerovatnoca je na Arsenalu.


                    Ako btw Lester uzme LP, ja cu da prestanem da pratim fudbal.

                    I samo cekam da me citirate redom ovdje.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Arsenal bez evropskog trofeja jedan od najvecih fudbalskih klubova.

                      Real, Barsa, Bajern, Liverpul, Junajted, Juve, Milan, Inter, Ajaks, Benfika za vijek i vijekova. Ostali 3 koplja ispod.

                      Nema sanse za titulu i posebno za LS. Moze da uzme pare da kupi nesto Viktoriji Bekam u pokusaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                        Iskreno ja da sam na njegovom mestu ja bih ostao u Lesteru prosto da odigram jednu LŠ sezonu . Na jednoj strani je klub koji mu je dao šansu i sa kojim je osvojio neosvojivo a na drugoj pare , zavisi sve od čoveka i njegovog mentalnog sklopa


                        Možda zvuči ružno ali zašto bi Vardi nešto nekome dugovao,pa čovek je krčio sam sebi put,bio najbolji strelac u onom Halifaksu,Fletvudu kako se već zovu,mislim ostatak priče verovatno znate,ono sa rezevnim timovima i gde sve nije igrao,nestvarno

                        Mislim cela ta njegova priča je bajka,ne samo ova sezona pa da sad ide ko kakva izdajica,on se maltene svake godine pomerao za stepenicu gore

                        Bitne su i pare naravno ali zašto da se ne oproba u većem klubu,ako je neko zaslužio onda je to on
                        Last edited by saburo sakai; 06-06-16, 00:04.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Arsenal bez evropskog trofeja jedan od najvecih fudbalskih klubova.

                          Real, Barsa, Bajern, Liverpul, Junajted, Juve, Milan, Inter, Ajaks, Benfika za vijek i vijekova. Ostali 3 koplja ispod.

                          Nema sanse za titulu i posebno za LS. Moze da uzme pare da kupi nesto Viktoriji Bekam u pokusaju.
                          Mozda nije jedan od najvecih ali sigurno je jedan od najpopularnijih klubova na svijetu i nije tacno da nema evropskog trofeja.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Originally posted by Casiraghi View Post
                            Arsenal bez evropskog trofeja jedan od najvecih fudbalskih klubova.

                            Real, Barsa, Bajern, Liverpul, Junajted, Juve, Milan, Inter, Ajaks, Benfika za vijek i vijekova. Ostali 3 koplja ispod.

                            Nema sanse za titulu i posebno za LS. Moze da uzme pare da kupi nesto Viktoriji Bekam u pokusaju.

                            Dobro joj neki od velikih klubova se zovu velikim klubom iako ne znaju kako pehar Premier Lige izgleda.


                            Spoiler
                            Penal brate, jebiga
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • 18 puta. To sto je ime promenjeno je nebitno. Nije se raspala drzava niti promenio sistem takmicenja osim sto je smanjen broj klubova sa 22 na 20. Obican spin.

                              Arsenal mora prvo Galatasaraj da pobedi u nekom finalu Lige Evrope.

                              Imate kompleks i s Celsijem kad igrate. Nikad gori vam nisu dosli na Emirate i izgubite. Ni u Londonu niste gazde. Simpaticni za twitter masu ali ni blizu deset velicanstvenih ni za 50 godina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Da ste vi Vardy da li bi ste postavili sebi sljedeca pitanja?

                                1. S kim imam vece sanse da osvojim PL sljedece sezone?
                                2. S kim imam vece sanse da osvojim LP sljedece sezone?
                                3. S kim cu vise para zaraditi?
                                4. Da li je Lester bolji grad od Londona?
                                5. Da li cu sa nepunom 31 godinom dobiti priliku da zaigram za jedan od najvecih fudbalskih klubova?
                                Pod 1. i 2. odgovor je Lester.
                                Pod 3. nebitno, imao bi ih i u Lesteru.
                                Pod 4. stvar interesovanja.
                                Pod 5. ima smisla pitanje, to može da bude jedini pravi razlog od ovih 5.

                                Comment

                                Working...
                                X