Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Pa Miktarijan jebem ga.
    On je blizi Juventusu nego vama.

    Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      On je blizi Juventusu nego vama.

      Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
      Kod njega su 2 opcije. Ili Arsenal ili ostanak jos jednu sezonu u Dortmundu. Njega PL interesuje i Arsenal mu nudi mnogo mnogo vecu platu od Juventusa.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ja koliko sam upoznat vec duze vrijeme se on spominje sa Juventusom. Zasto si toliko uvjeren da postoje samo dvije opcije?

        Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

        Comment


        • Kazem ti covjeka interesuje London, interesuje ga liga i plus duple pare mu Arsenal nudi.

          Ono sto ja znam oko Juvea jeste da se on povezivao prosle sezone, kad je Juve trazio panicno desetku da kupi.

          A par Armenskih medija, koji su upuceni u svoje igrace su rekli za njega da hoce u Arsenal. I jos nekih milion djelova price sam pratio, vec 2 mjeseca skoro pratim pricu oko njega i kazem ti to su dvije opcije
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Kad sam ja to rekao?

            Konstantno govorim da sam skeptican po pitanju samog dogadjaja transfera Morate u Arsenal.

            A Arsenal se ne bi brukao ovako ponovo poslije Suarez sage, ako nije vec dogovoreno sa Vardyem i samo da se rijesi sa Lesterom i to je to.
            Pardon, Levandovskog si pominjao.
            Ali meni je cudno kako ti je ovo sa Vardijem proslo ispod radara.

            Comment


            • Uvijek je Leva bio long shot i to se zna. I nisam rekao potpisat ce nego da postoji interes i da ako postoji mogucnost da se nesto desi moglo bi se desiti. A on ipak ide u Real koliko vidim, a Morata bi mogao put Minhena, plus ne bi cudno bilo da uzmu i Pipitu cisto onako da se zajebaju.

              Ovo sa Vardyem je bilo malo price u martu, jako malo da bi ista bilo konkretno.

              Predvidjao sam otprilike da se radi na napadacu koji nije pominjan u medijima i ocekivao sam da je to Staridz. Fulio sam, al nisam pisao, pa se ne pika.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Vama bi definitivno legao kao budali samar igrac njegovog kalibra. Tek je gotova sezona bice jos povezivanja sa milion igraca.. Wengerica je poznat po tome da ga svi zanimaju, a isti ti igraci odlaze u druge klubove.

                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
                Last edited by Rossonero; 04-06-16, 00:33.

                Comment


                • Lego bi Miki vrhunski Arsenalu. Ima pas ima sut i radnik je. Sve sto ti treba.

                  Inace umro sam sad

                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • ^ Bas smesno, smejem se, smejem se.

                    Ako Vardy dodje, Arsenal ce konacno dobit igraca koji ima muda da zakuca loptu u mrezu, mogao bi i cemberlejnu par saveta da da po tom pitanju. To jest celom timu.

                    Comment


                    • Apsolutno za sto se tice Vardyja. Momak je lud u glavu, donio bi balls of steal u svlacionicu. Taj momak u sebi ima vise fajta od cijele svlacionice Arsenalovih manekencica. Fajter, nebitan je kvalitet njegovog nogometa, sve sto je postigao, postigao je fajtom.

                      Comment


                      • Pablo ‏@AFCAMDEN 19m19 minutes ago

                        Confirmed that deal agreed between Vardy & Arsenal, just paperwork & medical to complete. Should be done today & tomorrow. #afc #lcfc
                        Ne znam sta da mislim, kao sto kaze Abel (Tom) zbunjen sam ovim vestima. Brine me da ce situacija na trzistu da se promeni do kraja prelaznog i da ce kvalitetniji igrac od Vardyja biti dostupan.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Pa nije nista potrosio. 45m na dva igraca. Jos ce prodat neke. Ostalo jos sasvim solidno para.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Henryj View Post
                            Apsolutno za sto se tice Vardyja. Momak je lud u glavu, donio bi balls of steal u svlacionicu. Taj momak u sebi ima vise fajta od cijele svlacionice Arsenalovih manekencica. Fajter, nebitan je kvalitet njegovog nogometa, sve sto je postigao, postigao je fajtom.
                            Ja nisam bio uopste, ali mi ovo sto si napisao potpuno ima smisla i sad se prekontavam...
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Potvrdio i Ranijeri da se desava.

                              18m funti otkupna klauzula za timove koji igraju ligu prvaka.

                              Vrhunski posao za te pare. Drugi najbolji strijelac najjace lige na svijetu za te pare. Super posao.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Ja nisam bio uopste, ali mi ovo sto si napisao potpuno ima smisla i sad se prekontavam...
                                Dragi su mi takvi igraci. Imamo mi jednog domaceg slicnog, Ivica Olic, cuo si za njega sigurno. Covjek je bio blago receno katastrofa kad si ga gledao, ono sjedis i mislis si jebote kako je takav antitalent uspio u nogometu. Traljavo vodi loptu, izgleda kao da mu nije mjesto na travnjaku, sav neki drven, nema finesu, ali lik je bio borac i zato su ga ljudi voljeli.

                                Nije odustajao, trcao je k'o lud, borio se za svaku loptu, a to su mnogi cjenili. Igrao covjek dva finala LP, osvojio titule par liga, a kad si ga gledao pitao si se na koju foru i onda lik krene u sprint od 50 metara da uzme loptu nekom igracu na drugom kraju terena, izbije je i doda suigracu pa natrag sprint prema protivnickom golu.

                                Prosla su vremena kad sam slinio na driblere i fine igrace, danas zelim fajtere pa makar lik bio kramp teski, ako ima srca i pokaze da se bori za dres i klub kod mene ima plus.

                                Edit: i mit je da Vardy zabija samo iz kontri i na racun trke (kao i Lester), od 24 gola koja je dao, samo 4 su bila u kontra napadu.

                                4 – Goals Vardy scored on the counter (most in the Premier League and tied with Chicharito, Neymar, and Aubameyang in top five Leagues)
                                3 – Goals Arsenal Football Club, aka. THE ARSENAL, better known as the entire team of 25 men, scored on the counter
                                10 – Goals Borussia Dortmund scored on the counter
                                5 – Goals Leicester City scored on the counter
                                Last edited by Henryj; 04-06-16, 11:13.

                                Comment

                                Working...
                                X