Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IDEMO
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kako je odigrao Gabriel? Nisam gledao tekmu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Lillard View Post
        Kako je odigrao Gabriel? Nisam gledao tekmu.
        Solidan je bio, imao je jedan odlican start, oko 55-og minuta je dobio zuti karton, imao je srece sto nije bio poslednji igrac u odbrani jer mislim da bi dobio crveni. Po stilu igre malo podseca na Koscielnog.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Al Ozil opet odlican kao i Santi ..Gabrijel ok,mozda i previse razmisljao da ne napravi gresku,al dobro sasvim solidan za prvu utakm.Ziru da.pocne sledecu i da nastavi gde je stao. .
          sigpic

          Comment



          • Akcija kod prvog gola Girouda.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ma Olivije drvo...
              Ne znam kako bi izgledalo protiv jacih protivnik Santi cm, Mesut amf, ali ono juce je jako lepo bilo gledati.

              Comment


              • To nam je najbolja cetvorka napred koju imamo. Sad bi bilo dobro da sto cesce igraju da se bolje uigraju i da ne budu previse sebicni i onda nista nije nemoguće
                Last edited by krele90; 16-02-15, 11:58.

                Comment


                • Evo jedne od mogućih najboljih 11.

                  http://lineupbuilder.com/?sk=64b4

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Evo jedne od mogućih najboljih 11.

                    http://lineupbuilder.com/?sk=64b4
                    To samo na pesu ili fifi moze da bude najboljih 11. Per prespor, Ramzi i Vilser defanzivno neodgovorni, Ozil ne ume odbranu da igra. Trpala bi nas svaka ozbiljna ekipa.

                    Comment


                    • Originally posted by Princara View Post
                      To samo na pesu ili fifi moze da bude najboljih 11. Per prespor, Ramzi i Vilser defanzivno neodgovorni, Ozil ne ume odbranu da igra. Trpala bi nas svaka ozbiljna ekipa.
                      Visoki presing kao Barsa, oduzimati loptu na protivničkoj polovini i defanzivni nedostaci postaju zanemarljivi.

                      Comment


                      • Ja sam stekao utisak da Wilshere i Ramsey ne mogu zajedno igrati jer se nekako uvijek poklapalo da je jedan od njih los u toj situaciji...fali tu neki Gustavo da pokrije rupe koje ovi naprijed naprave

                        Girouda ne volim i mislim da on ne moze biti napadac ekipe koja zeli titulu,ali eto dokazao je da bi bio barem solidan bekap nekom vrhunskom i da je bolji od Welbecka sto i nije tesko.Njegov ucinak u napadu je smijesan,trudi se on i zalaze ali on nije baustelac nego spic nekakav koji MORA zabijati golove
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Visoki presing kao Barsa, oduzimati loptu na protivničkoj polovini i defanzivni nedostaci postaju zanemarljivi.
                          Barsa ima Buskeca.

                          Slabo Akane ti to pratis Zirua, sace Aki da ti izbaci statistiku, da te demantuje . Odradjuje on opasan posao u igri, obrati samo paznju. Nesto poput Benzeme u Realu . Ne treba on ni da bude glavni golgeter pored Sanceza i Tea, ali ono sto on odradjuje i u napadu i u odbrani ne moze niko s obzirom da u Arsenalu preovladava slican profil igraca, a Ziru odstupa od toga i daje novu dimenziju. U mnogome je i povreda njegova uticala na los prvi deo sezone.
                          Last edited by Lion; 16-02-15, 15:20.

                          Comment


                          • Nemoj molim te njega i Benzemu i to,preskoci

                            Popravio se on priznajem ja to mislio sam da je losiji igrac,ali ne moze on biti prvi spic sampiona to je meni jasno.Svi imaju bolje napadace od Arsenala meni...Chelsea ima Costu oca,City ima 4 komada uvijek neko u formi(tako su i osvojili titulu lani),United isto tako odlicni napadaci,a LFC-u se vratio Sturridge koji tamo sabija i bice sve bolji jer je i ekipa nadosla malo
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • A jbg, sve te pobrojane ekipe nemaju gomilu niskih kreativaca kojima je Ziru neophodan . Ja sam njim bas zadovoljan, dosta je i golova dao s obzirom koliko je igrao ove sezone. Veci je meni problem Per. I jos jedan dm pored Kokea u ekipi, a proterati onu bagru Flaminija.

                              Comment


                              • SANTI HEADING HOME

                                Spanish radio station Cadena Cope are reporting that Santi Cazorla of Arsenal has already agreed terms with Atletico Madrid.

                                The midfielder has had an impressive season so far, collecting six goals and seven assists from 24 league games. The 30-year-old's conrtract ends in the summer of 2016.

                                SANTI INTEREST CONFIRMED

                                Further to the news we reported earlier, Sky Sports News pundit Guillem Balague has confirmed that Atletico Madrid are interested in signing Santi Cazorla this summer if Arda Turan or Koke leave the club.

                                SKY SPORTS

                                Comment

                                Working...
                                X