Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Igr'o sam 2 ! Kvota 4,50. Kad sam uplacivao lik me 'ladno pita da nije greska !? Ja otkopcam jaknu, pokazem dres, a on pognute glave otkuca listic i vozdra zivio !
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Darren Huckerby (ex-Manchester City): "Mancini has three world class strikers but Robin van Persie is better than all of them."




        Arsenal line-up: Szczesny - Djourou Mertesacker Koscielny Vermaelen - Song Arteta Ramsey - Gervinho Walcott van Persie
        Subs: Almunia, Miquel, Frimpong, Rosicky, Benayoun, Arshavin, Chamakh
        Last edited by Lord Gangarić; 18-12-11, 15:33.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • evo sta sam ja odigrao na tiketu man.citi-arsenal tr 1:2 pa ako udje

          Comment


          • Ovaj Seik bolje da je kupio Arsenal kad se vec toliko lozi na nase igrace.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Dizelaši što imaju sreće protiv nas to je neverovatno neću sad da tupim ovako usijan napisaću nešto normalno sutra .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Aj barem ste izvizdali Nasrija

                Comment


                • Ohladila mi se ova ćelava tintara ....

                  Pa evo ovako fizički su nas sašili ali baš bukvalno posebno Remzija ali zato su Wojčeh i Vermalem definitivno bili najbolji pojedinci sa naše strane.
                  Zadovoljan sam igrom posebno posle onakvog starta ako ovao budemo igrali protiv Vile biće stvarno veselo imali smo šansi imali su i oni ali realno smo zaslužili barem jedan gol ....
                  Sve u svemu u januaru da se otarasimo Šamaka i Aršavina i da dovedemo jednog dobrog napadača i da ne mislimo o ligi šampiona

                  Also

                  Spoiler
                  PHIL DOWD IS A CUNT !!!!
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • [QUOTE=Gangrena;660212]Ohladila mi se ova ćelava tintara ....

                    Pa evo ovako fizički su nas sašili ali baš bukvalno posebno Remzija ali zato su Wojčeh i Vermalem definitivno bili najbolji pojedinci sa naše strane.
                    Zadovoljan sam igrom posebno posle onakvog starta ako ovao budemo igrali protiv Vile biće stvarno veselo imali smo šansi imali su i oni ali realno smo zaslužili barem jedan gol ....
                    Sve u svemu u januaru da se otarasimo Šamaka i Aršavina i da dovedemo jednog dobrog napadača i da ne mislimo o ligi šampiona
                    pa ako bude wenger uspeo da dovede podolskog i cuo sam da trazi 1 veznog u francuskoj koi ako se secam igra u lil-u,a za arsavina nemam reci trenutno je van one forme,a ma ocajan je,a secam se kad je dosao sta je radio po bokovima i one tekme sa liverpulom i njegova 4 gola,a sad nema ga nigde

                    Comment


                    • Aršavin je dobar samo je mentalno malo u problemu jbg nije isto kad te vuče po klupi iz sezone u sezonu ima u njemu kvaliteta ali je mator da se forsira ..
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • jbg vec 2 sezone vucemo sa povredama,a to nikako da nas vec jednom zaobidje,a iskreno treba nam malo svezine na sredini terena jer persi ne moze sve sam u napadu a pogledaj gde je maj,jos i ls pa fa kup pa prvenstvo,a jos wenger posle sinocneg poraza izjavio da je trka za titulu zavrsena,al se ipak nadam se da cemo u ls nesto uraditi,a i u fa kupu doci sto dalje,a ko ne i do trofeja koi cekamo vec 6 susnih godina
                        jel istina da se henry razmislja da se vrati u arsenal barem na nekoliko meseci?

                        Comment


                        • ledeni to za Anrija novinari duvaju nema od toga ništa ....


                          Nego slučajno sam nabasao na ovaj video gde Kliši na 8:14 kaže Nasriju "met-leur le feu" što na grubom engleskom prevodu znači "try to give them a hard time" ili ti zagorčaj im utakmicu , namuči ih u blažem prevodu ....

                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Kaze scesnji moraju zavrsiti iznad totnama !

                            Comment


                            • Oj bekrije, komsije, sta ima kod vas?
                              Dosadno mi...

                              Ko je to povezan sa vama u januaru? Planirate li koga prodati?
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Valjda se planira Šamak i Aršavin barem bi ja voleo a što se dovođenja tiče Podolski ili Rojs mi je nekako najrealnije
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X