Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi dakle nemamo 1. napadača za narednu sezonu. Giroud to nije koliko god da je pokušao odglumiti jednog. Prosto nije. Volkot nije napadač i . Svečano obećavam sebi i ostalima da neću pratiti narednu sezonu niti učestvovati u forumu taj period ako se neki čestit napadač ne bude pazario! Moj pik Lakazete, pravi trenutak da ga se dovede!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Lukaku po meni savrsen za Arsenal.

      Comment


      • Cuj Lakazet, a nudi se Lewa
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jeste, zivotni san mu je da iz mocnog Bayerna koji je u top 4 europskih momcadi prede u raspad od kluba koji rekreativno igra LP i svake sezone skrpa top 4 finish u Premu. How yes no

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Cuj Lakazet, a nudi se Lewa

            Comment


            • Za razliku od ljudi koji nisu u zivotu uradili nesto pametno, fudbaleri ipak vole malo izazove.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                fudbaleri ipak vole lovu.
                Jedino da od njega napravimo seika, uvalimo mu harem i svaki dan sipamo par kila zlata pred vrata. Budimo realni Aleksu i Mesuta smo dobili spletom okolnosti.

                Comment


                • Cuj nudi se Lewa, kakva glupost, nema sanse da on sada napusti Bavarce.

                  Lacazette!
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Oj jebo me svak u glavu. Ja sam gluplji sto se raspravljam s tobom.

                    Arsenal je 5 najbogatiji klub planete, po Forbesu. Nedavno izasla lista. Ispred, Real, United, Barca, Bayern. I sta sad nece neko u 5. najbogatiji klub planete, ma ja.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Odakle ti informacija da se Lewa nudi?

                      Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                      Comment


                      • Nedavno je pricao o Arsenalu i Henryu u kontekstu da bi volio da igra u PL.

                        Plus prosle sezone se raspitivao Wenger za njega, Bayern hladno odbio.

                        Ove sezone bi mogla druga prica biti, jer Higuain je u igri da dodje u Bayern.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Oj jebo me svak u glavu. Ja sam gluplji sto se raspravljam s tobom.

                          Arsenal je 5 najbogatiji klub planete, po Forbesu. Nedavno izasla lista. Ispred, Real, United, Barca, Bayern. I sta sad nece neko u 5. najbogatiji klub planete, ma ja.
                          Sta sad sto smo 5. najbogatiji klub kad Wenger i uprava nece trosit masne sume, uvijek je neki stednja mode, dobit ce Tijo jos jednu sansu, onaj tzv. Fast and Furious style one last ride pa dogodine novi nastavak sage.

                          Kaj mu mi mozemo ponudit da dode kod nas? Di su nam uspjesi, trofeji, jaka uloga u Europi. Nije u soldima sve.

                          Cuj spomenuo lik Henryja, automatski ga trpaju u klub. Lol. Drogbi je recimo idol bio Henry, kako to da nije zavrsio u Arsenalu lol.
                          Last edited by Henryj; 11-05-16, 21:17.

                          Comment


                          • Dzaka,i napadac jedan mora,,bilo koji , ,Al nesto ne verujem da cemo dovesti odbrambenog,ne znam kakva je sitacija sa Cembersom,on je imao par dobrih partija na CB poziciji,tu su i Per,Gabriel,Koselni,bilo bi idealno kad bi i doveli nekog i tu al sta znam dal Arsen razmilja tako ,matoro to ,bice znanimljivo leto...
                            Nego steta sto Sanderlend dobija Evr.pitanje sta ce moci bez motiva Njukastl protv Totenh.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sve moguce, ali moje misljenje je da Karlo ozbiljno racuna na njega.

                              Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                              Comment


                              • Jel se, nekim cudom, planira dovodjenje stopera?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X