Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Drug Gangrena na Fantaziju vidim na golu Hart a u odbrani Kolarov i Sanja hahaha
    Originally posted by Topdzija View Post
    X-X
    Originally posted by Jack View Post
    E ne baksuziraj,ja cekam na jednom X2 singl a na drugom X2 2 plus,a dao bi jos par soma da ne dodje nijedno,mozda sam malkice bolestan
    Idemoo
    Vukovi Brankovići

    Comment


    • pilanje naopako level 100 hahahah bravo,brat Gangrena zrtvovao bodove na fantazi samo da njegov tim pobedi
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Zato sam ja sa verom odigrao 😀💙

        Comment


        • E borili smo se bas,mogli smo i da krenemo naopako al Teo nas izvuce,sjajan gol..,treba nam on sad posto Alexisa do 10g jan.nema
          Spoiler
          Arsene Wenger says that Alexis Sanchez has suffered a little setback to his hamstring injury and will now be out until mid-January.“Sanchez will be back for around the 10th January,” he said after the game. “He had a little set-back. He was planned to be on the bench tonight.”

          Joel sve bolji,samo da nastavi,Ramzi uvek tu negde al komlikuje mnogo ponekad kad moze jednostavno,bice bolje od njega,Gibsa ne mogu da smislim u sredini,slavicu ako kupimo krilo,Ziru nastavlja gde je stao,Mesut klasika,Monreal i Belarin i vise nego solidni,imalo je malo rupa u odbrani ipak City drzao posed vise ,al samo da je zavrseno sad...

          Idemo po seriju pobeda
          next five fixtures.

          Southampton (A)
          Bournemouth (H)
          Newcastle (H)
          Sunderland (H)
          Liverpool (A)

          Originally posted by saburo sakai View Post
          pilanje naopako level 100 hahahah bravo,brat Gangrena zrtvovao bodove na fantazi samo da njegov tim pobedi
          On bodove a ja pare Ne vredi kad igra reprezentacija ili Arsenal uvek stavljam na protivnke,da se utesim ne bi podneo samo cist poraz ,ovako bar malcice ublazim,da imam posle za pivce
          Last edited by Jack; 21-12-15, 23:02.
          sigpic

          Comment




          • Vise asistencija od Uniteda i Celzija

            To sto kaze Wengerica pauza za Sancheza do 10. januara, to je navodno njemu bozicna pauza. Jer covjek je juce trenirao bez problema sa ekipom.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Otac deli paketiće sakom i kapom
              A kad se vraca Jack?

              Comment


              • Uozbiljio se Venger, nema sta.Taman da Sancez tempira formu za Barsu

                Comment


                • Da se pohvali i kapiten neki put
                  sigpic

                  Comment


                  • Vilšir se vraća taman na vreme da zapeva na paradama
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Giroud u septembru 2012.
                      Giroud on his doubters: "The person I'm replacing at Arsenal took 8 years to score 30 goals."
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ja mislim da prvi put cujem Mesuta na engleskom da prica
                        sigpic

                        Comment


                        • Profesor ako ne uzme titulu ove godine, moze da se penzionise posto vecu ozbiljnu sansu nece imati u skorijoj buducnosti
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment




                          • O moj Boze ahhahahahahahahahahahahaahh

                            Umireeeem
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Je l' ima negde da se pogledaju izvestaji sa Skaja i Bein Sports-a? Zanima me sta ce da kazu strucnjaci

                              Comment


                              • Pricao Karager kako je kvalitet lige opao, klasika. Umanjuje se vec u decembru
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X