Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obicno 5-10 minuta pre utakmice ubace sve linkove, kontam da ce biti i hrvatski SK u ponudi. Ja cu gledati i na madjarskom, jer stvarno lepo radi sajt, ne koci uopste, a i lepa slika.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Nasao sam ovo http://getapkapp.com/watch/arsenalswansea.html

      Comment


      • U subotu ce Arsenal da bude demoliran od strane Tottenhema.

        Mi lopte ne mozemo da iznesemo kako treba.

        Jebote fudbal kad ti Remzi igra glavnog igraca u kreiranju akcija.

        Nama jebeni stoperi su glavni kreatori igre.

        I jos nemas srece veceras, ubijes 2 precke i stativu i sudija pokloni dva gola Labudovima. Al jebo to realno, kad mi akciju ne mozemo da sastavimo. Jebote Arsenal, jebote fudbal i jebote sve.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nemoj, Aki da krivis losu srecu, jednostavno LOSA, nemotivisana, bezmuda ekipa... Ja zelju za preokretom nisam video.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ne krivim ja ovdje ni sudije ni losu srecu, ja ovdje krivim 15 debila koji ne znaju utakmicu da pobjede. Ponajvise Arona Remzija, monopolizatora lopte i debila sa istom.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • I mene je miljenik poceo opasno da nervira. Ali i ostali, Sanchez je ocajan, par puta doda pas u aut/gol aut. Mertesacker kaska dok Sigurdson prolazi u 16-erac i obilazi Cecha...

              Svaka cast ljudima koji svakog vikenda idu na stadion, ali ovo je previse vec. Zasluzeni zvizduci na kraju utakmice.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Lester uzima titulu, Arsenal 4. LVG 3.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Supporting Arsenal is like continuously forgiving a cheating girlfriend.

                  Pa kazu i ovako...

                  Comment


                  • Ama boli me kurac za nju nek se guzi s kim hoce, daj ovi hadalji titulu da osvoje.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ama boli me kurac za nju nek se guzi s kim hoce, daj ovi hadalji titulu da osvoje.
                      Nego, nadamo li se jos uvek? Teorijski sansa jos uvek postoji.

                      Ali kad se setim da gostujemo do kraja Sitiju,Evertonu,West Hemu i poslednja nada umire...
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ne nadam se. Jedina nada je bio Santi ili Jack. Njih nema.

                        Otkako se Cazorla povrijedio mi nemam igraca koji ce da prenese loptu. Remzijev prvi dodir je apsolutna sramota za profesionalnog fudbalera, ja imam bolji prvi dodir od njega, a nisam fudbal igrao 3 godine.

                        Jedino da promjeni sistem 4-4-1-1 i prenese napade na krila. Ovako dalje ne moze.

                        Totenhem ce da raznese ovaj tim, ako se ovako pojave. Raznese. 5 komada pjeske.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ma ne znam vise. Dali su mi nadu Lester i Kokoske losim rezultatima, al' dzaba, ne pucaju topovi u poslednje vreme..

                          Comment


                          • Btw, Ceh OUT za subotu. Zadnju lozu je sredio trceci da se vrati poslije onog kornera.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kako je kembela izvadio tako smo i mi stali nema nikakve kreativnosti. Taktika nam je daj ozilu loptu pa neka stvori nesto, panjine obične... Jos primiti takve golove ja stvarno ne znam sta reci. Prvi put strepim od kokosaka dokle je ovo doslo...

                              Comment


                              • Ocajno..Bez zelje kreativnosti,umesto da ih demoliramo,nista..bas sam popizdeo..i opet nam se nudi trofej posle ovih rez.ako kojim cudom bez Ceha savladamo kokoske


                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ne krivim ja ovdje ni sudije ni losu srecu, ja ovdje krivim 15 debila koji ne znaju utakmicu da pobjede. Ponajvise Arona Remzija, monopolizatora lopte i debila sa istom.
                                Stavi 16 debila slobodno. .Opet se ponavljam sve ih podjenako krivim,On sastavlja sve,motivise kupuje(bolje ne kupuje jer je stvarno bilo nezsmislivo da na leto nije kupio nijednog ebenog igraca koji ne nosi rukavice ,ne kazem da bi nesto promenilo al svakako opcija vise sa istorijom povreda u nasem klubu,i svako plus ne bi gledali Flaminija koji nas je kostao par bodova)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X