Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svidja mi se sto Flaminija nema ni na klupi, jos i da je Cembers na klupi umesto Pera, bilo bi jos bolje, ali i ovako je ucinjen neki pomak.

    Comment


    • Ovo ako se danas ne pobjedi kolektivno da se ugasimo kao klub.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        U suprotnom taboru se prica o pobjedjivanju nekih kompleksasa, a ovdje se razmislja o titulama.

        Kako su se vremena promjenila
        Ne bih se slozio brale.

        Vi ste oduvek bili kompleksasi a o titulama ste mogli samo da razmisljate, ne i da ih osvajate.

        Dakle, nakon svih promena i potresa u engleskom fudbalu, reklo bi se da u Arsenalu vreme stalo i da su stvari iste kao ranije.

        Lol.
        sigpic

        Comment


        • Nek smo mi kompleksasi, to je meni glavno.

          Ko hoce da razumije, razumijet ce, ko nece, jebiga.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Must win utakmica, nadam se da dobijamo, Welbz resava
            sigpic

            Comment


            • jebiga

              Ko razume, razumeo je.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ovo ako se danas ne pobjedi kolektivno da se ugasimo kao klub.
                Ma gol ako ne damo stoperskom tandemu Blind-Carick ugasiti klub!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Klub moze da se ugasi.

                  Ovu buraniju nisu mogli da dobiju.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ne volim da pisem posle poraza, jer nikad ne zelim da blatim ekipu, posteno ih podrzavam. Nema potrebe ni danas posuti po njima drvlje i kamenje. Ne zele, jednostavno, ne zele da pobedjuju, da igraju fudbal, da osvajaju. Ako njih to ne pogadja, ne treba ni nas. Eto, mislim da je to to od ove sezone, ali videcemo jos. Nema vise razocaranja, svaki uspeh sada samo moze da bude iznenadjenje..

                    Comment


                    • Sta ne treba prosipati po njima.

                      Evo uradio je Wenger sta su htjeli navijaci, pa Gabriel karina.

                      Walcott isto kurac. 3 pasa nije napravio.

                      Srali smo Wengeru i evo sad je uradio sta smo htjeli treba srat po nama malo.

                      Onda treba srat po ekipi jer su skupina picki da ih djeca ponize na ovaj nacin.

                      Onda treba jebat mater Wengeru sto je dopustio da ga onaj cirkusant pobjedi.

                      Onda treba jebat mater upravi kluba i napokon najvecem retardu ove fudbalske igre Aronu Remziju.

                      Lik je imao sezonu jednu, ali takticki needukovan igrac. Pretvara se u Flaminia lagano.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Sramota,ee protiv rezervi junajteda,ne mozemo bod da iscupamo,Da prvo krenem od menadzera,jer on vrsi tranfere,bira igrace,taktiku,motivise,...,Napadaci nasi Wolkot i Ziru ,kao da se trude ko ce vise da bude nevidljiv Ramzi se bas pretvorio u prosecnog srednjaka,gde je onaj Kokelan zver,Koselni i Gabriel amaterski,i to nas je kostalo golova,Alexis nestao..,,Protiv Swonsija mora pobeda,a prrotiv Totenhema ne znam kako cemo,sto je najgore ,ni Wengr verov.ne zna
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja bar govorim iz svog ugla. Svako nerviranje ide meni na stetu, a tesko da ce se oni ove sezone popraviti i opravdati tu nervozu. Nek igraju kako igraju, ali gubiti zivce, mislim da nema smisla..

                          Comment


                          • kad su nas ovako nadigrali klincu MU sta li ce nam tek pevci pociniti

                            Comment


                            • Treba prvo doci do kokosaka.

                              I labudovi nas uzimaju pjeske. Mi smo retardirani.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Sve je ovo zbog utakmice u ligi prvaka (isto kao i svake sezone), jer je Wengeru utakmica sezone bila utakmica protiv Barce, koju je pripremao mjesec dana unaprijed. I kiks protiv Hull-a, i danas što smo popušili od Jedinstva, rezultat Wengerove opsesije ligom prvaka iz sezone u sezonu, pa neka priča tko šta hoće.

                                Nismo ništa bolje zaslužili danas. Da je Monreal zabio onu 100%-nu priliku što se moralo zabiti na početku utakmice, vjerovatno bi bila druga priča. Ali generalno jako loše, pičkasto i bez muda. Obrana nam zakazala skroz, a kad kažem obrana, ne mislim samo na štopere, i bekove, nego na cijeli tim, preloše smo stajali na terenu i preloše se branili da je to strašno. Ni 10% one kompaktnosti i zalaganja kako je to bilo u utakmici sa Barcom, svi su pogubljeni bili, umor je odradio svoje, jer su svi dali 200% protiv Barce, i danas se iz aviona vidjelo da ih većina ne može meda.

                                Wenger ih je nabrijao maksimum maksimuma za Barcu, i psihički i fizički su bili maksimalno spremi, da bi poslje poraza snovi pali u vodu i psihički se odrazilo uveliko na ekipu, a fizički bi pali kako-tako, sa ili bez poraza jer je svaki igrač bio dao 200%.
                                Last edited by Mario14; 28-02-16, 17:38.

                                Comment

                                Working...
                                X