Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A, Sancez?

    Comment


    • Sancez je jedino zacementiran kao i Ozil u timu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Haha zaboravio na sanceza kako je bio povredjen naravno

        Comment


        • Mislim da mi mogao Remzi komotno na krilo malo. Bar to njegovo srljanje mozda i dovede do necega. Pas duzi od 20 metara ga ne sluzi bas u poslednje vreme..

          Comment


          • Nema mi Akana da ga priupitam morel Isko igrati CM
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Sutra bi ja poceo sa vezom Coq-Elneny. Remzika na krilo. Gore u spicu ko god, svejedno.
              Za ovu dvojicu sam saglasan. Remzika na klupu! Sancez i Kembel po krilu, gore Volkot 50 min, pa Giroud. Danny boy kad se vrati, njega slati na spica i cao.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Arsenal [52] lead the @PremierLeague in clear-cut chances missed this season, followed by Manchester City [31].
                Manje vise najveci problem. Ono sto niko ne spominje, vec samo prica o tome kako je igra sramna.

                Plus treba napomenuti da su i protivnicki golmani igrali nevjerovatne tekme protiv nas.

                I samo za glavnog provokatora 'deblo' Giroud ima najveci omjer suteva i datih golova, prije nego sto se podje pljuvati po njemu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Tko je onda promasivao sve te sanse? Pada mi par imena iz glave, prva dva su Giroud i Ramsey.

                  Comment


                  • Comment


                    • Pa dokle vise Flamini? Sa takvim igracem se NE OSVAJAJU TROFEJI!
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Gledam ovaj sastav i pitam se dal' je ovaj Venger normalan

                        Comment


                        • Jos gori sastav nego protiv sotona... Haos nadam se ipak laganoj pobedi, moraju da prorade Samo Afobe-a zadrzati.

                          Comment


                          • Ma samo da pocnu da postizu golove, odbrana i nije toliko kriticina.

                            Comment


                            • Ako osvoji titulu sa Flaminiem, stadion imenovatpo Wengeru i postavit mu KIP ispred stadiona. Kip, ne statuu!
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Meni samo nije jasno kako igrac koji nije dobio novi ugovor u Milanu koji je bio u fazi raspada moze da igra konstantno u ekipi koja se bori za titulu u relativno jacoj ligi...
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X