Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja se nadam da ce Rosicki dobiti sansu umesto Ozila,ono je strasno sta je Mesut radio danas,imao je par pasova dobrih ako to mozemo uopste da svrstamo u uspeh nekakav,al njegov work rate je 0 ,nije ispratio nijednom igrca u odbrani samo pusti,u fazonu preuzece neko...

    A kod kornera vecito neku zonu postavimo,izgleda da je to trend koji nama ne ide u korist...Jack sjajan ,odlican ,samo da nastavi gde je stao...Sad da vidimo kako ce Monreal krpiti CB poziciju ,nadam se da je Gibs zavrsio sa povredama za ovu sezonu
    sigpic

    Comment


    • U drugom poluvremenu kada je izasao Lampard Mesut je imao nenormalno punoprostora, te je mogo djeliti te psove kako je htio i otvarao je pozicije i vukao 2 igraca na sebe, al treba razumijeti da je on na 70% svojih mogucnosti. Meni je danas jedino zao sto se nije kapitalizovalo kada su sredinu Citya cinili Milner i Nasri. Tu se moglo prolaziti kako se htjelo, ali umorje uradio svoje, plus onaj zastrasujuci izraz lica Debuchya ucinili su svoje i odma poslije toga bum go i sve se sjebalo.

      Rosicky ce dobiti sansu sigurno, igrat ce u kupu, vjerovatno biti na klupi u Dortmundu i igrati nekih 20 ak min.

      Ono sto mene nervira da je prva izmjena pala danas poslje povrede, a druga zato sto je Welbeck imao grceve..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sad treba gledati kako Ozila u januaru uvaliti nekom, cena neka bude daj šta daš, bar da ga skinu sa platnog spiska, grota je dati mu i 100 evra nedeljno. Ne kapiram kako ga više ne kritikujete, otkud vam toliko strpljenja za njega, on nije kvalitet za Arsenal, predugo već loše igra da bi govorili da nije u formi ili da je na 70% svojih mogucnosti, to su gluposti, Ozil je prošlost.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Sad treba gledati kako Ozila u januaru uvaliti nekom, cena neka bude daj šta daš, bar da ga skinu sa platnog spiska, grota je dati mu i 100 evra nedeljno. Ne kapiram kako ga više ne kritikujete, otkud vam toliko strpljenja za njega, on nije kvalitet za Arsenal, predugo već loše igra da bi govorili da nije u formi ili da je na 70% svojih mogucnosti, to su gluposti, Ozil je prošlost.


          E ne vjerujem


          Haj brate da ti objasnim ovako nesto. Mesut Ozil je umjetnik na terenu, on mozda nece pretrcati koliko ce Remzika pretrcati, ali je on game changer. Njegov jedan pas otvara sva ziva vrata. Recimo dupli pas sa Wilsherom protiv Besiktasa na Emiratima, pas vrijedan koliko i sam go Alexisa. Na Svjetskom, jedan od najboljih je bio. On mozda ne radi spektakularne stvari kao sto su recimo Pires ili Bergkamp radili, on je taj tihi momak, koji se ne vidi, ali salje ubojite pasove i u svakom momentu moze prelomiti igru. Momak vidi pas koji niko ne vidi. Mozda mu jos uvijek ne odgovara sistem igre, ali kada se Walcott vrati, e onda ce imati pune ruke posla i onda ce uistinu procvjetati majstor.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Cuj prodati Ozila, ni u kom slucaju. Em nije 100% spreman za svih 90 minuta, em igra na neprirodnoj poziciji. Ozil ne moze na krilo, to je ocigledno, totalno je neupotrebljiv na toj poziciji. To bi isto bilo kada bi npr. Debuchy igrao na DMF-u...

            Kada se Walcott oporavi, desno Theo, levo Alexis, u napadu Welbeck i iza Welbecka Mesut, to ce biti bolesno dobar napad.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Igrao je danas u sredini Ozil, ali se izvlaci na krilo zato sto se desi overload sredine, jer onda imas na malom prostoru Remziku, Wilshera i Mesuta, plus napadac, sto nikako njemu ne pase. Njemu treba prostora da ima da udjeli pas.

              Polako, igrao je covjek na Svjetskom po krilu pa brutalno izdominirao imao najvise key pasova na cijelom turniru.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post


                E ne vjerujem


                Haj brate da ti objasnim ovako nesto. Mesut Ozil je umjetnik na terenu, on mozda nece pretrcati koliko ce Remzika pretrcati, ali je on game changer. Njegov jedan pas otvara sva ziva vrata. Recimo dupli pas sa Wilsherom protiv Besiktasa na Emiratima, pas vrijedan koliko i sam go Alexisa. Na Svjetskom, jedan od najboljih je bio. On mozda ne radi spektakularne stvari kao sto su recimo Pires ili Bergkamp radili, on je taj tihi momak, koji se ne vidi, ali salje ubojite pasove i u svakom momentu moze prelomiti igru. Momak vidi pas koji niko ne vidi. Mozda mu jos uvijek ne odgovara sistem igre, ali kada se Walcott vrati, e onda ce imati pune ruke posla i onda ce uistinu procvjetati majstor.
                Ne mogu ja da čekam pola godine da "jedan njegov pas otvari sva živa vrata" protiv Lestera i postavi konačan rezultat 4:1. Na SP nije imao nikakav uticaj na igru i da sam ja igrao umesto njega ne bi se videla razlika (a ja i nisam neki fudbaler). Da li se ti zajebavaš kad kažeš da je bio jedan od boljih, pošto pretpostavljam da si gledao SP? Tu priču da mu ne odgovara sistem igre bih ja nazvao onom reči što počinje na K, a završava se na URAC. Stakleni Volkot kad se vrati može opet da ode i šta onda? Opet čekati pola godine da se vrati? Arsenalu i svakoj ekipi na tom nivou ne trebaju igrači poteza koje treba čekati, već igrači koji će u svakom trenutku, u svakoj fazi igre i na svakom delu terena imati uticaj na igru. Igrači koji imaju samo potez koji se čeka su prevaziđeni, u stvari nisu, niže lige su prepune takvih igrača koji malo trče, ne igraju odbranu i oduševe navijače jednom mesečno. Ali ovo što ja pričam i što ti pričaš sad ne znači ništa, vreme će pokazati ko je bio u pravu.

                Comment


                • Znam ko ce biti upravu, naravno ja. Pogledaj statistiku igraca Njemacke na SPu, pa ces da vidis koliko je Ozil dobar bio. Npr Xabi Alonso je citav zivot nevidljiv igrac, igra zadnjeg veznog, ali posao koji radi je nenormalan, jedino po cemu se istice u utakmicama su toplinsko navodjene dijagonale od 40m duzine, dok sve ostalo sto radi nenormalno dobro nije vidljivo oko, pozicioniranje, blokiranje putanje, presing, prezentnost i ime.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Debuchy je citav, nema fraktura sto je fantasticno, vrlo tesko je izvrmuo zglob, mala steta je sigurno se desila ligamentima, ali par sedmica mirovanja i eto njega nazad. Dobro je da nije na duze, jer kako je reagovao ocekivao sam minimum stres frakturu
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Znam ko ce biti upravu, naravno ja. Pogledaj statistiku igraca Njemacke na SPu, pa ces da vidis koliko je Ozil dobar bio. Npr Xabi Alonso je citav zivot nevidljiv igrac, igra zadnjeg veznog, ali posao koji radi je nenormalan, jedino po cemu se istice u utakmicama su toplinsko navodjene dijagonale od 40m duzine, dok sve ostalo sto radi nenormalno dobro nije vidljivo oko, pozicioniranje, blokiranje putanje, presing, prezentnost i ime.
                      Naravno, takvi kao ti su uvek u pravu.
                      Od 18 Nemačkih golova, Ozil na SP: golovi-1 (Alžiru u 120. min kad je sve bilo rešeno), asistencije-1 (Kediri za 5:0 protiv Brazila), a igrao je svaku utakmicu skoro celu, malo je reći mizeran učinak. Da je Rojs bio tamo Mesut bi od treće utakmice počinjao sa klupe.
                      Ne poredi Alonsa i Ozila, DMF-u je u opisu da bude neprimetan, AM mora da ima vidljiv učinak, ja ga nisam video od Ozila, nije pravio nikakvu razliku na terenu. Ne pravi od fudbala filozofiju, fudbal je prosta stvar, ostavi se tih sranja, započeo je akciju kod postizanja gola dodavši loptu saigraču metar i po od sebe.
                      Da skratim ovu diskusiju, Ozil je u Realu i Arsenalu prvih mesec dana dobro igrao, od marta ne zna gde udara i ne vidi se kraj njegovoj agoniji. Još uvek igra jer je plaćen 50 milki, Vengeru nije lako da prizna grešku i preseli ga na klupu i to je ok, ali i to će se desiti, u sportu nama starih zasluga.
                      Last edited by goku; 14-09-14, 10:58.

                      Comment


                      • Ozil mene podseca na Kagavu jako. Kao i Kagavu gurali ga na stranu, a ne na njegovu poziciju. Bojim se da nista nece biti od toga ako se ovako nastavi, ici ce prema dole samo. Ozil kao i Kagava strasni igraci, ali moraju igrati pleja, a i nije bas da im odgovara engleski fudbal.

                        Comment


                        • Sta sve ovde necu procitati . Ozil je najveca klasa u Arsenalu

                          Comment


                          • Ozil je klasa , igracina , covjek kojeg je uzivanje gledati , kao rijetko koga u svijetu fudbala , ali je cinjenica da je vec par mjeseci u krizi .

                            Ja prije svake utakmice mislim , eh evo ga sad ce , sad ce zaigrati kako moze , sad ce to biti uzivanje , ali nazalost to nikako da se desi .. Ali nema dileme , kad se vrati u formu , nece mu niko nista moci
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Nesporan je njegov kvalitet i umece, ali se nimalo ne trudi.. Ja se ne secam kada je poslednji put isprintao negde, prosao igraca, bilo sta.. Njegova nonsalantnost me jako nervira... Mnogo bolji fudbaleri od njega trce dok ne presisaju, igraju i odbranu i napad.. Ja ne znam sta je on umislio...

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCE View Post
                                Sta sve ovde necu procitati . Ozil je najveca klasa u Arsenalu
                                Ozil ništa ne igra od kad je došao u Arsenal.
                                I šta ćemo sad? Šta imaju navijači Arsenala što je on najveća klasa?
                                Svako zna da je on klasa ili da je bio klasa, ali nikada više neće biti ono što je bio, Arsenalu ne treba prosek, a pogotovo ne za 50 milki.
                                U sportu, pa tako i u fudbalu imaš samo jedan prime. Primera je bezbroj, sećam se Ronaldinja, a evo i Messi polako posustaje, a tek mu je 27. I dalje je to Mesi, pa i sa 70-80 posto je još u vek u prva tri igrača na svetu, ali Ozil nije klasa kao Mesi, nije ni taj tip igrača. Ako se ne vrati onaj Ozil iz Reala on je igrač manje na terenu, a neće se vratiti sigurno. Pričaćemo o ovome za 6-7 meseci i videti ko je u pravu.
                                Last edited by goku; 14-09-14, 13:00.

                                Comment

                                Working...
                                X