Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema Ozila danas. Remzika ide na desetku. Vezni red Elneny i Flamster. Jos uvijek se ne zna da li ce Alexis poceti
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Mnogo je drugačiji Stoke ove sezone, igra se prilično "normalna" utakmica sa njima i uopšte nisu loši.

      Baš bude lepih akcija...

      Comment


      • Comment


        • Najgora opcija je ova sa Oxom bila. Prebit ce nas u vezi.

          Nema rizika sa Alexisom. Nadam se da je spreman za Celzi.


          Danas se mora pobjediti
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ni meni se ne svidja kombinacija sa OXom,al mora neku dobru partiju da odigra zar ne...Ako ne,dosta bre vise kredita,nek odmora na klupi i vise radi za sledecu sezonu,ili neka pozajmica..
            Idemo po 3 boda!
            sigpic

            Comment


            • Muka u najavi, jedino Remzi i Kembel mogu napraviti nesto i stvoriti sansu saigracu i eventualno Bellerin prodorom ili Monreal nekim centarsutom. 0-1 Giroud.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • nema elneny-ja,steta,da vidimo jel stvarno ima top u nozi kao sto smo videli na yt
                MESSI 10

                Comment


                • Na klupi je.

                  Comment


                  • Originally posted by Henryj View Post
                    Na klupi je.
                    ma video sam nego sam mislio da ce biti u startnoj..
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Skocila kvota na arsenal sa 1.85 na 2.30
                      sigpic

                      Comment


                      • Na kraju da kazem i ok rez.za nas....Ceh ,Joel i Naco odlicni,Ox klupa,Teo na CF ili klupa,Flamini Francuska, ,,,Hvala kur..da se igraci vracaju polako iz bolnice,a ne ovako da krpimo rupe,Drago mi je sto je Iwobi dobio minute i fino iskoristio,

                        Idemo da razbijemo plavce sledece nedelje
                        sigpic

                        Comment


                        • Idealno bi naprijed bilo Tijo napadac, Welbeck desno krilo i Aleksa lijevo. Taj napad bi kidao. Stavis Ozila iza njih i Elnenyja-Coquelina na sredinu terena i kazes im da trgaju sve sto pride centru

                          Comment


                          • Makavi bez Remzija ne može nijedna postava :P Falili su nam danas ocajnicki ili Ozil ili Sanzes. Sredina nikako nije funkcionisala jedino Kembel bio na visini zadatka... Nikako da se odvojimo na vrhu nego stalno gubimo bodove kad bi trebalo pobediti, ne svidja mi se ovo...

                            Comment


                            • Originally posted by Henryj View Post
                              Idealno bi naprijed bilo Tijo napadac, Welbeck desno krilo i Aleksa lijevo. Taj napad bi kidao. Stavis Ozila iza njih i Elnenyja-Coquelina na sredinu terena i kazes im da trgaju sve sto pride centru
                              Ja bi to malo korigovo, tako sto bi Velbeka gurnuo na CF, Sancez i Kembel na krila, Ozil da ih koristi kako zeli i trpaj!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by krele90 View Post
                                Makavi bez Remzija ne može nijedna postava :P Falili su nam danas ocajnicki ili Ozil ili Sanzes. Sredina nikako nije funkcionisala jedino Kembel bio na visini zadatka... Nikako da se odvojimo na vrhu nego stalno gubimo bodove kad bi trebalo pobediti, ne svidja mi se ovo...
                                Remzika moze bit zabetoniran u postavi jedino onda kad svoje zadace na terenu obavlja odgovorno. Sto mi znace njegovi golovi naprijed kad ostavlja rupu iza sebe. Ramsey je cudo kad ga popusti opsjednutost golom i kad ne srlja u peterac. Mora se disciplinirat i obavljat svoje osnovne zadace, paziti na svoje pravilno pozicioniranje i onda iz drugog plana radit kaos kao u sezoni 2013/2014.

                                Ovakav Ramsey koji vecinu vremena kampira u petercu i ponasa se kao djecacic koji je prvi put vidio sisu pa uzdrhti kad mu dodaju loptu nam ne treba.
                                Last edited by Henryj; 17-01-16, 20:40.

                                Comment

                                Working...
                                X