Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dejan78 View Post
    Juče si nas uveravao da će potrošiti 60 miliona a sada ovo , mnogo si neozbiljan.
    Priznajem pogrijesio sam, meni ni u dzep ni iz dzepa, ali mi je mnogo krivo sto sam pogrijesio jer tih 50-60m da je potroseno bi nas dovelo do pravih konkurenata na sva 4 fronta, ovako, karina i mnogo se lose osjecam.

    Ali cudna je psihologija ljudi, znas napadaju se ljudi koji su cijelo ljeto pogadjali transfere, sada kao najavljivali su nesto veliko, a sada kada se ovo desilo katastrofa. Mislim i jebeni Ornstein je pisao sta su mete prije mjesec dana, CB i CDM, pa nista od toga. Ocekivao sam minimalno CB, ali ni od toga nista. Mislim svi su ljuti na ljude koji su pogrijesili, a niko da spomene to sto je Gazidis obecao pojacanja, a nije ih doveo.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Evo onaj indykaila pise da ste zavrsili Karvalja za 30m evra...

      Znam da je sprdnja od naloga ali ponekad ume da potrefi.

      Comment


      • Originally posted by Dimitrije View Post
        Kvota na Bonija 2/1.. Hoce neko da mi prevede?
        (2/1) + 1 = 3

        Kod ovih kvota uvijek ide prvi broj : drugi broj +1 .

        Ne znam da li cete vi dovesti Wilfrieda ili neko drugi , ali mislim da on ide .. Doveli su Gomisa , evo sad i Barrow , tako da mislim da ce on veceras promijeniti tim .. Vidjet cemo
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • I samo da dodam ovo, ja sam student ekonomije. Ucim kako se trzista ponasaju, te na osnovu znanja koje sticem putem akademskog obrazovanja pokusavam da primjenim na transfere. Poprilicno sam dobre rezultate sam iamo u nagadjanju sljedecih poteza nekih klubova ove sezone, ali me razaocarava cinjenica da se silna kolicina novca koja stoji na raspolaganju nece potrositi. Tako da, ja niti imam neke insajd informacije, niti imam neke lude prorocanstvene sposobnosti, cisto pokusavam da shvatim kako se trziste ponasa, kakvi su faktori sa ekonomskog aspekta i na osnovu toga donosim zakljucke, naravno citam glasine i spekulacije, ali u dosta slucajeva donosim svoj vlastiti sud sta bi se moglo dogoditi.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sad je kvota na Velbeka 2.50

            Comment


            • Izgleda da bi Jermaine Defoe mogao u Arsenal.

              Comment


              • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                Izgleda da bi Jermaine Defoe mogao u Arsenal.
                Ne bi! To je demantovano odmah nakon sto se neko prosuo. Nisam procitao nego cuo od novinara skysportsa, a on dobio informaciju od uprave Arsenala.

                Transfer Deadline Day Round-Up:

                Man United have signed Falcao.

                Arsenal have signed Fuckall.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Pa, nevezano za pisanje Sky-a, danas je objavljeno da je Defoe iznenada zatrazio da napusti Toronto FC. Spominju se QPR i Arsenal.

                  Comment


                  • Jos jutros, da. I odmah je oko popodne stigao demant toga. Kazem ti, nije pisano, nego sam cuo covjeka kako izgovara da od toga definitivno nema nista. I ja licno vise volim da niko ne dodje nego da dodje on.

                    Realno, kao sto sam sinoc napisao, apsolutno sam zadovoljan prelaznim rokom. Sancez, Debusi, Cembers, Ospina. Zao mi je sto je otisao Vermalen, ali jbg. I svi vi bi bili zadovoljni da niko nije dosao do danas, ili ajde recimo da su svi osim Sanceza vec potpisali, i veceras u 5 do 12 BOMBA!, stigao Sancez u Arsenal!

                    Bilo bi: " Kakav je mag Profa, opet isto napravio. Prosle godine Ozil, ove Sancez! Wow! Do jaja! On moze igrati i na krilu i kao spic! To je to! Bravo Wengeru, poker face, nema sta, izdominirao, transfer godine! Kakav lik! Idemo po titulu!!! "

                    p.s. Giroud se mogao povrijediti i u narednom mecu. Ne kazem da nam napadac ne treba, vec da cinjenica da je potreban nema sa Giroudom nikakve veze!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Sta god da se desi nek se desi.. Samo da prestanemo da igramo ovu presmesnu formaciju...

                      Comment


                      • Nama duva promaja u odbrani i treba nam odbrana a takodje nam treba neko ko ce da daje golove ali mi kao da ne mozemo nikog da dovedemo a jos zele da prodaju Kembela... Prosto ne kapiram kako im nije jasno da nam je svaki napadac sada potreban i da treba da se fokusiraju na dovodjenje igraca a ne na prodaju.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Evo onaj indykaila pise da ste zavrsili Karvalja za 30m evra...

                          Znam da je sprdnja od naloga ali ponekad ume da potrefi.
                          Demantovao je odmah i postavio tvit kako ovaj ne dolazi u Arsenal.
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Kakva crna prodaja Campbella, nidje veze. Otici ce Ryo i vec se odjebo Miquel.

                            Jos jednom ponavljam 6 defanzivaca na 4 pozicije, zestoko TANKO
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Upravo sam shvatio da su sezonske karte obnovljene u aprilu, sto znaci da je bilo na raspolaganju 200m u junu, ako odvojim kes rezervu za pokrice rate kredita to je 170m funti, tuga i nevjerica

                              Samo me interesuje ko je ovaj frajer sto se ne skida s telefona

                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pre jedno sat ili dva je pricao Dzejmi Rednap.. Trener ce samo reci da li mu treba igrac ili ne, eventualno pozvati telefonom i pricati sa njim... Uprava radi posao, tako da je glavno pitanje: Gde je Ivan Gazidis?
                                Last edited by Dimitrije; 01-09-14, 17:47.

                                Comment

                                Working...
                                X