Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Nadam se da sad trener juniora vise nece prismrdit sastavu

      Comment


      • Deprimira me Artetina faca, da vidimo kakav je Egipćanin...

        Nisam ga nikad gledao.

        Comment


        • Razocaran sam. Ramsey je zabio, umro Alan Rickman, a nitko od zutaka s otoka se nije sjetio okrivit Remziku jutros

          Comment


          • Meša će nositi broj 35 !

            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ne moze bolja prilika da se dokaze nego u gostima kod Stoka
              Evo fin textic o Elnenyu http://www.theguardian.com/football/...d-elneny-basel
              sigpic

              Comment


              • Nema sanse da ce startat protiv Stokea, malo ste si vi zabrijali. Tek kroz par tjedana mozda starta, ovisno o rezultatima. Flamini i Ramsey ce jos neko vrijeme zajedno pocinjat tekme na moju veliku zalost jer je Flamini propuh u glavi. Koliko god dobro sto Ramsey igra u sredini, jer donosi golove i asistencije, toliko nije dobro sto mu je partner zujalo Flamini.

                Comment


                • Ovo sam procitao bio pa zato sam i napisao ..
                  "Arsene Wenger has confirmed that FC Basel midfielder Mohamed Elneny will join the club, and is hoping that the 23 year old could have his paperwork completed in time to be part of the squad for Sunday’s trip to Stoke.

                  Speaking after the rambunctious 3-3 draw at Anfield, the Arsenal manager said, “Elneny will join us. We will see if he can qualify for Sunday.”


                  I meni ne lici na Wengera da ga startuje od prvog min.al verujem da moze da dobije minute posle 60g,rece Arsen da je fiz.spreman i sve,sto se mene tice samo par treninga i moze da startuje protiv Stoka ,i posle da krece tekme dok se ne vrati Kok ,verujem da ce biti dobro pojacanje,nisu dzabe god.i kusur ga posmatrali
                  sigpic

                  Comment


                  • Bit ce na klupi, startat ce jedino da grom udari u Flaminija i Artetu, a ovisno o rezultatu dobit minute. Glupo bi bilo da neuigran momak odmah ima mjesto u sastavu. Ako bude los rezultat zalizani trener juniora ide usrat do kraja na teren kad Flamini pobere zuti.

                    Jedino sto se nadam da ce Aleksa zbog izbivanja s terena bit nabrijan i da ce izac s nozem medu zubima na Stočare, ne vidim kako bi pobjedili inace.

                    Comment


                    • Igrat ce Elneny od prve minute sa Remzikom u tandemu, nema tu previse filozofije.

                      Nakon onog propuha protiv Liverpoola, nece Flamidal previse sada igrati.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ako ga svi dosadasnji propusi nisu otjerali iz prvog tima, nece ni ovo. Wenger je poznat po svojoj tvrdoglavosti i vjeri u razne igrace koji to nisu zasluzili. Flamini i Ateta su dva krpelja, zagrizli i cvrsto se drze.

                        Arteta je 2011. bio panic buy, kako je taj i dan danas u klubu samo Arsene zna...

                        Comment


                        • Nikad Arteta nije bio panic buy.

                          Dvije godine u ekipi je bio esencijalan clan, ali su mu noge otisle i sada nije ni 1% igraca.

                          Sa njim u timu nismo gubili tekme, bez njega nismo dobili ijednu.

                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Jok pa nije, par sati prije isteka roka kupljen planirano...

                            Lik je odigrao jednu sezonu na nekom ok nivou i to onu prvu kad je dosao, kasnije u kontinuiranom padu. Tako je slicno i Cazorla, odigrao premijernu sezonu dobro, ostalo vrijeme zivi na lovorikama par tekmi koje po sezoni odradi dobro...

                            To bi ja sve potjerao odmah, relikti nekih proslih vremena, ispod razine koja je sad potrebna da bi klub rastao dalje.

                            Comment


                            • Otici ce Arteta, ali fazon je da on nije panic buy, ni pod razno.

                              Samo je zavrsen deal na zadnji dan, minut pred kraj, jer je Mojes bio kreten i trazio previse para. Arsenal je poslao ponudu za Artetu par dana prije 8-2.

                              On je odigrao dvije sezone sasvim zadovoljavajuce, ovo sada je vec posljedica toga sto ne mogu noge da isprate mozak.

                              Sto se Kazorle tice, on je instrumentalan u igri Arsenala, ali u rotaciji, ne da igra 40 tekmi u kontinuitetu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ma gde nije bio panicna kupovina. Prva opcija je bio Pjanic. Isto smo tada koliko se secam jurili i Kejhila iz Boltona, pa na kraju je dosao Per. Bas je ocajan bio taj prelazni rok, jos tada dosli i Santos i Park

                                Comment

                                Working...
                                X