Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaćemo Flaminija manijaka
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Gledaćemo Flaminija manijaka
      Sto je najtuznije ne znas ko je gori trenutno. On ili Arteta.

      Ja ne znam stvarno, a ceka nas paklen raspored, bas paklen.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Sto je najtuznije ne znas ko je gori trenutno. On ili Arteta.

        Ja ne znam stvarno, a ceka nas paklen raspored, bas paklen.
        Arteta ne igra isto poziciju i nema istu rolu u ekipi kao Kokelan , bem mu sunce Aki
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Pa dobro ovaj jedan je razbijac, drugi je deep play. Ali jebiga kad imas Arteta-Santi vezni, sta igras sa 2 deep playa, a kad imas Flamonia-Santia tu je isto kao Coq-Santi.

          Ne znam kako god, u istom smo kurcu u svakom slucaju
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Santi je bio AMC i od skoro je prekomandovan na MC zbog Mesuta braćele tako da bi u timu imao dva Advanced pleja i jednog Deep pleja , sinergije i odbrane bez
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • 22 funte me izadje ova Wengerova knjiga. Jebo mi je John Cross sve po spisku
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Lepo ja govorio treba nama neki solidan dmf makar za rotaciju i da Kokelan ne moze izgurati sezonu bez povrede i u top formi, a vecina vas rekla izgurace on celu sezonu.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ja sam bio podjenako za DM i CF al prvo veznjaka,jer u napadu moze neko da ugura u go( i ako trenutno nije tako ) a u sredini nema ko da oduzima lopte ko lud,tako da sam se bio nalozio na onog Krickovijaka il kako vec,al dobro sad,videcemo za zimu sta ce biti..
                  sigpic

                  Comment


                  • Aj nek neko postavi klip sta je tacno Kosta uradio?

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Jos se nesto buni kod sudije
                        Tnx bro

                        Comment


                        • Lepo ih je prevodilac naucio da se ciganisu.
                          Jeste da je Arsenal lose krenuo ovu sezonu, ali ni Celsi nije nista bolji. Ne mogu ja nikako da svarim taj Murinjov anti-fudbal i igranje samo na rezultat. Mada fini su mu ovi dosadasnji rezultati (govorim o ovoj sezoni)
                          Jos kada cujem ovog naseg Dekicu Stankovica kako o njemu konstantno u superlativima govori, zapitam se da li je zaljubljen u njega ili je samo glup kao kurac. Trece ne postoji.
                          Samo da se ogradim, naravno da postujem Dekicu i naravno da ne mislim da je glup ali je bilo u kontekstu posta i ispalo je bas fino I naravno da je Murinjo svojim rezultatima mnogima zapustio usta, ali to ne znaci da treba da ga volimo svi.
                          Last edited by Sandugp; 20-09-15, 01:25.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Da je Kosta prgavi smrda to svi znamo , ovakav je od kad znam na njega i nemamo mi šta sad da kukamo . Ne može glavni sudija da stigne da isprati ove sitne čarke za to so uglavnom zadužene linijske sudije , koje su u ovom slučaju fejlovale za života u tandemu sa glavnim ali dobro bilo pa prošlo . Jedino mi je žao Gabriela što će najverovatnije ispasti iz prve ekipe sad pošto se Pera oporavio a zaista sam zgotivio lika za ovo kratko vreme
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Gabriel je imao u dzepu cijeli napad Celzija i stvarno ovo sto je igrao ove seozne, igrao je nevjerovatno dobro.

                              Meni je veci fazon kako Kos kulira Kostu, a ovaj se nervira sto ga kulira, a ubio bi ga nogama da krene na njega, samo jebiga pacifista lik, ne voli se tuci. Nije se trebao Gabriel mjesati, sam Kos bi mu izvukao crveni, iako je trebao bar tri da dobije zbog onoga sto mu je vec uradio. Tri samara i obaranje tjelom na zemlju.

                              Nismo mi pretjerano lose usli u ligu. Pet bodova je nista u ovoj ligi, samo da se prezivi sad ovaj pakleni raspored i da Coq zdrav i jebote Murinjo
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Mogu naknadno da kazne kostu (namerno malim slovom), ali pitanje je hoce li..

                                Comment

                                Working...
                                X