Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam zadovoljan Cembersom. Volkot je mogao bar 5 komada da uvalja..

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ziru i Volkot su propustili nedopustivo mnogo zicera danas!
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Je l' ima neko acestream za ove emisije sto idu posle utakmice? Sky?

          Comment


          • Originally posted by Dimitrije View Post
            Je l' ima neko acestream za ove emisije sto idu posle utakmice? Sky?
            http://www.livefootballol.com/acestr...nnel-list.html

            Comment


            • Jos kad bih znao na kom kanalu je Arsenal Hvala u svakom slucaju.

              Comment


              • Cehara i rekord.

                Otac dirigent, prekucava sa kreiranjem sansi. Samo veceras je kreirao 8 sansi

                Prvi na tabeli, najjaci tim u kalendarskoj godini na Ostrvu.

                Cekamo Sancheza da se vrati i daj da zavrsimo Egipcanina na vrijeme, Chambers je danas bio dobar, ali generalno se nalazi van pozicije par metara kada se brani kontra.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nema mi Goranovića, jel ga video ko

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCARA View Post
                    Nema mi Goranovića, jel ga video ko
                    Nije me bilo ni u subotu, što bi se danas javljao.

                    A ni Meše nešto nije bilo. Jel putovao on u Sautempton?

                    Jbg. nećemo tako da se igramo. Kad se Meša igra žmurke ćutimo, a kad asistira za tri poena imamo vlažne snove.

                    Samo umereno.

                    Comment


                    • Originally posted by gokara View Post
                      Nije me bilo ni u subotu, što bi se danas javljao.

                      A ni Meše nešto nije bilo. Jel putovao on u Sautempton?

                      Jbg. nećemo tako da se igramo. Kad se Meša igra žmurke ćutimo, a kad asistira za tri poena imamo vlažne snove.

                      Samo umereno.
                      Sto si tako maliciozan, Gojkovicu? Zasto? Pa ni Mesi Zlatna Lopta ga ne mece svaku tekmu, pa nisu to roboti, a nije ni igrica.
                      Mogao je najbolji plej sveta vec danas da stigne rekord Anrija, ali sta ces kada su Volkot i Ziru izmasili ceo sport. Sva sreca pa ne mogu Volkot i Ziru da promasuju koliko Ozil moze da asistira

                      Comment


                      • Ozil mora odmoriti malo to je jasno...jos danas se vracao na zadnjeg veznog da kreira jer je Rambo to ocajno radio u prvom poluvremenu sto sam ja vidio

                        Svaku tekmu se posere na voditelje ovih emisija.Nema asistencije idu asistencije,nema golova idu golovi

                        Metar tekmi Mesa rijesio,objektivno

                        Ozil: 1 goal, 1 assist, 95% pass completion, 9 chances created (5 from open play, 4 from set-pieces), also attempted 6 tackles (won 2!)
                        Last edited by AK47; 28-12-15, 22:05.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Srecom ova tekma.,dosla brzo ,pa da zaboravimo sto pre onaj ocajan nastup protiv saut.inace Gabriel odlican,zasluzuje da startuje neku jos,al ne verujem nesto,jedino u zgusnutom rasporedu kao sad,i da pohvalim OXa za promenu,konacno se vidi trud neki,mora jos bolje,Ziru bi valjalo da odmori neku preforsiracemo ga,ostacemo bez napadaca,danas pored one sjajne asist.nije bas briljirao kao ni Teo u zavrsnicama akcija..Ozil kao rukama da nosi one lopte i deli,bolesno[
                          Spoiler
                          sigpic

                          Comment


                          • Moram ja koje slovo o svom miljeniku. Ox mi je i danas na momente bio briljantan, ima takvu oštrinu, agresivnost, prosto sija čovjek.I čini mi se da su problemi koje on ima, a to je na prvom mjestu donošenje trenutnih odluka, rješavanja lopte i završnica, problemi koji su posljedica njegove želje da se dokaže, a koji se mogu riješiti samo konstantnim igranjem. On kad uđe u rutinu imaćemo sjajan ekvivalent Sančezu na drugoj strani terena.
                            Last edited by Ves; 28-12-15, 23:28.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ozil mora odmoriti malo to je jasno...jos danas se vracao na zadnjeg veznog da kreira jer je Rambo to ocajno radio u prvom poluvremenu sto sam ja vidio

                              Svaku tekmu se posere na voditelje ovih emisija.Nema asistencije idu asistencije,nema golova idu golovi

                              Metar tekmi Mesa rijesio,objektivno
                              Posle Njuke ide kup, pa valjda ce ga tada odmoriti. Mada je dosta zeznuta situacije da se igra bez njega jer su i Santi i Rosicki povredjeni, tako da je on jedini plej u ekipi. Tacno da se i on povredi i ode cela sezona u pm.

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCARA View Post
                                Sto si tako maliciozan, Gojkovicu? Zasto? Pa ni Mesi Zlatna Lopta ga ne mece svaku tekmu, pa nisu to roboti, a nije ni igrica.
                                Mogao je najbolji plej sveta vec danas da stigne rekord Anrija, ali sta ces kada su Volkot i Ziru izmasili ceo sport. Sva sreca pa ne mogu Volkot i Ziru da promasuju koliko Ozil moze da asistira
                                Neka sam maliciozan, ali posteno je da ako citamo hvalospeve posle dobrih igara, da vidimo I kritike posle losih.

                                Ili vazi rezon, kad se gubi kriva je ekipa, kad se pobedjuje zasluzan je Mesut. Ne smem dopustiti da taj obrazac postane aksiom.

                                Comment

                                Working...
                                X