Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni ja sam ne znam kad sam poceo da navijam za Arsenal a to je verovatno kad se Premijer liga prenosila na BK teliviziji.Arsenal sam poceo zbog toga zato sto su tada igrali lep,atraktivan fudbal (i danas ga igraju).

    Comment


    • Ja sam ranije navijao za Arsenal. Sad nemam omiljeni strani klub. Osim Milana

      A strani fudbal sam i poceo da pratim zbog Arsenala. Secam se da su igrali protiv tima sa plavim dresovima (cini mi se sefild) i da je bila provala oblaka.Blatnjav teren,ma zlo...Gubili su 2-0. Usao Kanu i dao 3 gola za pobedu

      Sada sam jbg ravnodusan prema svim klubovima osim prema Partizanu

      Comment


      • Mozda bi bilo dobro da dovede Wenger Lazara Markovica. Da napravi novog Henrya.
        Podolski se spominje sve vise i vise. Sta mislite o tome ? Mislim da bi to bila dobra kupovina, on je sam izjavio da mu prija interes Arsenala.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Da budem iskren nisam ga skoro gledao slabo pratim nemačku ligu osim Borusije i Bajern Minhena i to kad uhvatim tako da ono samo da je neka normalna cena
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Mozda bi bilo dobro da dovede Wenger Lazara Markovica. Da napravi novog Henrya.
            Podolski se spominje sve vise i vise. Sta mislite o tome ? Mislim da bi to bila dobra kupovina, on je sam izjavio da mu prija interes Arsenala.
            Dobar je Podolski, mada je jedan od onih koje smatram dobrim igracima, ali me nerviraju. Nervirao bi me .

            Comment


            • Spominje se i Marco Reus verovatno malo preteruju sa ovim al ajde
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Evo sad sam procitao da ce Podolski dobiti novi ugovor u Kelnu i da je Keln vec odbio ponudu Lokomotive iz Moskve.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Kontam da ce Podolski preci ili u Arsenal ili u Lacio, mada Lacio moze samo na pozajmicu da ga dovede mislim da nemaju toliko para dati za njega i ne razumem sta ce im napadac kada su tu popunjeni, a mislim da Keln nece prihvatiti da Podolskog posalju na pozajmicu.On je davno prevazisao Keln.

                  Mozda je bolje uzeti Rojsa, mada je njegov problem je sto se stalno povredjuje.

                  Comment


                  • Kolika je cena Podolskom uopste ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Po transfermarketu 15 miliona, al kontam posto ga sem Lacija ne trazi nijedan ozbiljniji klub i ugovor mu istice 2013 mozda ga Arsanl kupi ispod cene.;)
                      Kontam da vise od 18 miliona Keln nece traziti.

                      Comment


                      • Nema leba od toga
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Kakva su ocekivanja danas ? Ja ocekujem pobedu uz to da ne postigne samo RVP golove.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • ja ocekujem da arshavin briljira ... naravno rvp .....
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • Kiksnuli smo prošlo kolo što bi se reklo red bi bio, sad očekujem Žervinja i Tea u startnu i da se igramo

                              I evo za tog napadača kao što sam rekao nema leba

                              Arsène Wenger says it is unlikely he will make a move for another striker in the January transfer window.

                              Wenger currently has three forwards at his disposal with Robin van Persie, Marouane Chamakh and Ju Young Park all vying for a starting place.

                              But despite the imminent loss of Chamakh to the Africa Cup of Nations, the Frenchman says he has no plans to bolster his squad.

                              "At the moment, I do nothing in January,” he said. “I have a big squad, but if you knock at my door and say 'I have a fantastic player for you', I will not turn it down.

                              "If we have no injuries, we should get away with it because we have Oxlade-Chamberlain, who can play there, Park, Arshavin and Van Persie. So we still have offensive players, but we could be a bit short if we have an injury.”

                              Chamakh has had to be patient this season, mainly due to the imperious form of Robin van Persie. Wenger was asked whether he would consider loaning the Moroccan but he has no plans to.

                              "It is a confidence issue [with Chamakh], but it is difficult to loan him now because of the African Nations Cup,” he said. “They come back in February, usually quite tired, so it is not easy.

                              "They need to go out two weeks before the tournament starts then it lasts two and a half weeks, then they need two weeks' recovery. So it is six weeks."
                              http://www.arsenal.com/news/news-arc...nother-striker
                              Last edited by Lord Gangarić; 03-12-11, 11:38.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • posto vidim da se ovde pise o arsenalu da se i ja malo ukljucim,al kao 1 da se prestavim
                                zovem se Marko i iz uzica sam i obozavam da gledam premier ligu,jer i dalje tvrdim da nema bolje lige od engleske,a i dugo vec pratim arsenal kao klub,jer sam zvezdas od malena,pa samo volim crveno bele(ne podrazumeva se za mancester.j)a za danasnju utakmicu ocekujem pobedu ili 0:2 ili 1:2 za arsenal

                                Comment

                                Working...
                                X